Украйна ще реши кой ще представлява Европа в евентуални преговори с Русия, заяви президентът Володимир Зеленски в интервю за украински медии, цитирано от Ройтерс, предава News.bg.
Киев се стреми да даде нов тласък на дипломатическите усилия за прекратяване на войната с Русия, като засили ролята на европейските партньори. Според информацията подкрепяните от САЩ преговори са в застой на фона на конфликта с Иран, а Украйна продължава да отхвърля руските искания за териториални отстъпки.
Зеленски посочва, че темата за Украйна е била обсъдена „по-подробно от всякога“ на заседание на Европейски съвет през миналата седмица.
По думите му са били обсъдени ролята на Европа в диалога с Русия и възможните формати за участие в преговорите. Той заявява: „Европа ще обмисли формата и ще предложи няколко варианта, но Украйна ще реши кой ще представлява Европа в преговорите. Това е справедливо.“
Според Зеленски европейските лидери обсъждат и възможност за директен диалог с Москва, като в същото време остават разделени по въпроса за отношенията с Русия.
След среща с президента на САЩ Доналд Тръмп на форума на Г-7, Зеленски е поискал Вашингтон да одобри лицензи за производство в Украйна на американските системи Patriot. Той посочва, че американската страна е реагирала положително на въпроса за лицензите за първи път.
Зеленски допълва, че Тръмп възнамерява да поиска от американските отбранителни компании да създадат лицензирано производство на ракети за противовъздушна отбрана в Европа и Украйна. Анализаторът Фабиан Хофман определя подобна стъпка като значителна промяна в политиката на САЩ, като отбелязва, че основното предизвикателство остава производството на ключови компоненти, а не крайната сглобка.
Темата е пряко свързана с позицията на България като член на Европейския съюз и НАТО, които подкрепят общите усилия за намиране на дипломатическо решение на войната в Украйна.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Пич
Коментиран от #5, #8, #23
12:54 22.06.2026
2 БългароМразци
Коментиран от #57
12:55 22.06.2026
3 В Путин
Коментиран от #38
12:56 22.06.2026
4 Вашето мнение
12:56 22.06.2026
5 🤣😂🤣😂🤣
До коментар #1 от "Пич":
Министърът на финансите на САЩ,Скот Бесент за Зеленски: "Мистър Бийн на крек", "дете със специални нужди", "малък малоумник"🤣😀🤣😀❗"
12:59 22.06.2026
6 жик так
12:59 22.06.2026
7 8888
все пак професията на човека е комик....
13:00 22.06.2026
8 Европеец
До коментар #1 от "Пич":
Украинската наглост и нахалство нямат край.....13:00 22.06.2026
9 хаха
Ватенките пак скоропостижно се обосраха. ХАХАХА
13:01 22.06.2026
10 Вашето мнение
13:01 22.06.2026
11 Гориил
13:01 22.06.2026
12 Пульо Пулев той да каже
Безподобен клоун миризлив и алчен
13:01 22.06.2026
13 Скот Ритър
13:02 22.06.2026
14 САМИ СИ ПРЕГОВАРЯТ
13:02 22.06.2026
15 Всички разбраха,
Аз лично го повтарям от 5 години.
Коментиран от #18, #24
13:03 22.06.2026
16 пак ли се е надрусал,
НАХАЛЕН, БЕЗОЧЛИВ, мразещ окраината. Това го разбра и ПОЛША, която иска ОДИТ на дадените средства на зелето - колко за войната, колко за имения, колко за златни тоалетни. НО НЕЩО есср.то си ТРАЕ. Защо ли?
