Всички партии без ГЕРБ искаха да има безвремие точно когато влизаме в еврозоната, каза Бойко Борисов в Кюстендил, предават от БТА. Той е в града заради Националната академия „Нови умове“, която партията организира днес в града с цел да открие млади лидери, готови да движат България напред в бъдещето.
В безвремието администрацията не работи, ослушва се и изпуснаха цените. Не бяха проверявани и не работеше държавата, коментира Борисов. Аз затова предупреждавах и казвах – изчакайте да влезем в еврозоната, да направим план и да подадем оставка през януари или март, като през това време да се подготви всичко и контролът върху държавата да бъде запазен, за да не скочат цените, каза Борисов. „И сега всички обаче берат плодовете на своята глупост. Ще се оправдават още един месец, ама оправданията свършиха“, коментира лидерът на ГЕРБ.
Той допълни, че управляващите се държат „като президентска институция“ и само критикуват и търсят оправдания. „Единствен се справя там господин Копринков, защото им подрежда структурите на партията така, както трябва, и който го подценява, много греши“, коментира Борисов. По думите му, ГЕРБ в момента също гради партията си, като съчетава опита на старите си членове и дръзновението на младите хора, специалисти в различни сфери. Обучения предстоят в Сливен и Ловеч, като се очаква до конгреса на партията те да са приключили. Като дойде време да управлява ГЕРБ, нашите нови министри да не се оправдават, че не знаят и не могат, нито пък с техните предшественици, добави още лидерът на партията.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 БОЧКО
Оня ден ти казах , че облаците се сгъстяват. Да дигаме гълъбите към Дубай. Знам че имаш там ятаци.
Обади ми се че ще напълня гащите
17:35 28.06.2026
2 зИленски
17:36 28.06.2026
3 име
Коментиран от #9
17:36 28.06.2026
4 престъпникът
17:38 28.06.2026
5 Тоя
17:38 28.06.2026
6 4️⃣4️⃣5️⃣5️⃣
17:38 28.06.2026
7 Гост
17:39 28.06.2026
8 Помак
Коментиран от #61
17:40 28.06.2026
9 Верно бре,
До коментар #3 от "име":
къде се дяна Кирчо? Да не е кандидатствал отново за емигрант в Канадата?17:41 28.06.2026
10 авантгард
Минало си, невъзвратимо.
Коментиран от #17
17:42 28.06.2026
11 Гост
17:42 28.06.2026
12 въпрос
17:44 28.06.2026
13 анонимен
17:45 28.06.2026
14 БАТ БОЙКО
ЧЕ ЩЕ ПРАВИТЕ ОБУЧЕНИЯ В СЛИВЕН В ЛОВЕЧ,ТОВА ЗАТВОРИТЕ ЛИ СА??
НАЛИ ЗА 10 ГОДИНИ ВСИЧКО ЩЕ ЗАБРАВЯТ,ОТ ТОВА КОЕТО УЖ СТЕ ГИ ОБУЧАВАЛИ,А ТО Е ЕДНО КРАДЕНЕ,КРАДЕНЕ,СХЕМИ,ЛЪЖИ И ИЗМАМИ,,,
17:48 28.06.2026
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Банкянски джамбаз
17:49 28.06.2026
17 Трябва някой да му обясни
До коментар #10 от "авантгард":
Че е такаТой нито може нито иска да се научи да се самоуправлява
17:50 28.06.2026
18 Сталин
17:51 28.06.2026
19 Тома
17:52 28.06.2026
20 Иван
Бойко Борисов
Коментиран от #30
17:52 28.06.2026
21 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ
......
НЕ СЕ СПРАВИХА С КОРУПЦИЯТА
.....
И ДОН РАПОНЕ И ШИШИ ГИ УВОЛНИХА :)
17:53 28.06.2026
22 Борисов
17:54 28.06.2026
23 Ту ту
17:56 28.06.2026
24 Гласуваш за
17:57 28.06.2026
25 слънчев масон
17:59 28.06.2026
26 А бе
17:59 28.06.2026
27 Иван е прав
18:00 28.06.2026
28 Баба Йоца гледа
18:01 28.06.2026
29 Баба Йоца гледа
18:01 28.06.2026
30 Анонимен
До коментар #20 от "Иван":
До 20 19 18 ама вие какви сте мъже бе оплаквачки сте тук постоянни Истинските мъже сами отговарят за живота си не вият постоянно тук и не обвиняват никого Животът си е ваш направете си го щастливКоментиран от #45
18:04 28.06.2026
31 Да прави са
Коментиран от #39
18:04 28.06.2026
32 Да бе, верваме,
Я камилата, я камиларя!
