Господин Демерджиев, много е просто. Екипите на МВР, разследващи случая "Петрохан", са събрали необходимата информация. Покажете я на хората. Не виждам никаква причина да увъртате и да криете, освен ако не сте пряко замесен във факти, които не искате да станат обществено достояние.
Това пише в открито писмо до премиера Румен Радев лидерът на ИТН Слави Трифонов.
Той призова министър-председателят, че ако неговият подчинен, министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев, не си изпълнява задълженията, Ваша отговорност е да го принудите да бъде стриктен и изпълнителен.
Ето и цялата позиция на Слави Трифонов:
ДО
ИВАН ДЕМЕРДЖИЕВ
МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ
КОПИЕ ДО
РУМЕН РАДЕВ
МИНИСТЪР-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА
РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН ДЕМЕРДЖИЕВ,
Преди повече от седмица Ви написах писмо, в което най-любезно Ви припомних, че случаят „Петрохан“ продължава да вълнува общественото мнение и че сега разкритията по този случай вече са Ваша отговорност. Единственото, което чух от Вас преди два дни, е как Вие в едно телевизионно предаване все още не сте запознат с действията, които са извършени до момента. Цитирам Ви.
Освен това казвате и други алабализми, които само доказват явното Ви нежелание да покажете истината по случая „Петрохан“, защото аз друго логично обяснение не мога да намеря. Само искам да Ви припомня, че хората преди Вас, кабинетът „Гюров“, действаха по подобен начин и не разкриха нищо. Вие действате като тях. Все едно сте министър на Гюров или сте от ППДБ. Всъщност, демонстрираното от Вас нежелание да политизирате този случай се превръща точно в обратното. В същото телевизионно предаване казвате, че ще се срещнете с майките на Калушев и Златков и ще им дадете информация по случая. Е, господин министър, цялото общество има нужда от тази информация.
Господин Демерджиев, много е просто. Екипите на МВР, разследващи случая, са събрали необходимата информация. Покажете я на хората. Не виждам никаква причина да увъртате и да криете, освен ако не сте пряко замесен във факти, които не искате да станат обществено достояние.
Господин министър, не ми отговорихте на първото писмо. Предполагам, че няма да отговорите и на това, но аз няма да спра, защото съм в абсолютното си право като гражданин на България, а като такъв, заедно с още седем милиона души, съм Ваш работодател и затова трябва да получа информацията, която искам, защото Вие не сте наш началник, а сте наш служител. Така казва Конституцията.
Слави Трифонов
П.С.
Господин министър-председател, ако Вашият подчинен, министърът на вътрешните работи, не си изпълнява задълженията, Ваша отговорност е да го принудите да бъде стриктен и изпълнителен.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Боби
Коментиран от #103
18:52 03.06.2026
2 Агент Мълдър
Коментиран от #39
18:52 03.06.2026
3 И аз искам
Коментиран от #133
18:54 03.06.2026
4 Исторически факти
Коментиран от #106
18:54 03.06.2026
5 Голямо
18:54 03.06.2026
6 Как
Коментиран от #109
18:54 03.06.2026
7 Наркоман
Коментиран от #19
18:55 03.06.2026
8 истината за 36г "преход"
18:55 03.06.2026
9 Скрийсе бе!
Коментиран от #153
18:56 03.06.2026
10 Елементарно
18:56 03.06.2026
11 Мимо
18:56 03.06.2026
12 Пешо
18:57 03.06.2026
13 А ЗА КРАЖБИ ОТ ЛУКОЙЛ
18:58 03.06.2026
14 Реален
18:58 03.06.2026
15 КОЛЬО ПАРЪМА
18:58 03.06.2026
16 А бе
18:58 03.06.2026
17 Дориана
Коментиран от #174
19:00 03.06.2026
18 Исл
19:01 03.06.2026
19 Поручик Бенц
До коментар #7 от "Наркоман":
Слави ли?Той се подготвя за среща с Любен Дилов-син на "горната земя".Коментиран от #156
19:05 03.06.2026
20 Куку Бенд
Коментиран от #41, #42
19:06 03.06.2026
21 Демержиев
19:06 03.06.2026
22 Гост
Коментиран от #28, #35, #49, #114
19:06 03.06.2026
23 А бе Дълъг
19:07 03.06.2026
24 Правилно
19:08 03.06.2026
25 Трифонов
19:09 03.06.2026
26 хихи
19:10 03.06.2026
27 Стига
19:10 03.06.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Цукахара
19:11 03.06.2026
30 Неприятната гербераска слуга
19:11 03.06.2026
31 Няма да стане
19:11 03.06.2026
32 Трифонов
Коментиран от #43
19:12 03.06.2026
33 къв е тоз !!