Коментиран от #120
13:04 22.06.2026
17 Министърът на финансите на САЩ:
13:04 22.06.2026
18 Всички други
До коментар #15 от "Всички разбраха,":
освен тебе разбраха и друго. Основният проблем на Украйна е, че нямат мозък, щом са приели да бъдат пушечно месо за западняците. Ти явно се смяташ за някакво свещено изключение. Не ни занимавай със себе си. Иначе щеше да разбираш за сбърканата роля и логика на есср-то във войната - тика живота на укрите срещу Русия. ВЪРХОВНО НАХАЛСТВО и ВРЕДНА за Европа политика.13:08 22.06.2026
19 Зелена марионетка
Коментиран от #126, #127
13:09 22.06.2026
20 АБВ
Нагъл и арогантен, ама много, много глупав !
13:10 22.06.2026
21 баце
13:10 22.06.2026
22 От Кремъл официално:
Коментиран от #46
13:11 22.06.2026
23 Аз, Клавдий
До коментар #1 от "Пич":
Това е демокрация, щом Украйна ще реши, сигурно ще насрочи референдум?!13:12 22.06.2026
24 Тогава кажете
До коментар #15 от "Всички разбраха,":
като какви ще участват европейските представители в тези преговори - като преки страни в конфликта или като страни посредници.13:13 22.06.2026
25 Чакай малко, бре!?
13:13 22.06.2026
26 Извънредно. Голяма движуха
Днес, 22 юни 2026 г., по обед бяха регистрирани мощни експлозии в руския град Воронеж.
Според първоначалната информация от местни източници и военни канали, градът е бил атакуван с далекобойни крилати ракети (предполага се Storm Shadow).
Според украински и руски източници (включително каналите Exilenova+ и База), основна мишена на удара е бил Воронежкият завод за полупроводникови прибори (ВЗПП). Заводът е обект на международни санкции, тъй като произвежда компоненти и микроелектроника, използвани в руската отбранителна индустрия, включително за производство на ракети.
Около 11:40 ч. московско време губернаторът на Воронежка област Александър Гусев обяви ракетна опасност в региона. Малко след 13:00 ч. местните жители започнаха да съобщават за силни взривове.
В социалните мрежи бързо се разпространиха кадри, показващи гъсти стълбове черен дим, издигащи се над няколко точки в града, което свидетелства за възникнали сериозни пожари на мястото на ударите.
Към момента официалните руски власти потвърждават единствено задействането на тревогата и ракетната опасност, но все още липсва официално изявление, детайлизиращо мащаба на щетите или евентуални жертви на територията на стратегическия обект.
Видео в коментар:
Коментиран от #28
13:13 22.06.2026
27 ...не било пудра захар
13:14 22.06.2026
28 АБВ
До коментар #26 от "Извънредно. Голяма движуха":
А в Украйната какво става ? Има ли взривове, или там е тихо и спокойно ?Още ли украинците държат Константиновка ? А Лиман ? А на север ?
Коментиран от #34
13:19 22.06.2026
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 ЕДГАР КЕЙСИ
Коментиран от #56
13:22 22.06.2026
31 Президент Пуси н
Аз съм безаналогов стратег и настъпвам по всички фронтове и громя световния империализъм тия дни ще превзема Лондон,а Вашингтон най-много до есента обаче най-първо Малая Токмачка ще превзема,че там са обединените сили на цялата Галактика. Все идет по плану.
13:22 22.06.2026
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Айляк
Лошо е да се имаш за някакъв фактор, когато не те броят даже за жив.
Но белото курназ прави от ула вото Зеле.
Чеки ся му опнем адин линеалец, ой...
Коментиран от #35
13:27 22.06.2026
34 руски безаналогови 79смешници
До коментар #28 от "АБВ":
А Малая Токмачка за 199 ти път взехме ли я товариш? А Киев за 3 дня? А в Херсон навсегда ли сме?А в Лондон по кое време ще ходим или нямаме визи за там?
