Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор. Информацията беше потвърдена от Министерството на правосъдието, след като вчера тя е била задържана и конвоирана до мястото за лишаване от свобода, съобщават от БНТ
Там Радева ще изтърпява ефективната си присъда от 3 години и 6 месеца при първоначален общ режим. Наказанието ѝ бе наложено от Софийския градски съд преди седмица по обвинение за лично укривателство.
Магистратите приеха за безспорно, че тя напълно умишлено е действала, за да помогне на Георги Семерджиев да прикрие следите си след тежката катастрофа на столичния булевард "Черни връх", при която загинаха две млади жени. Според мотивите на съда, бившата служителка на МВР е съзнавала ясно обществено опасния характер на деянието и последствията от него.
Съдебното решение е окончателно и не подлежи на обжалване или протест.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Доротея
Коментиран от #10, #13
15:12 27.06.2026
2 Герп боклуци
15:13 27.06.2026
3 А, защо режимът
15:13 27.06.2026
4 а трябваше таз калинка ченгеджийка
Коментиран от #12
15:13 27.06.2026
5 Арх Весела Мирянова
Коментиран от #11, #21, #60
15:14 27.06.2026
6 Бай Ставри
15:14 27.06.2026
7 Сега всяка втора кифла
Не им се бачка!
Коментиран от #33
15:15 27.06.2026
8 Отряд Звезва
15:16 27.06.2026
9 Престараха
Коментиран от #19, #62, #68
15:16 27.06.2026
10 Политика
До коментар #1 от "Доротея":
Види се, че новата власт оправдава доверието на хората, магистратите до преди няколко месеца нямаха нито волята нито желанието. Отново обаче твърде лека ефективна присъда за помагач на убиец отнел 2 човешки живота, редно би било по е 10 години да обмисли поведението си.Коментиран от #25, #58
15:17 27.06.2026
11 7788
До коментар #5 от "Арх Весела Мирянова":
Там много обичат ченгета15:17 27.06.2026
12 Тъжно но факт
До коментар #4 от "а трябваше таз калинка ченгеджийка":
Млада. ОсигуренаСбъркала е и затова оценката е такава
А двете момичета отдавна изгниха
Коментиран от #16
15:17 27.06.2026
13 Полицайка в затвор звучи нелепо
До коментар #1 от "Доротея":
напротивбая от заптиета са корумпирани и нагли които биха били престъпници някои
знаят че са на добра хранилка с самочувствие и възможности за далавери
ама не ги вкарват в пандиза а най много да ги уволнят
има и съвестни разбира се
15:17 27.06.2026
14 пляскащата с цици
15:17 27.06.2026
15 Това ли ще Е ?
15:18 27.06.2026
16 Сбъркали са от човешките ресурси в мвр
До коментар #12 от "Тъжно но факт":
че са назначили поредната калинкаи колко още много некадърни и недостойни
15:19 27.06.2026
17 Мнение
Коментиран от #36
15:19 27.06.2026
18 Усмихнат
Коментиран от #53
15:21 27.06.2026
19 Търпос
До коментар #9 от "Престараха":
Когато сгазиш някой може да е без умисъл, но когато умишлено помагаш на убиец да се измъкне при това в ролята си на длъжностно лице, позорящо институция, колеги и длъжност и плюеки в лицето на обществото оето очаква възмездие, то това не само, че не трябва да се толерира, но и да бъде строго осъдително и безапелационно.Коментиран от #23, #30
15:21 27.06.2026
20 За убийство на дете на пътя
Коментиран от #64
15:26 27.06.2026
21 Там бяха и народната певица
До коментар #5 от "Арх Весела Мирянова":
Недялка Керанова , златен глас и много други; чудесна със своето изпълнение на " канят ме мамо "Ако работят си намаляват присъдата
15:26 27.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Престараха
До коментар #19 от "Търпос":
Се!То и за Баба Алино трябва според както казвате, нали?
И за Петрохан...
И за Калашниците...
Нито я познавам, нито ми е някаква, но се престараха!
Коментиран от #66
15:31 27.06.2026
24 Mими Кучева🐕🦺
💋🦍🥳🤣🤣🤣🤣👍
Коментиран от #26
15:31 27.06.2026
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Явно
До коментар #24 от "Mими Кучева🐕🦺":
е сключила споразумение с прокуратурата и съдът го е одобрил. Затова и решението му е окончателно. Чудно е само, че се е съгласила с ефективното лишаване от свобода.15:36 27.06.2026
27 Затворите са инкубатори на третия пол
15:38 27.06.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Как
Коментиран от #46
15:41 27.06.2026
30 Е как без Умисъл?
До коментар #19 от "Търпос":
Пиян на кирка, дрогиран, с 200 км. в час, дрифтещ дивак - Това си предумишлено добре обмисленно Убийство! Но евродирективите са Други!15:44 27.06.2026
31 Фори
15:45 27.06.2026
32 факуса
15:46 27.06.2026
33 Не им се бачка!