19:13 03.06.2026
34 Боташ
19:13 03.06.2026
35 При Трифонов
До коментар #22 от "Гост":
Няма 6 трупа, но при ПП ДБ ги има.19:14 03.06.2026
36 Mr. "БО (га) ТАШ"
19:14 03.06.2026
37 Факти
19:14 03.06.2026
38 Мдаа
19:16 03.06.2026
39 И за Шуменската пума също !
До коментар #2 от "Агент Мълдър":
Къде се дяна хайванчето? Жива ли е , лекар с кола ли я прегази? Децата питат преди да заспят.Нека да не се потулва истината !19:18 03.06.2026
40 Аз...
19:20 03.06.2026
41 Този коментар е премахнат от модератор.
42 Мдааа
До коментар #20 от "Куку Бенд":
Ми явно се мисли за някакъв фактор, горкият. Поне да беше използвал вълшебната дума (моля), че така малко звучи като заповед. Самозабравил се галош.19:22 03.06.2026
43 Твоят коментар
До коментар #32 от "Трифонов":
и плюсовете за него са потвърждение на предположението, че 80% от нашия народ са дeбили...Коментиран от #66
19:26 03.06.2026
44 Абе
19:27 03.06.2026
45 Факти
19:28 03.06.2026
46 Този коментар е премахнат от модератор.
47 Мършааааа
19:29 03.06.2026
48 Аззз
19:29 03.06.2026
49 Напомнително.
До коментар #22 от "Гост":
ИТН са ЕДИНСТВЕНАТА партия, която вземаше само 1(един) лв. на получен глас от полагащата се субсидия и връщаше в бюджета останалите 7(седем) лв.!? Освен това екипа на Слави разкри, че когато Горанов беше министър на финансите в правителството на ГЕРБ, парламентарните партии НЕЗАКОНОСЪОБРАЗНО са получавали и разпределяли пропорционално субсидия от близо 11 милиона лв. и за гласовете за коалиции, които не са преминали 4% бариера и на партиите, които са получили по-малко от 1%. Но след, като никоя друга партия и коалиция не последва примера им в следващото НС и ИТН получаваше цялата си субсидия.Коментиран от #71, #76
19:30 03.06.2026
50 Абе
19:31 03.06.2026
51 Ха ха ха ха ха ха ха
19:31 03.06.2026
52 Тоз Вътрак
19:31 03.06.2026
53 Смехоран
19:32 03.06.2026
54 Хм...
Коментиран от #58
19:33 03.06.2026
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Ни дете, ни коте
19:34 03.06.2026
57 Стига
19:34 03.06.2026
58 Ха ха ха ха ха ха ха
До коментар #54 от "Хм...":
Морално е умрел19:35 03.06.2026
59 Хо хо
Коментиран от #62
19:35 03.06.2026
60 Стига с тоя Петрохан" бре!
Аман от този парач на мръсни пари на мафиоти Чалгаря!!
Народът български те изрита с шутове от българската политика, Чалгар мазен гнусен плешив!
19:37 03.06.2026
61 Славчо,
Коментиран от #65
19:37 03.06.2026
62 Колкото
До коментар #59 от "Хо хо":
са жалки , толкова и вредни ! Един читав няма , един компетентен няма , един достоен , можеш и силен няма !19:38 03.06.2026
63 Чалгаджията е срам за България
19:38 03.06.2026
64 Идва видовден
19:38 03.06.2026
65 Ирония
До коментар #61 от "Славчо,":
Славчо злобата, омразата и алчността ше го погубят.19:39 03.06.2026
66 Всъщност,
До коментар #43 от "Твоят коментар":
истината е, че при ПеПеските тролове тези проценти са 99.19:40 03.06.2026
67 Подозрителен
19:41 03.06.2026
68 Възмутен
19:42 03.06.2026
69 Славчо
19:42 03.06.2026
70 Болен си, Славчо
Жалък си, свинко!
Коментиран от #81
19:42 03.06.2026
71 Казано е:
До коментар #49 от "Напомнително.":
На тези с минусите:Когато ФАКТИТЕ говорят, дори и троловете трябва да си траят !
19:43 03.06.2026
72 Слави е Позор!
19:43 03.06.2026
73 Никой
То - това е хочти вече нормално - но няма конспирация.
Психопати са.
