Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор

27 Юни, 2026 15:10 2 762 72

  • симона радева-
  • полицайка-
  • сливенски затвор-
  • присъда

Там тя ще изтърпи ефективната си присъда от 3 години и 6 месеца при първоначален общ режим. Наказанието ѝ бе наложено от Софийския градски съд преди седмица по обвинение за лично укривателство.

Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор  - 1
Снимка: БГНЕС

Бившата полицайка Симона Радева вече е в Сливенския затвор. Информацията беше потвърдена от Министерството на правосъдието, след като вчера тя е била задържана и конвоирана до мястото за лишаване от свобода, съобщават от БНТ
Там Радева ще изтърпява ефективната си присъда от 3 години и 6 месеца при първоначален общ режим. Наказанието ѝ бе наложено от Софийския градски съд преди седмица по обвинение за лично укривателство.

Магистратите приеха за безспорно, че тя напълно умишлено е действала, за да помогне на Георги Семерджиев да прикрие следите си след тежката катастрофа на столичния булевард "Черни връх", при която загинаха две млади жени. Според мотивите на съда, бившата служителка на МВР е съзнавала ясно обществено опасния характер на деянието и последствията от него.
Съдебното решение е окончателно и не подлежи на обжалване или протест.


Поставете оценка:
Оценка 4.7 от 47 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Доротея

    79 6 Отговор
    Полицайка в затвор звучи нелепо, но е факт!

    Коментиран от #10, #13

  • 2 Герп боклуци

    74 4 Отговор
    Тази отдавна трябваше да е в сливенския, пълно беззаконие?
  • 3 А, защо режимът

    56 4 Отговор
    Се нарича “общ” -защото ще е обща ли?
  • 4 а трябваше таз калинка ченгеджийка

    41 1 Отговор
    при бай ставри да я превъзпита

    Коментиран от #12

  • 5 Арх Весела Мирянова

    39 2 Отговор
    Там дават краставиците нарязани. Ъхъ Хъхъ!Ъ

    Коментиран от #11, #21, #60

  • 6 Бай Ставри

    28 2 Отговор
    Чакам те, коте!
  • 7 Сега всяка втора кифла

    63 1 Отговор
    иска да става милиционерка!
    Не им се бачка!

    Коментиран от #33

  • 8 Отряд Звезва

    33 2 Отговор
    Повечето затворнички не случайно са лесбоси 💁🥒👌😍
  • 9 Престараха

    22 49 Отговор
    Се с тази жена! Купища сгазили хора на пешеходна пътека се разхождат необезпокоявани, но са решили реклама на правосъдието да си правят!

    Коментиран от #19, #62, #68

  • 10 Политика

    52 6 Отговор

    До коментар #1 от "Доротея":

    Види се, че новата власт оправдава доверието на хората, магистратите до преди няколко месеца нямаха нито волята нито желанието. Отново обаче твърде лека ефективна присъда за помагач на убиец отнел 2 човешки живота, редно би било по е 10 години да обмисли поведението си.

    Коментиран от #25, #58

  • 11 7788

    35 0 Отговор

    До коментар #5 от "Арх Весела Мирянова":

    Там много обичат ченгета
  • 12 Тъжно но факт

    33 3 Отговор

    До коментар #4 от "а трябваше таз калинка ченгеджийка":

    Млада. Осигурена
    Сбъркала е и затова оценката е такава
    А двете момичета отдавна изгниха

    Коментиран от #16

  • 13 Полицайка в затвор звучи нелепо

    33 0 Отговор

    До коментар #1 от "Доротея":

    напротив
    бая от заптиета са корумпирани и нагли които биха били престъпници някои
    знаят че са на добра хранилка с самочувствие и възможности за далавери
    ама не ги вкарват в пандиза а най много да ги уволнят

    има и съвестни разбира се
  • 14 пляскащата с цици

    45 0 Отговор
    сега ще им пее чалгичка както пееше в тикток
  • 15 Това ли ще Е ?

