Любослав Пенев, който се бори с коварно заболяване, отправи силно послание по повод предстоящия втори "Мач на Надеждата".
Благотворителната среща е в събота от 17:00 часа на стадион "Лазур" в Бургас и ще събере на едно място спортни легенди, обществени личности и артисти.
"Благодаря на Стилиян Петров, на Община Бургас и на всички организатори и доброволци за огромния труд и отдаденост, с които правят възможен този благотворителен мач на 6 юни от 17:00 ч., на стадион "Лазур" в Бургас. Бъдете на стадиона заедно с футболните легенди и подкрепете една кауза, която дава надежда. Напълнете стадиона и покажете, че България може да бъде единна, когато помага на хора в нужда", сподели Ел Голеадор.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Бялджип
20:37 04.06.2026
3 дядо дръмпир
20:55 04.06.2026
4 маке
Коментиран от #5, #12
20:57 04.06.2026
5 Любо
До коментар #4 от "маке":
Извинявам се на всеки Ви. Който иска да ме уважава, да ме уважава. Който не, да яде таратор, щото супата е гореща.Коментиран от #11
21:47 04.06.2026
6 А ДАНО ЗА ВСИЧКИ
21:53 04.06.2026
7 Радой Ралин 🔥☝️
Още един циганин!
22:26 04.06.2026
8 Веска Меджидиева
00:04 05.06.2026
9 пецата
00:48 05.06.2026
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Много си проЗД
До коментар #4 от "маке":
Пенев НИКОГА не е казвал това!!!Каза: Който не ни уважава, да духа супата!
Имайки предвид това, че победихме Румъния, завършихме наравно с Испания и загубихме от Франция, но не можахме да продължим по-нататък!
Сега вече повече от 20 години даже не можем да помиришем европрйско и световно, камо ли да направим хикс с Испания и да победим Румъния!
09:30 05.06.2026