Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, който днес на среща с младежите от партията в Кюстендил, коментира, както темата за мантинелите, така и предложения от правителството бюджет.
Борисов заяви, че техните правителства са се справяли със задачата сами и добави, че готви алтернативен кабинет с нови лица.
Бойко Борисов, лидер на ГЕРБ: "Дори да сложиш бетон, 50-тонен тир или ще прескочи пак или ако не прескочи, ще се върне обратно и ще смаже другите коли. Абсолютно е прав, манталитета е едното, което е много важно, защото Мездра е манталитет. Това иска да каже и аз го подкрепям абсолютно. Аз не бих ги нападнал и той правилно го казва Радев за съжаление, защото винаги става така, за съжаление винаги стават такива катастрофи. Стотици километри направихме с двойни мантинели, но срещу човешката глупост и 50-тонен тир - трудно се работи."
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Фейк - либераст
20:29 28.06.2026
2 ББ от Банкя
20:32 28.06.2026
3 Деций
20:33 28.06.2026
4 Не се хаби
Коментиран от #62
20:33 28.06.2026
5 Оня под Коня
20:34 28.06.2026
6 Ужас
20:36 28.06.2026
7 Само че
Коментиран от #35, #41
20:39 28.06.2026
8 Бою-бою
Коментиран от #51
20:41 28.06.2026
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Бай Хой
20:43 28.06.2026
11 историк
Коментиран от #16
20:43 28.06.2026
12 Дориана
Коментиран от #19
20:46 28.06.2026
13 Готви се края
Няма ново правителство
Губи със всяко появяване
Факт
20:46 28.06.2026
14 бетонната мантинела
20:46 28.06.2026
15 Дориана
Коментиран от #28, #55
20:47 28.06.2026
16 Оня под Коня
До коментар #11 от "историк":
Няма основание... След 89 властимащите са отговорни... Не е луд този, който яде баницата, а онзи който му я дава..Коментиран от #24
20:49 28.06.2026
17 само за мантинелите
20:50 28.06.2026
18 Айляк
НапраО се притесних. Нещо е намислил Буцито.
Буце, амчи те у Европата сичкото е балък и турват бетон, уе.
И не викат, че било манталитет.
Ще ви таковам на ламаринките, ей.
20:51 28.06.2026
19 Пеевски
До коментар #12 от "Дориана":
не беше ли дясна ръка на Доган до превратната 2024г. (сега съюзник на Р.Радев срещу ДПС-НН)?20:52 28.06.2026
20 Гост
20:53 28.06.2026
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Анонимен
21:01 28.06.2026
23 Това,
21:02 28.06.2026
24 негласуващ
До коментар #16 от "Оня под Коня":
аз не гласувам,нека мафията да се самоизбира и легитимира сама,това е по-скоро психологическа война, в която ходещите да гласуват дават баницата!Коментиран от #63
21:02 28.06.2026
25 Анонимен
21:03 28.06.2026
26 име
21:03 28.06.2026
27 става въпрос за манталитет
преизбирани от стадата си
а младоците гробари си точат зъби за кьор софра
ама на кравата вимето и секна
21:04 28.06.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Наглост Тиквенска
21:10 28.06.2026
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Човекът,
21:11 28.06.2026
34 Емигрант
21:14 28.06.2026
35 Анонимен
До коментар #7 от "Само че":
Ако не е Бойко с кого ще си изтривате ръцете Пълно е в тази държава с лежачи некадърници лъжци Техният спорт е прибирането и лежането на софрата цял живот Ако не е Борисов незнам тези лежачите с какво ще лъжат малоумниците А тук имало много Аз съм в потресКоментиран от #38
21:14 28.06.2026
36 Ти пак се появи бе
Пък до кря на деня, можеш и боцнеш някоя повехнала съпартийка!
Борисов, знаеш ли, че преди човек да си отиде от този свят, става много активен, че забравих медицинския термин.