    36 0 Отговор
    Мис Пандела Сливен ?
  • 16 Сбъркали са от човешките ресурси в мвр

    34 0 Отговор

    До коментар #12 от "Тъжно но факт":

    че са назначили поредната калинка
    и колко още много некадърни и недостойни
  • 17 Мнение

    42 4 Отговор
    Полицайка в затвора, защото в качеството си на полицай е обслужила престъпник след престъпление. Ами Маринов, който беше министър и обслужваше престъпна групировка, кога в затвора? Ами къдравият перерунгел, който обслужваше убийци от делта гард -кога? А онова прасе Методиев, който затри МВР - кога? А служителите на 4то районно, които работят за Ружата - кога? А онези смешници, които излизаха са защитават наркомснчето и трафиканта на бежанци от Бургас станал депутат на Пеевски - кога? Не ви ли е срам, че жената влиза в затвора, а истинските пупки са на свобода?

    Коментиран от #36

  • 18 Усмихнат

    25 2 Отговор
    Ще и отида на свиждане и ще и занеса краставици. Не нарязани или настъргани. А цели, цели. И по големшки така.

    Коментиран от #53

  • 19 Търпос

    44 1 Отговор

    До коментар #9 от "Престараха":

    Когато сгазиш някой може да е без умисъл, но когато умишлено помагаш на убиец да се измъкне при това в ролята си на длъжностно лице, позорящо институция, колеги и длъжност и плюеки в лицето на обществото оето очаква възмездие, то това не само, че не трябва да се толерира, но и да бъде строго осъдително и безапелационно.

    Коментиран от #23, #30

  • 20 За убийство на дете на пътя

    22 6 Отговор
    Условна-2-3 години! За укривателство 3 ефективни! Мили родни картинки!!!

    Коментиран от #64

  • 21 Там бяха и народната певица

    13 0 Отговор

    До коментар #5 от "Арх Весела Мирянова":

    Недялка Керанова , златен глас и много други; чудесна със своето изпълнение на " канят ме мамо "
    Ако работят си намаляват присъдата
  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 Престараха

    9 24 Отговор

    До коментар #19 от "Търпос":

    Се!
    То и за Баба Алино трябва според както казвате, нали?
    И за Петрохан...
    И за Калашниците...

    Нито я познавам, нито ми е някаква, но се престараха!

    Коментиран от #66

  • 24 Mими Кучева🐕‍🦺

    5 13 Отговор
    Свобода за Симона,тя е демократична българка!
    💋🦍🥳🤣🤣🤣🤣👍

    Коментиран от #26

  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Явно

    7 1 Отговор

    До коментар #24 от "Mими Кучева🐕‍🦺":

    е сключила споразумение с прокуратурата и съдът го е одобрил. Затова и решението му е окончателно. Чудно е само, че се е съгласила с ефективното лишаване от свобода.
  • 27 Затворите са инкубатори на третия пол

    17 0 Отговор
    Много нарастна броя на гейовете и Лесбосите в България, та чак показни прайдове започнаха да се правят..
  • 28 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 29 Как

    3 23 Отговор
    От сърце я намразиха старите грозни жени, че е млада и красива.

    Коментиран от #46

  • 30 Е как без Умисъл?

    15 0 Отговор

    До коментар #19 от "Търпос":

    Пиян на кирка, дрогиран, с 200 км. в час, дрифтещ дивак - Това си предумишлено добре обмисленно Убийство! Но евродирективите са Други!
  • 31 Фори

    15 1 Отговор
    След шест месеца ще се окаже толкова болна че веднага ще я освободят предсрочно.
  • 32 факуса

    17 2 Отговор
    а кунева цачева надка патка федосова миризливата,пкпто,и още много, кога
  • 33 Не им се бачка!

    14 1 Отговор

    До коментар #7 от "Сега всяка втора кифла":

    че и заобиколени от напращяли колеги
    бонус
    нишани свалки безплатни кафета и скатаване
  • 34 Тома

    18 0 Отговор
    Съпричаста за убийството на две млади жени.И след година е пак на свобода
  • 35 Цвете

    16 1 Отговор
    ДА, ИМА ЗАЩО ДА Е В ЗАТВОРА. НО ИМА ДОСТА ДРУГИ, КОИТО СЪЩО СА ЗА ТАМ. ИЛИ СА СЕ ОТКУПИЛИ ? КАКВО СЕ СЛУЧВА С " БАБА АЛИНО "? ДА НЕ СЕ ЗАБРАВЯ И " ПЕТРОХАН "? С " БОТАШ " ,ДО КЪДЕ СТИГНАХА? СЛЕДИМ С ШИРОКО ОТВОРЕНИ ОЧИ И УШИ.