13:28 22.06.2026
35 Абрамович
До коментар #33 от "Айляк":
Кой го пита Путин бе другар? Не разбра ли че тоя вече е бита карта.Сега въпросът е как да му бием шута най-безболезнено и да спасим федерацийката от разпад.Коментиран от #44
13:30 22.06.2026
36 Иван 1
Коментиран от #37, #83
13:31 22.06.2026
37 Р.Рейгън
До коментар #36 от "Иван 1":
Нищо не зависи от руснаците. Те са губеща страна и колкото по-бързо го осъзнаят толкова по-малко ще страдат.Коментиран от #71
13:34 22.06.2026
38 хихи
До коментар #3 от "В Путин":
русо.ейски мишоци свършиха парите и искат да приключват войната13:37 22.06.2026
39 Аксенов
13:39 22.06.2026
40 .....
"Подадеш му пръст ,а то налапа цялата ти ръка "
Европа МНОГО добре трябва да си помисли , коя е заплахата за нея ,дали Русия или вече (след това изказване на зеленото) ....УКРАЙНА ?!
13:39 22.06.2026
41 Ива
Коментиран от #42
13:40 22.06.2026
42 Т.Живков
До коментар #41 от "Ива":
Щом нямаш пари, какво ще решиш ти, бе! Ти нямаш право да решаваш!Коментиран от #47
13:43 22.06.2026
43 Много е късно за капитулация.
До коментар #29 от "Наркоманчето да не се надува толкова!":
Русия фатално пропусна момента, февруари 2022. Ако Путин, беше успял тогава да направи един светкавичен преврат, можеше да смени в властта в Киев, с проруска такава, каквато е и целта на СВО. На този етап, каквото и да направи Русия, за нея има само негативи и загуби, а не реална полза и резултати. На практика, шансът Украйна да бъде под политическото влияние на Москва е равен точно на 0. А всички останали варианти за спиране на войната са равносилни на загуба за Русия.13:45 22.06.2026
44 Ходорковски
До коментар #35 от "Абрамович":
Роман Аркадиевич, погледни, къде съм аз. В кучи Газ ме натика Владимир Владимирович. Парите ми взе, в затвора лежах, но поне останах жив, за разлика от други олигарси.Коментиран от #48
13:47 22.06.2026
45 жалка картина
Коментиран от #68
13:48 22.06.2026
46 Град Козлодуй
До коментар #22 от "От Кремъл официално:":
Грешиш приятел. Руснака не става нито за войник, нито за сех.13:49 22.06.2026
47 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #42 от "Т.Живков":
Ти бил ли си в Москва, Санкт Петербург, Нижни Новгород... Дворецът на нашия цар е една сайвана в сравнение с ДВОРЦИТЕ на руските императори.Много ми е смешно, когато българи се опитват да се подиграват с Руската империя, СССР или РФ.
Коментиран от #49
13:51 22.06.2026
48 Абрамович
До коментар #44 от "Ходорковски":
Ние за това внимаваме товариш Ходорковски,ще изчакаме момента ,а не като теб да скачаме на милиционера,когато е най силен. Сега дойде времето и ще го пенсионираме както направиха някога със Сталин и Хрушчов.Няма да позволим някакъв изкукал дядка да ни завлече и нас и парите ни. Вече преговаряме със Запада как да се спасим.
Коментиран от #50
13:52 22.06.2026
49 зрител
До коментар #47 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Имало едно време.... Видяхме ви колко сте велики. Налягайте си парцалите защото много по-велики от вас империи са изчезнали отдавна. Светът се променя и ако не влезете в час ще последвате примера им.Коментиран от #52, #53
13:55 22.06.2026
50 Ходорковски
До коментар #48 от "Абрамович":
Ще копате въглища до края на живота си. Нощем ще сънувате яхтите и любовниците си. Само на сън ще ги виждате.13:56 22.06.2026
51 Ти да видиш
13:58 22.06.2026
52 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #49 от "зрител":
Казал го представител на робски геном, образуван от смесването на гените на арнаутски, гръцки, турски и цигански башибозук.Коментиран от #58
13:58 22.06.2026
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 Хахаха!🎺🥳😀
14:02 22.06.2026
55 Ами
която ще решава с кого, къде и как да преговаря.