Истината е, че Боко се договориха с КРадко и Шиши.
И сега се чуди каква мелодрама да измисли за оправдание.
18:05 28.06.2026
33 Борисов
18:08 28.06.2026
34 Ееееееее, тикво
Днеска ми дойде до козерката!
Да не те е ухапала мухата ЦеЦе, или да са ти сипалитнещо от белототна Зелето, че не можеш да се спреш?
И то само глупотевини!
Няма да се върнеш, набий си го в тиквата!
18:09 28.06.2026
35 Бай Ставри-СЦЗ
18:14 28.06.2026
36 БеГемот
18:14 28.06.2026
37 Бойо
18:14 28.06.2026
38 Мнение
18:17 28.06.2026
39 Анонимен
До коментар #31 от "Да прави са":
Тук някакви изпаднали си изливат безсилието и некадърията си хахахахаха18:18 28.06.2026
40 Винетка
18:18 28.06.2026
41 Бойко Разбойко
18:19 28.06.2026
42 Мнение
18:21 28.06.2026
43 Подлогата ли
18:22 28.06.2026
44 Коментар
18:23 28.06.2026
45 Иван
До коментар #30 от "Анонимен":
В момента този който го защитавате той най много вие по социалните мрежи. Защото е най големия враг на България. И трябва да разбере, че вече не е Фактор18:24 28.06.2026
46 лекар
18:32 28.06.2026
47 Лазо
18:32 28.06.2026
48 Заради Юрошит копейката
Рано или късно за катастрофата, която ни докараха тези мафиоти в НС, ще бъдат съдени.
Да лишиш цял един народ от вода, да преподпишеш скандална Концесия Фандъкова за вода.
Да тровиш цял един народ горейки боклуците на Италия и Африка в ТЕЦ-ове.
Да биеш отровни течности в цял един народ, задължително - Ковид.
Да съсипеш икономиката и финансите на държавата.
Да доведеш хората да мръзнат, защото унищожи енергетика, Топлофикация, водонапоителни с-ми.
Да унищожиш Конституцията. Да унищожиш границите - Шенген. Да унищожиш българска национална парична единица. Да дадеш златото за 2% концесионна такса, водата концесия доскоро без такса. Да унищожиш плодородна земя, заради ВЕИ-та и Перки.
Вкарване на огромно количество мигранти.
Утехата ми е, че има Бог, ще бъде съден дори да не е на този свят.
Коментиран от #64
18:36 28.06.2026
49 Прогрес
18:38 28.06.2026
50 Фори
18:40 28.06.2026
51 Бай Дън
Коментиран от #57
18:40 28.06.2026
52 Прав е Борисов да иронизира ПБ
18:42 28.06.2026
53 Малко кадри от сайта НЮЗ
18:43 28.06.2026
54 Пъбъ
18:44 28.06.2026
55 Академик Петър Иванов
18:44 28.06.2026
56 Бойко какво открадна?
18:48 28.06.2026
57 българист
До коментар #51 от "Бай Дън":
като ви прочетох коментара,разбрах колко неграмотно и повърхностно е станало болшинството от населението на България!Коментиран от #63
18:52 28.06.2026
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Господи помолуй!
18:53 28.06.2026
60 павела митова
18:53 28.06.2026
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 Дориана
19:01 28.06.2026
63 Бай Дън
До коментар #57 от "българист":
Това е самата истина! Какво неграмотно видяхте, чист украински протест със знаменца лозунги и прочие! Защо не може да защитаваме нещо руско, там от където сме получили свобода, получаваме по евтини ресурси, а да защитаваме паразити и побойници не желаещи да воюват! Хора избягали а уж патриоти! Патриоти по кръчми и курорти за наша сметка!Коментиран от #65
19:02 28.06.2026
64 Никой
До коментар #48 от "Заради Юрошит копейката":
Бягай за хапчета пич! Не ги спирай, моля те!Заради самия теб те моля!19:02 28.06.2026
65 Никой
До коментар #63 от "Бай Дън":
Защитавате си каквото си искате! Моля Ви, наистина, не лъжете така нагло! Страшно дразниКоментиран от #67, #68
19:05 28.06.2026
66 Никой
19:08 28.06.2026
67 Бай Дън
До коментар #65 от "Никой":
Посочете кое е лъжа?19:08 28.06.2026
68 Бай Дън
До коментар #65 от "Никой":
Протеста под какъв надслов беше “ Тук не е Москва” ! А Киев ли е?19:11 28.06.2026