19:44 03.06.2026
74 дондьо 2026
гледам, Предател! ти си 0
зеро и др !
19:44 03.06.2026
75 Бай булгар
19:44 03.06.2026
76 Напротив!
До коментар #49 от "Напомнително.":
Стара дъвка на измамника Слави Чалгаря.Този измамник жалък ще потъне в забвение.
Времето му отмина.
19:45 03.06.2026
77 Слави, не си достоен човек, ти си позор!
19:46 03.06.2026
78 хмммм
19:46 03.06.2026
79 Чалгаря е най-гнусното нещо
19:47 03.06.2026
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 Предполагам,
До коментар #70 от "Болен си, Славчо":
че ти дори и магаре нямаш а си тръгнал на милионер акъл да даваш!Коментиран от #145
19:49 03.06.2026
82 Парадокс
19:49 03.06.2026
83 Браво Щирлиц
Вземате стабилно компроментиран в общественото мнение политик и му слагате в устата компрометиращи ви гнycни казуси, които искате да замажете и обществото да приеме и забрави.
Пример1: Вземате златния cкyнкc Чалгуца и баш след изборите, които логично е загубил след полягането му под (де)БелияБобър и му казвате да пита агент дондуков02 какво става с референдума за лева, дето въпросния е обещал преди да кандидаства за поста агент дондуков01.
Резултат: емоционално реагиращото население асоциира въпросния казус с изключително пpoтивната личност на въпросния омaзан пoлит пapцaл и започва да отстъпва (НЕрационално, а емоционално) от идеята за референдум за СОБСТВЕНАТА им валута!
Пример2: Вземаме друг или същия омазан полит пapцал и му вкарвате в устатата друг парлив казус - ППрохан. Отдолу в коментарите запущате цялото ПП/ИИ тpoлство и населението удивено колко лошо нещо е да се споменава въпросния казус и как „общественото“ (тpoлcкото) мнение е срещу това. Да кажем ли какъв се очаква да е резултата?
Браво, продължавайте да продължавате! Когато докарате очаквания резултат да не забравите да пратите картички от „топлите острови“ 2на1на1,8м, дето са ви организирали кукловодите ви. Оп, то там няма поща, забравих.
19:50 03.06.2026
84 Тома
19:51 03.06.2026
85 Ник. А
Мишок и подлога... Добре, че се хвана с политиката, че да го видят всички, що за боклук е наистина.
19:51 03.06.2026
86 Преднамерена заблуда
Зулусът знае това,но иска отново да е изключително известен
Коментиран от #93
19:52 03.06.2026
87 Живата мумия Дългуча
19:52 03.06.2026
88 Този коментар е премахнат от модератор.
89 МЪКА
Винаги трябва да има занимание за чалга-троловете, а и тафик да се прави.
Слави вече тотално залязва и трябва да се намери следващия.
19:54 03.06.2026
90 Я марш!
19:55 03.06.2026
91 Всяко чудо за 3 дни
19:56 03.06.2026
92 ккк
19:56 03.06.2026
93 МЪКА
До коментар #86 от "Преднамерена заблуда":
Тресе зулуса. Това му го обясняваха надълго и широко, но вече трябва да напомня че жив.19:57 03.06.2026
94 под достойството
19:57 03.06.2026
95 Краси
Коментиран от #118
19:58 03.06.2026
96 Слави е неук шушляк!
Коментиран от #110
19:59 03.06.2026
97 От БАН
20:00 03.06.2026
98 Хахаха
20:01 03.06.2026
99 Чалгаджията е срам за България
20:02 03.06.2026
100 Я си Еви намата
20:02 03.06.2026
101 Тонът е обвинителен
20:07 03.06.2026
102 Има популистки елемент
20:08 03.06.2026
103 Няма значение откъде е изпълзял
До коментар #1 от "Боби":
Обществото чака информация!20:08 03.06.2026
104 Слави кухата глава
20:08 03.06.2026
105 Писмото цели и политически натиск
20:10 03.06.2026
106 стара бг
До коментар #4 от "Исторически факти":
Който го надуши, самия той го отпуши.20:10 03.06.2026
107 Отговор
Когато нямате доказателства, а само подозрения, е безотговорно да намеквате, че министър е „пряко замесен“ в нещо, което дори не посочвате конкретно. Това не е търсене на истината, а политическа реторика.
Ако разполагате с факти – представете ги. Ако разполагате само с въпроси – задайте ги. Но да обвинявате публично без доказателства е практика, която не прави институциите по-прозрачни, а обществото по-разделено.