Но както вървят нещата ... То едва ли ще са точно
преговори, по-скоро ще е капитулация.
Коментиран от #62
14:03 22.06.2026
56 Дако
До коментар #30 от "ЕДГАР КЕЙСИ":
Бе знаем ви , Вашата представа за политик е един плевел с перо в задника разхаждащ се гордо като паун .Или един друг зеленчук във формата на тиква .
14:04 22.06.2026
57 Антирашист 721
До коментар #2 от "БългароМразци":
Рашистите и пусин започнаха войната и носят цялата отговорнос за всички жертви и разрушения !Коментиран от #64
14:04 22.06.2026
58 зрител
До коментар #52 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Много разбираш ти генетиката монголоиден чистокръвен представител на руския мир. Целувай корана заедно с Путин и се радвай на козарчетата от Чечня.Живей си с глупавите представи за някаква богоизбрана нация , докато не ти го забият хубаво украинците.
Коментиран от #61
14:05 22.06.2026
59 Хахаха!🎺🥳😀
14:05 22.06.2026
60 баба Ванга
До коментар #32 от "зрител":
Няма да доживееш да го дочакаш .То и Соломон Паси написа книга по въпроса още преди 30 години и още чака .
Ама и той няма да го дочака . Ходи при него да чакате двамата .
14:05 22.06.2026
61 да бе бай Сунсанай
До коментар #58 от "зрител":
На дедо ти антерията и чалмичката още висят на закачалката зад вратата . А потурките в най долното чекмедже на скрина .Май ти ще целуваш корана или пък к .. ура .
Коментиран от #67
14:07 22.06.2026
62 Наско
До коментар #55 от "Ами":
Ще избират на кого да се предадат руснаците. Май най-добре на чичо Дони ,че той е най-милостив. Другите ще ги лекуват лошо.Коментиран от #66
14:07 22.06.2026
63 Украйна не може да решава
14:08 22.06.2026
64 баба Гина
До коментар #57 от "Антирашист 721":
Май си объркал и влака и посоката .Кой направи преврат на Майдана срещу законно избран президент и правителство ?
14:08 22.06.2026
65 Този коментар е премахнат от модератор.
66 от рано си почнал с люмонадата
До коментар #62 от "Наско":
Гледай да не те пратят с чувалите към Киеф .14:09 22.06.2026
67 зрител
До коментар #61 от "да бе бай Сунсанай":
То се видя кой целува корана. Антерийките си ги носите още и сте си с козарчетата да си спомняте кога се отчитахте на Чингис Хан.Добре ви омеси той,за това сте такива хубавци алкохолици и деграданти,нагледахме ви се хубаво крадци на гърнета и перални.Коментиран от #70, #73
14:10 22.06.2026
68 браво Къци
До коментар #45 от "жалка картина":
Продължавай да разправяш тъпи вицове .14:11 22.06.2026
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 да бе бай Сунсанай
До коментар #67 от "зрител":
Видя се , видя се . В Лондон ,Берлин ,Брюксел ,Париж ... няма пукнат бял човек14:12 22.06.2026
71 бе да
До коментар #37 от "Р.Рейгън":
Ама не реват руснаците , а реве потника и тия от ес .Коментиран от #75
14:14 22.06.2026
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 а бе козляк
До коментар #67 от "зрител":
Ти колко заплати преведе на потника ?Или само си приказваш тука ?