21:17 28.06.2026
37 Анонимен
21:18 28.06.2026
38 Те тия лежачи
До коментар #35 от "Анонимен":
Са на Борисов и Пеевси от електората и родата!Коментиран от #42
21:19 28.06.2026
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 И Киев е Руски
21:20 28.06.2026
41 Ку-ку
До коментар #7 от "Само че":
Ок, дори и празен този влекач заедно с ремаркето е около 20т.....сега сметнете скоростта с която се е движел по магистралата (90-100) и като прибавим, че няма спирачен път и с тази скорост тези 20т. стават сигурно 3-4 пъти повече....дори и бетонни панели по 3 метра височина да има, то при тази тежест ще мине като през "гипсокартон"...."шофьорът" или е ровил в телефона и се е заблеял или поради друга причина се е разсеял, ако имаше спукана гума, то трябваше да има видими следи от джантата по асфалта и вероятно камиона щеше да се преобърне, а дори няма следа от спирачен път....за съжаление всичко е ясно и жалко за загубените животи на дечицата....21:22 28.06.2026
42 Анонимен
До коментар #38 от "Те тия лежачи":
Има едни 10 години лежаха в президентството и сега удобно се настаниха в парламента колко сладко е от хранилка на хранилка цял живот21:24 28.06.2026
43 ЧОВЕК
21:28 28.06.2026
44 оня с коня
Коментиран от #45
21:28 28.06.2026
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Бою
Сачева го обясняваше оправдателно доскоро зад гърба му, но вече и за торби с пари не смее.....
21:36 28.06.2026
47 Критикар
21:37 28.06.2026
48 Бацков
21:38 28.06.2026
49 Мда
21:40 28.06.2026
50 Хмм
21:41 28.06.2026
51 Зайо Байо
До коментар #8 от "Бою-бою":
Чуждите не знам ,но тези нашите знаете ли колко милиарда изпраха и колко имоти и хотели накупиха ? Питайте в Девин ако Ви е интересно и около язовир Въча.21:42 28.06.2026
52 последната легенда
21:44 28.06.2026
53 Хмм
21:45 28.06.2026
54 Тома
21:47 28.06.2026
55 ганю
До коментар #15 от "Дориана":
Костов създаде олигархиятапартията му я създаде и финансира сицилианската мафия
после от приватизацията им подари активи за над 100 млрд.лева
та.пенсиите ви ги нагласи той а за вас купони за храна
от него е и съдебната система с лозан панов
много забравяте
от 89 г досега всички политици са за затвора
21:49 28.06.2026
56 оня с коня
До коментар #45 от "ФАКТ":
Неее Байно,не с такива селскостопански изпълнениия можеш да ми скачаш- Ако бе прочел статията от 27.юни /19,40ч/ щеше да си хаберлия че не протестират хора с имоти в Баба Алино,а недоволството е против Правителството на радев,злепоставящо България в очите на Междунар. ни съюзници и опитващо се да върне страната към руската сфера на влияние!Ама крещяли са "СлаваУкраине" - ти "Слава Русии" ли искаш да крещят?И виждате че Корабът "Русия"бавно потъва,отричате го със себеотрицание и гуроизъм,ама...само с Инат не става!:)Коментиран от #58
22:02 28.06.2026
57 Манталитето
22:02 28.06.2026
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Дзак
22:07 28.06.2026
61 тиририрам
22:07 28.06.2026
62 даа
До коментар #4 от "Не се хаби":
Лош е, че ви търпя толкова дълго!22:08 28.06.2026
63 ВИНОВНИ СТЕ, ЧЕ НЕ ГЛАСУВАТЕ МАСОВО!
До коментар #24 от "негласуващ":
Можехте да я дадете на някой друг. Неходенето до урните няма да делигитимира нито едно правителство, защото просто ще си пуснат колкото бюлетини им трябват!22:13 28.06.2026
64 А, не, Т о луп!
22:32 28.06.2026
65 Гласове от зайчарника в Банкя
23:18 28.06.2026
66 Борисов,
23:24 28.06.2026
67 Картоиграч
23:31 28.06.2026
68 Ицо
Стига ни правиха на луди много хора са виждали какви следи има след спукана гума и то предна а тук няма нищо.
23:35 28.06.2026
69 Кук
00:02 29.06.2026
70 Бойо тъпото
Май страх тресе кочината...
Ама ти си свикнал да се кланяш....
На Путин, на Урсулата, на Тръмп, на фашиста наркоман....
Крадлив боклук си,ама ти си го знаеш.
И мястото ти е в затвора!
00:13 29.06.2026