Освен това е удобно да се настоява за незабавно публикуване на цялата информация, но всяко разследване има законови ограничения. Не всяка събрана информация може да бъде оповестена в момента, в който политик поиска това.
Гражданите имат право да знаят истината. Но имат право и на отговорно говорене от хората, които претендират да ги представляват.
Истината не се доказва с гръмки писма, а с факти.
20:11 03.06.2026
108 Отговор
Когато нямате доказателства, а само подозрения, е безотговорно да намеквате, че министър е „пряко замесен“ в нещо, което дори не посочвате конкретно. Това не е търсене на истината, а политическа реторика.
Ако разполагате с факти – представете ги. Ако разполагате само с въпроси – задайте ги. Но да обвинявате публично без доказателства е практика, която не прави институциите по-прозрачни, а обществото по-разделено.
Освен това е удобно да се настоява за незабавно публикуване на цялата информация, но всяко разследване има законови ограничения. Не всяка събрана информация може да бъде оповестена в момента, в който политик поиска това.
Гражданите имат право да знаят истината. Но имат право и на отговорно говорене от хората, които претендират да ги представляват.
Истината не се доказва с гръмки писма, а с факти.
20:11 03.06.2026
109 Кой го казва?
До коментар #6 от "Как":
човека си иска инфлрмацията..не става въпрос за музика..
20:11 03.06.2026
110 Този коментар е премахнат от модератор.
111 Aлфа Bълкът
Коментиран от #113, #120
20:13 03.06.2026
112 Парадокс БГ
Странно е човек, който години наред се представяше за алтернатива на статуквото, днес да замества доказателствата с внушения.
Пишете писма, отправяте обвинения и раздавате присъди, но пропускате най-важното – фактите. Ако разполагате с информация за нарушение или прикриване, изнесете я публично и поемете отговорност за думите си. Ако нямате, тогава внушенията за „пряка замесеност“ не са борба за истина, а евтин политически спектакъл.
Още по-интересно е, че човек, който дълго време избягваше неудобни въпроси към собствените си партньори и решения, днес изисква абсолютна отчетност от всички останали. Стандартът за прозрачност трябва да важи за всеки, а не само когато е удобен за политическа атака.
Държавата не се управлява с постове във Facebook, телевизионни монолози и отворени писма. Разследванията не се водят по политически график и не приключват с натиск от партийни централи.
Обществото има нужда от истина. Но истината се установява с доказателства, а не с крясъци. Колкото по-силно крещите, толкова по-очевидно става отсъствието на факти зад думите Ви.
Когато фактите говорят, политиците могат да замълчат. Засега изглежда, че фактите още ги няма, затова шумът е толкова голям.
20:14 03.06.2026
113 Подозрителен
До коментар #111 от "Aлфа Bълкът":
Да, странно е Слави Трифонов години наред се занимаваше с конкурси за малки дечица, експлоатираше безскрупулно и малката Крисия, малкия г-н Андреев..20:18 03.06.2026
114 Анонимен
До коментар #22 от "Гост":
От началото на коментарите до тук само простотии Ама вие сте платени шантажии Толкова простащина имало в тази държаваКоментиран от #127
20:19 03.06.2026
115 Шаран БГ
Сл.Трифонов е дарен за определени дела, но като политик се изложи капитално. Интересното е, че не се усеща и продължава да си мисли, че е нещо в обществения живот, дори в политиката. Едва ли чете коментарите тук / а и където и да е по повод негово някакво изказване /, но да се замисли и отдръпне , че стана за резил, срам и позор поне пред тия , които гласуваха някога за него и партията му. И да не се изявява, особено пък тук. Модераторът трябва да изтрие по-вече от половината коментари !!
20:19 03.06.2026
116 Този коментар е премахнат от модератор.
117 Ррр
20:23 03.06.2026
118 Анонимен
До коментар #95 от "Краси":
Аз като чета гнусотиите ви сте само простак до простака тука А колкото до Слави е в правото си да иска Отговори а не покриване на истината20:24 03.06.2026
119 Слави Трифонов е лицемер!!
Помнят как Слави Трифонов влезе в политиката с обещанието да разруши стария модел на Бойко Борисов! Как щеше да го "чагърта"... Помнят как отказваше диалог, как обявяваше всички останали за част от статуквото и как след всяка политическа криза обясняваше, че вината е на някой друг.