Коментиран от #76
14:14 22.06.2026
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 Р.Рейгън
До коментар #71 от "бе да":
Вярно ли не реват? Като гледам как се радваха на летящата чиния в Масква и как се чудят где бензин май на друго ми прилича. А шоуто тепърва започва....14:16 22.06.2026
76 зрител
До коментар #73 от "а бе козляк":
Защо трябва да му превеждам заплати? Ако искаш ти преведи на милиционера ,че са му малко откраднатите трилиони. Но сега има нужда по милиард на ден отиват за апирацията може да се включиш.14:19 22.06.2026
77 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #72 от "зрител":
Не ми харесва тона ти. Аз съм бил в много градове в СССР. Още тогава жилищата и бита им бяха много по-добри от българските. Бели, хубави хора. По улиците не срещаш тъмни субекти с кръвясали очи. Няма КАРУЦИ по улиците. Каруци виждаш в Румъния и България, защото сме много богати. Хахахаха хахахаха хахахаха 😜❗Коментиран от #82
14:19 22.06.2026
78 хахахах
Е тоя вече хептен си повярва.... явно белото му е дошло в повече, или са го смесили с фентанил....
14:20 22.06.2026
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 Браво
14:23 22.06.2026
81 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #79 от "зрител":
В България какво правим, че се подиграваш на Русия? С какво производство може да се гордее България?Коментиран от #84
14:27 22.06.2026
82 зрител
До коментар #77 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Лъжеш и за това няма да споря за твърденията ти. В провинцията е пълна мизерия,а вече и в големите градове е пълно с всякакви екземпляри които нямат нищо общо с представите за бели хора.Просто фактите говорят Русия е изостанала държава изхранваща се с продажбите на ресурси.Никакви собствени технологии и икономика някъде след Италианската например. А Италия нито има ресурси нито такова население.
Коментиран от #90
14:27 22.06.2026
83 руснаците нямат карти
До коментар #36 от "Иван 1":
те са последните, които някой ще пита. САЩ и Европа определят условията, а руснаците само ще козируват и изпълняват.Коментиран от #86, #89, #92
14:28 22.06.2026
84 зрител
До коментар #81 от "Хахаха!🎺🥳😀":
България излязла ли е да твърди че е фактор с който трябва да се съобразява САЩ и Китай? България говори ли че ще стигне до Берлин за 2 седмици и че има безаналогови оръжия? Живеем си с това което сме и не сме нападнали никого за да му налагаме руский мир убивайки жени и деца.Така че не е уместно да сравняваш.
Коментиран от #85, #88
14:30 22.06.2026
85 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #84 от "зрител":
Когато се опитваш да се подиграваш с някого, трябва да го превъзхождаш, или поне да си равен с него. Щом не си такъв, просто замълчи.Коментиран от #91
14:34 22.06.2026
86 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #83 от "руснаците нямат карти":
Ще козируват? Руснаците никога не са го правили, а българите винаги. 1000 години сме били нечии роби! Български геном няма. Има мръсна смес от десетки геноми. Ние сме като кучета на боклук, без потекло и история.ВСИЧКО ДЪЛЖИМ НА РУСКИЯ ИМПЕРАТОР И РУСКОТО ОБЩЕСТВО.
Коментиран от #101
14:38 22.06.2026
87 ха ха ха ...
До коментар #79 от "зрител":
Ти па кога си излизал от Село и си ходил в Русия ...14:38 22.06.2026
88 жик так
До коментар #84 от "зрител":
България нищо не може да твърди , защото е само територия .То и бай Доню 37 обяви победа , ама ще плаща 350 милиарда репарации.
14:40 22.06.2026
89 Кой те щръмна
До коментар #83 от "руснаците нямат карти":
В тъпата тиква бе боклук14:40 22.06.2026
90 Дако
До коментар #82 от "зрител":
А ти за ариец ли се имаш бе докторе ? Наследник на кумани и татари !За турската жилка пък няма да говорим.
Не случайно македонците скандират - българи татари .
Коментиран от #93
14:41 22.06.2026
91 зрител
До коментар #85 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Не можеш да ми казваш да мълча. Аз имам позиция,когато някой агресор напада друга държава и граби и убива.Ти излизаш с аргумента ,че аз като не съм по-богат от агресора нямам право на мнение така ли?Между другото още по-смешното е ,че великата богата РФ с всичките ресурси има БВП на глава от населението съизмерим и дори по-малък от бедната България.