    Коментиран от #70

  • 36 Ник. А

    2 2 Отговор

    До коментар #17 от "Мнение":

    Да не са ти СР а ли в главата, бре ? 😅 😅

    Коментиран от #59

  • 37 Исторически парк

    8 3 Отговор
    4 звезди има в алото затова си ги е сложила на муцуната😁😆😅🤣😂😂
  • 38 Бай Араб

    14 0 Отговор
    Тази, добре,ами останалите полицаи оказвали съдействие и чадър на убиеца с преместване в друго районно управление ли ще се разминат ???????
  • 39 Да попитам:

    18 0 Отговор
    Заради "обществено опасния характер на деянието"ли СГС намали присъдата на тази полицайка от пет на три и половина години??? За укриване на убиеца на две млади жени??? Като ѝ приспаднат и дом.арест може да се окаже,че след няколко дни ще бъде на свобода!!! Шумът,който се вдига по всички медии е само за прах в очите на наивниците,за набиване на мантрата "колко сме принципни"!!!
  • 40 Простият

    14 1 Отговор
    Това добре, ама що и криете престъпната мутра?
  • 41 И тя като Радев

    3 8 Отговор
    неспазва конституцията.
    Може да са рода.
  • 42 Тази сигур е незаконна дъщеря

    5 7 Отговор
    на Радев. И той като нея прикрива бандитите си.
  • 43 Наблюдател

    4 15 Отговор
    Момичето явно е нямало пари да си плати. И така се е озовало в затвора. Имаше един преуспял пловдивски доктор. Застреля на улицата един циганин крадец, който нищо не беше откраднал. Оправдаха го. Други примери да давам ли?

    Коментиран от #49

  • 44 Шабан Шаулич

    6 1 Отговор
    Има правда, има Бога!
  • 45 Герги

    8 1 Отговор
    Има време да мисли,колко е опасно да се свързваш с НЕправилните хора...тя е полицайка и знае какви са поскедствията от такива действия...
  • 46 Рускиня

    8 1 Отговор

    До коментар #29 от "Как":

    И змиите имат красива кожа, но си остават змии!
  • 47 Влюбен

    1 0 Отговор
    Ако се пишеш транс, ще те прехвърлят ли в женския затвор ?
  • 48 Копейкин

    8 1 Отговор
    Как хубаво се е барнала,ще бъде чудесна булка в затвора с тия джуки ще предизвика фурор сред римлянките.

    Коментиран от #54

  • 49 гост

    10 0 Отговор

    До коментар #43 от "Наблюдател":

    Циганин,на снимка да го видиш му извърти един шамар....винаги е в грешка....и не на улицата а в гаража.
  • 50 Наблюдател

    7 1 Отговор
    А, да питам, някой знае ли, мутрата убиец дали е в затвора? Понеже той очевидно е много по-платежоспособен,
  • 51 1678

    0 2 Отговор
    Мамина сладка
  • 52 Помагането на някаква мутра убиец

    5 1 Отговор
    очевидно е много по-тежко престъпление, от продължаващата с години педофилия, подкрепена от водни демократични политически фигури. За Петрохан говоря. И за Ухото също,
  • 53 1356

    1 1 Отговор

    До коментар #18 от "Усмихнат":

    И го обели да са по хлъзгави
  • 54 665

    1 2 Отговор

    До коментар #48 от "Копейкин":

    Вярно ли сте такива будали :)))
    Няма да я пипнат и до 1г е навън. Тя от тия 3.5г фиктивно е излежала поне 2.
    В затвора 2за3 дни ,примерно поведение - хайде 2 седмици коледна отпуска и ще де върне да събере багажа.. но пък и аз не искам да страда момичето, то последната дупка на кавала.
  • 55 Моряка

    4 3 Отговор
    Три години и половина за една стълба.А за окрадените от Боко и Шиши милиарди,кога?Ами за ликвидирането на селското стопанство и армията от Ф.Димитров,кога?Ами за ликвидирането на промишлеността от Костов,кога?
  • 56 Никой