Днес говори за прозрачност. Добре. Но къде беше тази прозрачност, когато важни политически решения се обявяваха чрез телевизионни изявления и публикации, а не чрез открит политически дебат? Къде беше отчетността, когато партията на Славчо Чалгаря участваше във властта в комбина със статуквото ГЕРБ-ДПС?
Най-големият проблем не е, че задава въпроси. Проблемът е, че се представя за единствения носител на морал, докато едновременно с това отказва да приложи същите стандарти към себе си.
Лесно е да се сочи с пръст. Трудно е да се носи отговорност.
След години в политиката Славча вече не може да играе ролята на външен наблюдател. Вие не е коментатор от телевизионно шоу. Вие сте политик и трябва да бъде оценяван по резултатите, а не по монолозите.
България не се нуждае от поредния спасител. България се нуждае от хора, които вършат работа, вместо непрекъснато да обясняват защо някой друг е виновен.
Истинският въпрос днес не е какво е скрил Демерджиев. Истинският въпрос е какво постигна Слави Трифонов за всички години, в които обещаваше да про
20:24 03.06.2026
120 Вова Картошка
До коментар #111 от "Aлфа Bълкът":
Защо чалгаро рязко обърна позициите?защото тиквата и свинята го държаха с пед.офилски записи.идея нямате чалгаро колко малолетки е изк.лецал заедно с мутрите. Цяла софия знае за пед.офила славе чалгаро.Коментиран от #123
20:25 03.06.2026
121 Трелони
20:26 03.06.2026
122 Мнение
НИЩО! ЕДНО ГОЛЯМ НИЩО Е СЛАВИ ТРИФОНОВ. ОПРЖСТАЧИЛ.ЦЯЛО ПОКОЛЕНИЕ С ППОСТОТИИТЕ СИ, ВУЛГАРИЗМИТЕ СИ, ГНУСОТИИТЕ СИ, ОТВРАТИТЕЛНИТЕ "ПЕСНИ", В КОИТО ВИЕ ВМЕСТО ДА ПЕЕ,...
20:28 03.06.2026
123 Цемечоков
До коментар #120 от "Вова Картошка":
Напълно вярно е. Всички в сф знаеха кой му е суте.ньора на славе,който му уреждаше малолетки в мутренските години. В българия няма по голям пед.офил от славе трифонов.това е публична тайна,какви ор.гии се вихреха след концертите на славе.20:29 03.06.2026
124 Истината
20:29 03.06.2026
125 Възмутен
Години наред се представяше като човекът, който ще изчисти политиката. Когато получи шанс да влияе пряко върху управлението, резултатът беше поредица от политически кризи, скандали и загубено обществено доверие.
Днес говори за прозрачност. Вчера управляваше чрез публикации и телевизионни обръщения. Днес иска отчетност. Вчера отказваше диалог с хора, които не бяха съгласни с него.
Най-лесното нещо в политиката е да задаваш въпроси. Най-трудното е да даваш отговори. И точно тук е голямата слабост на Слави Трифонов – много обвинения, много патос, много възмущение, но малко резултати, които да оправдаят претенциите му.
Политиката не е кастинг за главни герои. Не печели този, който говори най-шумно, а този, който оставя след себе си свършена работа.
След толкова години обещания хората вече не питат кой е виновен. Питат какво е постигнато. И това е въпросът, на който Слави Трифонов все по-трудно отговаря.
20:30 03.06.2026
126 Никой не се интересува от
20:32 03.06.2026
127 Гост
До коментар #114 от "Анонимен":
Не преигравай, герберасино20:33 03.06.2026
128 Този коментар е премахнат от модератор.
129 Слави измества фокуса от Баба Алино...
Слави Трифонов обаче системно използва подобни тежки инциденти като инструмент за политически натиск и внушения. Вместо да изчака ясни резултати от разследването, той избира най-шумната възможна интерпретация – говори за „мафиотски екзекуции“, „скрити виновници“ и политически обвинения, които не са доказани. Така трагедията се превръща не в тема за институционална отчетност, а в материал за политическо внушение.
Този подход има един основен ефект: измества фокуса от фактите към емоцията. Вместо обществен дебат за това какво реално се е случило и как работят институциите, се създава атмосфера на подозрение, в която политическите опоненти автоматично се представят като „виновни“.
Още по-проблематично е, че подобни изказвания често изпреварват разследването и по този начин рискуват да подкопаят доверието в него. Когато публични фигури дават категорични версии преди официалните заключения, това не е прозрачност — това е натиск върху общественото мнение.