Така ,че по добре се смири и замисли дали поведението на руските империалисти е правилно и въобще како могат да налагат те на другите след като са толкова изостанали и зависими от технологиите на Запада и Китай.
Коментиран от #95
14:42 22.06.2026
92 бе щом всички си траят
До коментар #83 от "руснаците нямат карти":
Явно руснаците бая карти имат . И лопати.14:42 22.06.2026
93 зрител
До коментар #90 от "Дако":
Ти не се меси в работи ,които не разбираш.Нито знаеш кой съм нито какви са предците ми.Ако искаш да си правим ДНК анализ заповядай да видим кой е ариец и кой не.Коментиран от #97, #99, #102
14:44 22.06.2026
94 Рублевка
14:44 22.06.2026
95 каква позиция бе охльо
До коментар #91 от "зрител":
Кой направи преврата в Украйна 2014 година ? Путин ли ?Кой струпа 800 000 армия в Донбас и искаше да марширува на Червения площад ?
Кой запали живи хора в профсъюзния дом ?
Има клипове още как укрите стрелят по жилищните блокове в Донбас за развлечение.
14:45 22.06.2026
96 Дако
Ай скачай в бъзето .
14:46 22.06.2026
97 Дако
До коментар #93 от "зрител":
За какъв се имаш бе отворко ? За наследник на Аспарух и Българските Ханове ли ?Ай скачай в бъзето .
Коментиран от #104
14:46 22.06.2026
98 Архимандрисандрит Бибиян
До коментар #79 от "зрител":
Телефон да направат не ми топлата вода не мой си пуснат даже, шо у село имали дръвено ведро и брезови -върбови китки за шлибаране.Коментиран от #100
14:46 22.06.2026
99 Този коментар е премахнат от модератор.
100 мистър Бийн
До коментар #98 от "Архимандрисандрит Бибиян":
Що пелтечиш бе козляк ?14:48 22.06.2026
101 нямат карти
До коментар #86 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Я кажи колко години са били васали на Златната орда. Там са такива мелези,че ние сме чистокръвни в сравнение с тях.Коментиран от #103, #105, #109
14:48 22.06.2026
102 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #93 от "зрител":
Какъв ариец си ти бе, мaнго?! Нито ти си ариец, нито аз. Ние сме мелези. Катъри. Плод на стотици години изнaсилвания от башибозука.14:49 22.06.2026
103 ха ха ха ...
До коментар #101 от "нямат карти":
А България за 1300 години - 700 години робство ?!И накрая все пак Русия я освобождава !
Коментиран от #106
14:49 22.06.2026
104 зрител
До коментар #97 от "Дако":
Ти не можеш да ми казваш къде да скачам.Ако си толкова отворен и разбиращ отиваме и си правим ДНК анализ да видим къде ще скачаш тогава.Коментиран от #107
14:51 22.06.2026
105 ха ха ха ...
До коментар #101 от "нямат карти":
От друга страна който се е заял с Русия до къде стигна ?Какво стана с Монголите ? Монголия велика сила ли е ?
Какво стана с Шведите ? Шведите Велика сила ли са ?
Какво стана с Литовци ,Поляци ?
Какво стана с Австро Унгария ?
Ами с Хитлер и Наполеон ?
Коментиран от #110
14:52 22.06.2026
106 нямат карти
До коментар #103 от "ха ха ха ...":
И какво ще смяташ проценти ли? Нали уж на никого не се кланяли блатарите,май не знаеш историята.Коментиран от #108
14:52 22.06.2026
107 Дако
До коментар #104 от "зрител":
Най много анализа да ти го набуам в задия двор .14:53 22.06.2026
108 ха ха ха ...
До коментар #106 от "нямат карти":
То и Хитлер и Наполеон така си мислеха ...аман от молоумняци ...14:53 22.06.2026
109 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #101 от "нямат карти":
Бил съм там и съм ги видял. Високи, бели, красиви хора. Красив северен народ.Ние сме дребнички, чернички, но много горделиви и със високо самомнение балкански човечета, "крият се в горите и планините и от там стрелят с лъкове" – така ни описват западните летописци.
Коментиран от #114
14:54 22.06.2026
110 нямат карти
До коментар #105 от "ха ха ха ...":
Русия до къде ще стигне ще видим съвсем скоро. САЩ я спасяват два пъти от разпад . Този път може да не го направят.Както знаем империи много е имало и вече ги няма Руската е една от последните и вече и идва редът.
Коментиран от #111, #113, #116
14:56 22.06.2026
111 ха ха ха ...
До коментар #110 от "нямат карти":
Русия два пъти спасява Щатите ...Веднъж при гражданската война и втори път ВСВ - Сталин ги спасява от разгром при Ардените ...
Щатите никога директно не са спасявали Русия ....
Коментиран от #119, #123
14:58 22.06.2026
112 ВВП
14:58 22.06.2026
113 ха ха ха...
До коментар #110 от "нямат карти":
Бе защо имам чувството че си неграмотен и пишеш от Карлуково ?14:59 22.06.2026
114 нямат карти
До коментар #109 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Видял си дръжки. И аз съм виждал какви кривокраки и с дръпнати очи има там. А сега Москва е станал град на мюслита даже оня монголоид Путин с дръпнатите очички целува корана.А Фюрерът никога не е смятал руснаците за арийска нация и това е много показателно.
Коментиран от #122
14:59 22.06.2026
115 ВВП
14:59 22.06.2026
116 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #110 от "нямат карти":
Някоя бяла, дългокрака, руса и красива рускиня не ти е дала и затуй ги мразиш.Хахахаха хахахаха хахахаха 😜❗
Коментиран от #125
14:59 22.06.2026
117 ВВП
15:00 22.06.2026
118 ВВП
15:02 22.06.2026
119 нямат карти
До коментар #111 от "ха ха ха ...":
Нямаше въобще да има Сталин до Ардените ако САЩ и Англия не бяха помогнали през 1941ва.Москва щеше да е отдавна паднала. А много преди Ардените е победата в Северна Африка,Италия,Нормандия и т.н.Коментиран от #124
15:02 22.06.2026
120 Отреазвяващ
До коментар #16 от "пак ли се е надрусал,":
Те не го искат в селото,той за на попа къщата пита!15:04 22.06.2026
121 ВВП
15:04 22.06.2026
122 Ташунко Сапа
До коментар #114 от "нямат карти":
Има една съществена разлика ! Че мюсюлманите в Русия са си родени в Русия и са си Руснаци !Върви им кажи в очите че не са ??!! Бай Кадир може и да ти опъне кожата на дувара .
А тия в Ес и Англето са от Сомалия , Пакистан и половин Африка ....
Нямат нищо общо с Европа .
15:04 22.06.2026
123 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #111 от "ха ха ха ...":
Има снимки на изпаднали американски негри в преспите на Аредните.Хахахаха хахахаха 😜❗Черно на Бяло😜❗
САЩ са велики, няма спор. Но е безумие да се смята, че американски президент ще пожертва Ню Йорк или Лос Анжелис, за да угоди на украински наркоман.
15:05 22.06.2026
124 ха ха ха ...
До коментар #119 от "нямат карти":
Първо пиши как западняците финансираха Хитлер и го насочиха към Русия !Па после разправяй кога се включиха във войната ?
Когато трябваше да се дели баницата !
Коментиран от #129
15:07 22.06.2026
125 нямат карти
До коментар #116 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Да да само това ще е . Дай още някое умно предположение.Само ще ти кажа , където се е намесил руснака трева не никне. Пълни прошляци и мизерници и все си мислят че са нещо повече от другите. Работил съм с такива алкари и им знам простотиите.
Коментиран от #128, #130
15:07 22.06.2026
126 Отреазвяващ
До коментар #19 от "Зелена марионетка":
1.Трябва им да подпише капитулацията.2.Държи в ,,шах" всички в ЕС,за корупцията,записи и т.н.
3.Пробва да види до къде може да стигне човешката глупост.
15:08 22.06.2026
127 Отреазвяващ
До коментар #19 от "Зелена марионетка":
А така,да си дойдем на думата.15:09 22.06.2026
128 Само питам
До коментар #125 от "нямат карти":
Това кака Галка ли ти го каза ?Коментиран от #131
15:09 22.06.2026
129 нямат карти
До коментар #124 от "ха ха ха ...":
Западняците първо са финансирали Сталин. Цялата икономика на СССР е изградена от САЩ и запада. Руснаците са бедна аграрна,феодална държава преди да се намесят САЩ.Коментиран от #132, #133, #137
15:10 22.06.2026
130 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #125 от "нямат карти":
Съчувствам ти за твоя нисък социален статус. Аз съм общувал с руснаци от средната класа и висшето общество.Коментиран от #134
15:10 22.06.2026
131 нямат карти
До коментар #128 от "Само питам":
Не бе Захарова и Мутрофанова.15:10 22.06.2026
132 читате
До коментар #129 от "нямат карти":
Бе правилно се вижда че пишеш от Карлуково и Хитлер е в съседната стая .15:11 22.06.2026
133 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #129 от "нямат карти":
Не САЩ са финансирали Сталин, а СССР е финансирал САЩ по време на Великата депресия. САЩ са проектирали и построили заедно със съветските народи съветската промишленост по време на Великата депресия, но им е било заплатено със злато.Коментиран от #136
15:13 22.06.2026
134 нямат карти
До коментар #130 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Не ми съчувствай,ти си за съчувствие.Човек с изкривени представи за история и морал. Видял двама руснака от "висшето" общество и тръгнал да разправя какви са благородници и чистокръвни арийци.А тези които ходят да убиват в Украйна жени и деца и да крадат тоалетни чинии и перални не ги броиш.
Като обиколиш РФ и Света ,колкото аз съм обикалял и поработиш ама наистина с различни националности може би ще разбереш кое е добро и лошо.
Желая ти успех !
Коментиран от #135
15:15 22.06.2026
135 боже прибери си вересиите
До коментар #134 от "нямат карти":
Веднага си представям как умните и красивите като теб освобождават България !Как цялата дружинка от прайда със шарените знамена и фанфарите пристига на Шипка !!
Турците ще умрат от смях ...
15:17 22.06.2026
136 нямат карти
До коментар #133 от "Хахаха!🎺🥳😀":
Тя и България е заплатила със злато за освобождението си 2 пъти ама пак претендираш какви са безкористни освободители.Тотално си изкривен от пропаганда. Няма смисъл да споря с теб. Живей си в руския мир може някой ден да осъзнаеш истината.
Коментиран от #138, #139
15:18 22.06.2026
137 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #129 от "нямат карти":
Хубаво е да се образоваш, но изглежда вече си се оформил като образование и характер. Има много нова руска литература в руските сайтове. Има и аудио романи. Чети, слушай, образовай се. Литературата те прави културен.15:20 22.06.2026
138 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #136 от "нямат карти":
Какво злато от България? Руската империя е покривала покривите на църквите си със злато. България и злато. Смешник.РФ добива 300 тона злато годишно и има хиляди тонове злато.
Чети ти казвам и не се излагай.
15:23 22.06.2026
139 кога бе брат
До коментар #136 от "нямат карти":
То държава не е имало и турците са ни драли по две кожи , АМА Е ИМАЛО ТОНОВЕ ЗЛАТО , А ?ТО СЕГА НЯМАМЕ ТОЛКОВА ЗЛАТО БЕ !!!
15:23 22.06.2026
140 Анонимен
15:40 22.06.2026