До коментар #7 от "Сега всяка втора кифла":
че и заобиколени от напращяли колегибонус
нишани свалки безплатни кафета и скатаване
15:47 27.06.2026
34 Тома
15:52 27.06.2026
35 Цвете
Коментиран от #70
15:54 27.06.2026
36 Ник. А
До коментар #17 от "Мнение":
Да не са ти СР а ли в главата, бре ? 😅 😅Коментиран от #59
15:54 27.06.2026
37 Исторически парк
15:56 27.06.2026
38 Бай Араб
16:04 27.06.2026
39 Да попитам:
16:08 27.06.2026
40 Простият
16:08 27.06.2026
41 И тя като Радев
Може да са рода.
16:15 27.06.2026
42 Тази сигур е незаконна дъщеря
16:16 27.06.2026
43 Наблюдател
Коментиран от #49
16:17 27.06.2026
44 Шабан Шаулич
16:17 27.06.2026
45 Герги
16:19 27.06.2026
46 Рускиня
До коментар #29 от "Как":
И змиите имат красива кожа, но си остават змии!16:20 27.06.2026
47 Влюбен
16:20 27.06.2026
48 Копейкин
Коментиран от #54
16:20 27.06.2026
49 гост
До коментар #43 от "Наблюдател":
Циганин,на снимка да го видиш му извърти един шамар....винаги е в грешка....и не на улицата а в гаража.16:22 27.06.2026
50 Наблюдател
16:24 27.06.2026
51 1678
16:26 27.06.2026
52 Помагането на някаква мутра убиец
16:28 27.06.2026
53 1356
До коментар #18 от "Усмихнат":
И го обели да са по хлъзгави16:29 27.06.2026
54 665
До коментар #48 от "Копейкин":
Вярно ли сте такива будали :)))Няма да я пипнат и до 1г е навън. Тя от тия 3.5г фиктивно е излежала поне 2.
В затвора 2за3 дни ,примерно поведение - хайде 2 седмици коледна отпуска и ще де върне да събере багажа.. но пък и аз не искам да страда момичето, то последната дупка на кавала.
16:36 27.06.2026
55 Моряка
16:37 27.06.2026
56 Никой
16:39 27.06.2026
57 Отвратен
16:42 27.06.2026
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 АВЕ ТЪП
До коментар #36 от "Ник. А":
сралисативустата .16:49 27.06.2026
60 МП4
До коментар #5 от "Арх Весела Мирянова":
🤣😅😂🤣🤣😅😂🤣😅😅😂🤣😅😅16:49 27.06.2026
61 Град Козлодуй
16:50 27.06.2026
62 Хохо Бохо
До коментар #9 от "Престараха":
Класе де бил сте, без грам мозък. Купищата сгазили хора не тръгват с идеята да газят, а в действията на тая па4а е трудно да не откриеш умисъл и замисъл. Тъ пак си ми ти16:55 27.06.2026
63 Механик
Момичето още от пръв поглед си личи, че нито е умно, нито е с морални ценности.
Лично аз, без да съм психолог или изпечен комисар, само с 3 конкретни въпроса към нея на интервюто ще я закова и ще стане очевадно ясно, че момичето не му е мястото в полицията.
Няма как да заложиш изгнило грозде и да получиш хубаво вино или хубава ракия. Нещата си личат по материала.
16:57 27.06.2026
64 съдбата
До коментар #20 от "За убийство на дете на пътя":
Не слагайте всички човешки трагедии под един знаменател,ако вече има хора които знаят какво е това.Чета и впечатлението ми е ,че това става.Всеки случай е отделен и специфичен сам по себе си.Но този надминава по бруталност каквато сигурно и Филип Марлоу не е чувал или разследвал.Доказа се,че цяло РПУ си има частен квартал и работи на частно.По техни правила.Разбирате ли го това ,или не?17:02 27.06.2026
65 Тиквата +Шиши =ОПГ 💩💩💩
17:07 27.06.2026
66 рунгел
До коментар #23 от "Престараха":
Щом мислите така значи си заслужавате такива полицаи.Другия път ако ваша дъщеря бъде убита и направена на парчета така,че трудно да и съберат частите в чувал?Тагава как ще разсъждавате,бе мутанти ниедни?17:07 27.06.2026
67 Жорко
17:17 27.06.2026
68 Точно
До коментар #9 от "Престараха":
от тая и от такива като нея купуват свободата си сгазилите на пешеходна пътека, ама явно не вдяваш......17:25 27.06.2026
69 Калашник
17:29 27.06.2026
70 🦁ЩЩД🦁
До коментар #35 от "Цвете":
Случая "Петрохан" имаше Трупове.Случаят ""Баба Алино " има цяло градче,построено незаконно с мафиотски пари.При тези два случая всичко Се Вижда ! А за ""Боташ" какви Факти знаем ние,простосмъртните,освен ППейски опорки,т.е.Думи ? Ами нищо не знаем,но плямпаме.Аз със сигурност знам,че понеже тръбата за газ от Север не работи,то ако не е тръбата от Турция,оставаме Без газ,в София през зимата Умираме прави ! А кой печели от тази тръба-не съм Аз.Има кой.Същото е Нефтохим,с ЕРП-тата,с мобилните оператори, та и Болниците дори !Капитализъм.17:46 27.06.2026
71 Айше
Оставете я повечко време в сливенския сестрите ми да й се радват.
17:53 27.06.2026
72 Хи хи
18:08 27.06.2026