В крайна сметка най-големият проблем не е, че се задават въпроси. Проблемът е, че от отворен въпрос се прави готова политическа присъда. А това не е нито отговорност, нито прозрачност — това е използване на трагедията като политически инструмент.
20:36 03.06.2026
130 Уж си разумен пък
Що си мислиш че си прав ти да оценяваш дали е събрана необходимата информация.
Когато ти дадоха власт хич не бързаше.
20:38 03.06.2026
131 Един от всички нас
20:44 03.06.2026
132 Тодорово
МВР не може нищо да каже без разрешение на прокуратурата!
Онзи Тошко,се скри,крайно време е и ти да се скриеш в твоята телевизия и на твоя диван!
20:54 03.06.2026
133 Ужас
До коментар #3 от "И аз искам":
Слави да каже първо, как и колко бяха стимулирани ИТН да седнат в скута на Шиши и да се гушкат с Баце. Хайде Слави, кажи какво и колко спечелихте срещу това, че измамихте хората да гласуват да вас?Коментиран от #136
20:57 03.06.2026
134 Гатьо Гатев
Коментиран от #146
20:57 03.06.2026
135 Случаят Петрохан
21:03 03.06.2026
136 Намали пропагандата
До коментар #133 от "Ужас":
За глу.... е вредна!21:04 03.06.2026
137 Този коментар е премахнат от модератор.
138 Този коментар е премахнат от модератор.
139 Този коментар е премахнат от модератор.
140 Не е вярно!
ИТН = Имаше Такива Наглеци
Коментиран от #142
21:26 03.06.2026
141 Анонимен
21:35 03.06.2026
142 Всъщност,
До коментар #140 от "Не е вярно!":
ИТН заслужават признателност дори и само за това, че "свалиха" от власт шарлатаните!Коментиран от #143
21:35 03.06.2026
143 Как?
До коментар #142 от "Всъщност,":
Като се коалираха с Боко и Шиши ли?Аре нема нужда, няма такива нещастници...
Коментиран от #152, #154, #158, #160, #163, #167, #168, #169, #170
21:39 03.06.2026
144 Дедо
Зулуса вероятно е шизофреник.
21:40 03.06.2026
145 тиририрам
До коментар #81 от "Предполагам,":
Винаги е по-добре да имаш акъл, отколкото милиони, защото милионите могат да ти ги вземат, акъла не могат21:44 03.06.2026
146 По-зле е отколкото си мислиш
До коментар #134 от "Гатьо Гатев":
Има и модераторски права в този сайт!21:47 03.06.2026
147 Тервел
21:48 03.06.2026
148 Гедер
21:49 03.06.2026
149 Не вярвам на Зулуса
21:58 03.06.2026
150 Въэздух!
22:00 03.06.2026
151 факт
22:07 03.06.2026
152 Този коментар е премахнат от модератор.
153 факт
До коментар #9 от "Скрийсе бе!":
Господ го пече на бавен огън...22:09 03.06.2026
154 Този коментар е премахнат от модератор.
155 нашмъркан чалгар
22:12 03.06.2026
156 объркАл си рейса
До коментар #19 от "Поручик Бенц":
Рептилите отиват на "долната земя".22:15 03.06.2026
157 боико борисоф
22:15 03.06.2026
158 Този коментар е премахнат от модератор.
159 Уточнение
22:26 03.06.2026
160 Този коментар е премахнат от модератор.
161 до 79 - и
22:38 03.06.2026
162 Да бе
22:46 03.06.2026
163 Този коментар е премахнат от модератор.
164 Слуги
22:50 03.06.2026
165 Защо
22:55 03.06.2026
166 Кой беше
22:57 03.06.2026
167 Този коментар е премахнат от модератор.
168 Този коментар е премахнат от модератор.
169 Този коментар е премахнат от модератор.
170 Този коментар е премахнат от модератор.
171 Цвете
00:07 04.06.2026
172 Любо Дилов го направи човек
00:34 04.06.2026
173 Бобко Пешев
00:39 04.06.2026
174 славка
До коментар #17 от "Дориана":
е дъното на утайката и това че новата власт може би е малко по добре не е кой знае какво....00:55 04.06.2026
175 Гошко
05:13 04.06.2026
176 маке-юнак
05:48 04.06.2026
177 Славуца
11:20 04.06.2026
178 Петрохан - Педрохан
11:22 04.06.2026
179 Иван
11:31 04.06.2026
180 Боко праните гащи
15:07 04.06.2026
181 Не господин
17:10 04.06.2026
182 Тиквата +Шиши =💩
10:16 05.06.2026