    6 1 Отговор
    Доста сурово, но това е положението. Ще мине и това през главата й - но защо с такива отрепки се занимава. Странни са жените - наистина.
  • 57 Отвратен

    4 0 Отговор
    Там джуките и ще се свият и увиснат. Там няма силикон. Каква ужасна участ. Но пък справедлива.
  • 58 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 59 АВЕ ТЪП

    1 0 Отговор

    До коментар #36 от "Ник. А":

    сралисативустата .
  • 60 МП4

    0 0 Отговор

    До коментар #5 от "Арх Весела Мирянова":

    🤣😅😂🤣🤣😅😂🤣😅😅😂🤣😅😅
  • 61 Град Козлодуй

    5 0 Отговор
    Там им е мястото на тая пача продажна.
  • 62 Хохо Бохо

    4 0 Отговор

    До коментар #9 от "Престараха":

    Класе де бил сте, без грам мозък. Купищата сгазили хора не тръгват с идеята да газят, а в действията на тая па4а е трудно да не откриеш умисъл и замисъл. Тъ пак си ми ти
  • 63 Механик

    4 0 Отговор
    В затвора трябва да е тоя който е ходатайствал и тоя който я е приел за полицайка.
    Момичето още от пръв поглед си личи, че нито е умно, нито е с морални ценности.
    Лично аз, без да съм психолог или изпечен комисар, само с 3 конкретни въпроса към нея на интервюто ще я закова и ще стане очевадно ясно, че момичето не му е мястото в полицията.
    Няма как да заложиш изгнило грозде и да получиш хубаво вино или хубава ракия. Нещата си личат по материала.
  • 64 съдбата

    4 0 Отговор

    До коментар #20 от "За убийство на дете на пътя":

    Не слагайте всички човешки трагедии под един знаменател,ако вече има хора които знаят какво е това.Чета и впечатлението ми е ,че това става.Всеки случай е отделен и специфичен сам по себе си.Но този надминава по бруталност каквато сигурно и Филип Марлоу не е чувал или разследвал.Доказа се,че цяло РПУ си има частен квартал и работи на частно.По техни правила.Разбирате ли го това ,или не?
  • 65 Тиквата +Шиши =ОПГ 💩💩💩

    1 1 Отговор
    Оттам ще си прави ТикТок изпълнения 😅🤣💪
  • 66 рунгел

    3 0 Отговор

    До коментар #23 от "Престараха":

    Щом мислите така значи си заслужавате такива полицаи.Другия път ако ваша дъщеря бъде убита и направена на парчета така,че трудно да и съберат частите в чувал?Тагава как ще разсъждавате,бе мутанти ниедни?
  • 67 Жорко

    2 0 Отговор
    Как 3год и 6 месеца?!?Тя е знаела прекалено добре какво прави,да те е..у скапаната държавица
  • 68 Точно

    3 0 Отговор

    До коментар #9 от "Престараха":

    от тая и от такива като нея купуват свободата си сгазилите на пешеходна пътека, ама явно не вдяваш......
  • 69 Калашник

    2 0 Отговор
    Свобода за смелата полюцайка Симона!!!
  • 70 🦁ЩЩД🦁

    1 0 Отговор

    До коментар #35 от "Цвете":

    Случая "Петрохан" имаше Трупове.Случаят ""Баба Алино " има цяло градче,построено незаконно с мафиотски пари.При тези два случая всичко Се Вижда ! А за ""Боташ" какви Факти знаем ние,простосмъртните,освен ППейски опорки,т.е.Думи ? Ами нищо не знаем,но плямпаме.Аз със сигурност знам,че понеже тръбата за газ от Север не работи,то ако не е тръбата от Турция,оставаме Без газ,в София през зимата Умираме прави ! А кой печели от тази тръба-не съм Аз.Има кой.Същото е Нефтохим,с ЕРП-тата,с мобилните оператори, та и Болниците дори !Капитализъм.
  • 71 Айше

    0 1 Отговор
    Тая под прикритие ли я пускате?
    Оставете я повечко време в сливенския сестрите ми да й се радват.
  • 72 Хи хи

    1 0 Отговор
    Тая буля ква булка ще стане в затвора !!
Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол