Руското правителство трябва да предприеме допълнителни мерки, за да компенсира последствията от украинските удари по гражданската инфраструктура на Русия, заяви президентът Владимир Путин, цитиран от Ройтерс, пише БТА.
В изказване по време на заседание на правителството Путин каза, че Украйна нанася удари по граждански обекти, тъй като губи територия, и добави, че ударите имат за цел да нарушат енергийните доставки и туристическия сезон в Русия.
Руският президент Владимир Путин заяви по-рано през деня, че Украйна атакува граждански обекти на територията на Русия в опит да дестабилизира обществото, предаде Ройтерс.
От началото на годината украинските атаки срещу петролни рафинерии се удвоиха, което доведе до дълги опашки и по-високи цени на горивата в някои региони, отбелязва Ройтерс. Киев твърди, че целта му е да отслаби един от ключовите източници за финансиране на руските военни действия и да покаже на руснаците, че конфликтът вече не е нещо далечно.
Говорейки пред випускници на учебни заведения на военните и службите за сигурност, Путин заяви, че не вижда основания за преки преговори с украинския президент Володимир Зеленски предвид ударите на Киев по, както той каза, цивилни обекти.
„Ударите срещу гражданска инфраструктура – към какво са насочени те? Към дестабилизиране на обществото. В условията на такава мащабна офанзива, когато целият Запад работи за тях (украинците) и тези дронове пристигат в огромни количества, целта е да се създаде усещане за несигурност относно действията на руските въоръжени сили“, заяви той по време на излъчваната по телевизията среща.
Путин заяви също, че руските войски са близо до установяване на контрол над украинския град Костянтинивка (Константиновка на руски език) - южната опорна точка на т. нар. „укрепен пояс“ в Донецка област, от която Москва настоява Киев да се откаже.
Заместник-министърът на външните работи на Русия Сергей Рябков от своя страна заяви, че САЩ се отдалечават от договореностите, постигнати между Путин и американския президент Тръмп по време на среща на върха в Аляска миналата година, съобщава агенция Интерфакс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Путине, Путине...
За смях стана на целия свят
Коментиран от #3, #111
20:34 23.06.2026
2 Джуджето пак е забравил
Скоро ще има разпад на кочината....
Коментиран от #10, #199
20:36 23.06.2026
3 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #1 от "Путине, Путине...":
Война е, такоз е. А Украйна ток Има ли?Коментиран от #9, #16, #147
20:36 23.06.2026
4 Mими Кучева🐕🦺
Коментиран от #21
20:37 23.06.2026
5 Владимир Путин, президент
Русия да сключва мир, изнася се отвсякъде, плаща 100-года Репарации и татаро-монголския монголяк продължава живее живота си. По-окаян от сегашния няма да е.
Коментиран от #15, #87
20:38 23.06.2026
6 Боярышник
Е изобщо не съм нАгЪЛ.
НиЕ мОжЕ дА гИ бОмБиМ нО тЕ3И И3вЕрГи Неее.
20:38 23.06.2026
7 Българин
20:38 23.06.2026
8 Да се знае
20:38 23.06.2026
9 Варненец
До коментар #3 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
А в раша бензин има ли? Интернет има ли? 😀Коментиран от #12
20:38 23.06.2026
10 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #2 от "Джуджето пак е забравил":
Распад ще Има на На то то. Американуите се изтеглят. Дори Факти го пишат.А после и Ес.
Пак сте от страната на Булката.
Ама Г. Димитров го няма, да ви спаси, както 1944-45
Коментиран от #28
20:38 23.06.2026
11 az СВО Победа 81
Не слагайте думи в устата на В.В.Путин, които той не е изричал!
Путин не нарече Зеленски "президент"!
И правилно, защото той не е президент от месец май на 2025г. 🤣
Коментиран от #14, #47, #49, #70
20:39 23.06.2026
12 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #9 от "Варненец":
Има, нямаме само яйца, ракети и лгбт.Коментиран от #17
20:39 23.06.2026
13 Ненормалник
20:40 23.06.2026
14 Ол1гофрен,
До коментар #11 от "az СВО Победа 81":
Има видео и аудио запис.Коментиран от #45
20:41 23.06.2026
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Руснак без крак...
До коментар #3 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
"...Война е, такоз е...."Ти сериозно ли...
Ми да пожелаем дрон в прозореца ти и помен за близките ти. Война е...☝️😄😄
Ейййй...рушняка докато на собствена гърбина не изпита бой и и6aнье, се не кротва.....
Коментиран от #36
20:41 23.06.2026
17 Варненец
До коментар #12 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Има друг път, само според Риа новости, няма бензин, няма интернет, раша е скръб.Коментиран от #131
20:42 23.06.2026
18 Честен варненец
20:42 23.06.2026
19 Ко стаа бе руски боклуци?
20:42 23.06.2026
20 Дружно да го тур ИМ
20:43 23.06.2026
21 Сърдит чичка
До коментар #4 от "Mими Кучева🐕🦺":
Демек срещу блатните?20:43 23.06.2026
22 Бялджип
Коментиран от #37, #38
20:43 23.06.2026
23 Пич
Коментиран от #34, #53, #66
20:43 23.06.2026
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Няма край путинското унижение
20:44 23.06.2026
26 ВОВКА МАСОВКАТА
ОБИЧАЙНАТА СБИРЩИНА
КОЯТО СЕ ИЗПОЛЗВА
ЗА МАСОВКИ
ОТ ВОВКА .
РААА РААА РААА
20:46 23.06.2026
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 И ти си забравил хаповете
До коментар #10 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Има ли гориво и ток в КримХа ха ха ха
20:46 23.06.2026
29 Ах , Вова
20:47 23.06.2026
30 Уса
20:47 23.06.2026
31 Ах , Вова
20:47 23.06.2026
32 Шматкар,
20:47 23.06.2026
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 Кажи За Руските Тайни Служби
До коментар #23 от "Пич":
Които наливат париВ Баба Алино?
За Камчия и там кажи
Кой налива пари
Издуханяк?
Коментиран от #42
20:49 23.06.2026
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Русия потъна безвръзвратно в Украйна
До коментар #22 от "Бялджип":
Само нашите дръгливи руzофили се правят още на неразбрали.20:51 23.06.2026
38 Майор Деянов, на всеки километър
До коментар #22 от "Бялджип":
"....Русия настъпва, печели територия..."Русия, която е 90% пустееща земя и гора печелила територия.....
И за чик са на Русия тези 100 000кв.км като нейните си милион кв.км не може усвои ?
Русия просто губи млади хора, бащи и поколения.
Тъпата ру3ка логика ☝️
Коментиран от #68
20:51 23.06.2026
39 ДРУГАРЮ ФАШИСТ ПУТЛЕР
20:51 23.06.2026
40 Цъ....
До коментар #35 от "Шафьоро":
Пусна талони.20:51 23.06.2026
41 дядо дръмпир
Според Райснер Украйна планира отново да атакува логистично важния Керченски мост. Изкуственият интелект се използва също, например в средни системи като дронове от типа "Hornet".
20:52 23.06.2026
42 Пич
До коментар #34 от "Кажи За Руските Тайни Служби":
Е как иначе, като много меиздухваш?Коментиран от #50, #61
20:52 23.06.2026
43 Мумията
20:52 23.06.2026
44 Да са оплача
20:52 23.06.2026
45 az СВО Победа 81
До коментар #14 от "Ол1гофрен,":
Именно!20:52 23.06.2026
46 ГЕНАДИ ЗЮГАНОВ
Да се присвоят
130 ТРИЛИОНА РУБЛИ
ОТ РУСКИТЕ РОБИ.
ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ
САМО СЕДЯЛИ В БАНКИТЕ
БИЛО ДОБРЕ ДА ГИ ВЗЕМАТ ДА ГИ
ВЛОЖАТ ВЪВ
ВОЙНАТА НА ПУТИН.
НА ДЪРТИЯ КУКУМИЦИН ПУТЯН
САМО ТАКИВА ХУБАВИ
ИДЕИ МУ
НАБИВАТ В ПРОЗЗТАТА КРАТУНА .
ХАХА ХАХАХА ХАХАХА ХАХАХА
Коментиран от #54
20:53 23.06.2026
47 Смятам, че Зеленски
До коментар #11 от "az СВО Победа 81":
Не се интересува от мнението ти.Ти как мислиш?Коментиран от #52
20:54 23.06.2026
48 Този коментар е премахнат от модератор.
49 😂😂😂😂
До коментар #11 от "az СВО Победа 81":
Пак си цъкаш плюсовете.🤣🤣🤣
20:55 23.06.2026
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 az СВО Победа 81
До коментар #47 от "Смятам, че Зеленски":
Не го казвам аз, а Конституцията на бивша Украйна!Очевидно в Киев я ползват вместо тоалетна хартия...
🤣🤣🤣
20:58 23.06.2026
53 Мечо
До коментар #23 от "Пич":
Бате много си умен,това писание сам ли го написа или ....Коментиран от #58
20:58 23.06.2026
54 Миролюб Войнов, икономист
До коментар #46 от "ГЕНАДИ ЗЮГАНОВ":
"...Зюганов предложи да се присвоят 130 ТРИЛИОНА РУБЛИ.."Тъпите идеи на тъп комунист, това няма да промени нищо !!! Икономиката е Валута дошла отвън ☝️ Нищо не пречи на Путин си напечата тия 130 трилиона рубли хартия и ги ползва в тоалетната отвън 😁
Коментиран от #59
21:00 23.06.2026
55 1,80 евро
21:01 23.06.2026
56 ПОЛИТИКЪТ ВЛАДИМИР МЕДИНСКИ
РУСНАЦИТЕ ИМАТ
ЕДНА ХРОМОЗОМА
В ПОВЕЧЕ.
Значи ВСИЧКИ РУСНАЦИ
СЕ РАЖДАТ СЪС СИНДРОМА НА ДАУН.
ЯВНО И НАШИТЕ РУСОФИЛКИ
НЕ ПРАВЯТ ИЗКЛЮЧЕНИЕ.
ХАХА ХАХАХА ХАХАХА ХАХАХА
Коментиран от #63
21:02 23.06.2026
57 Гаджева
21:03 23.06.2026
58 Пич
До коментар #53 от "Мечо":
Така е, но се уморих да споделям умни мисли с глупави хора!Вдяват само когато слезеш на тяхното ниво, и им теглиш една!!!
21:04 23.06.2026
59 ПОВЕЧЕТО ВАЛУТА
До коментар #54 от "Миролюб Войнов, икономист":
Е В ЮАНИ .Другарят Си ДЗИН ПИН
Само чака удобния момент
И ще Наци.гърка
КУЦОКРАКИЯ ЙОРДЕК ПУТИН.
21:04 23.06.2026
60 Пич
До коментар #50 от "Фани се гръммни а?":
Ами, щом имаш такива мечти, ела да ми заредиш пищова!21:06 23.06.2026
61 МОЖЕШ
До коментар #42 от "Пич":
Да ми НаправишДИИП ТРОУТ ,
Червен Гейтър.
Хаха хахаха хахаха
Коментиран от #67
21:06 23.06.2026
62 Крим е остров
21:08 23.06.2026
63 Миролюб Войнов, гинеколог
До коментар #56 от "ПОЛИТИКЪТ ВЛАДИМИР МЕДИНСКИ":
"...руснаците имат една хромозома в повече.."Жените също !!!
Всите русняци са жени, което е видно по рекордните продажби на Вагизан в Русия.
Това не е реклама ☝️😁
21:08 23.06.2026
64 Архимандрисандрит Бибиян
21:09 23.06.2026
65 Ташаков
21:10 23.06.2026
66 Zaxaрова
До коментар #23 от "Пич":
Оииий какой тьй ПИЧ продал карова купил МасквичКоментиран от #71
21:10 23.06.2026
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 Хаха
До коментар #38 от "Майор Деянов, на всеки километър":
А Укрия "нищо" не губи, така ли....Коментиран от #75
21:11 23.06.2026
69 Валерий Герасимов, началник щаб
21:11 23.06.2026
70 Интересно
До коментар #11 от "az СВО Победа 81":
Вероятно ще е президент според конституцията.Не е променяна заради него.
21:13 23.06.2026
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 А най
До коментар #48 от "Братя Maнгacapян, блогър от Москва":
Много ползват Въвгазан,нашите копей тоже21:14 23.06.2026
73 Тоя
21:15 23.06.2026
74 Може ли
До коментар #71 от "Пич":
Да си толкова про 100 парче ,сигурно си заченат от турски тираджия на Дунав мост21:17 23.06.2026
75 Руснак без крак...
До коментар #68 от "Хаха":
"...А Укрия нищо не губи, така ли..."Русия е в клопка - каквото и да направи страдат руснаците. Единственото решение - изтегляне, Крим, Репарации, край с фашистките идеи за "величие". Отсега нататък недобитите германци и недобитите руснаци стават братски народи 😁
Коментиран от #84
21:18 23.06.2026
76 az СВО Победа 81
1. Поради тежката обстановка на бойната линия /навсякъде руснаците напредват/, Киев и западните му спонсори предприеха мащабна информационно-психологическа операция, чиято цел е с помощта на средствата на пропагандатада загубата на Киев да се представи като "победа". По същество нищо ново.
2. С помощта на БПЛА западът и Киев нанасят удари по цивилни руски обекти, последствията от които после пропагандата раздува във виртуалното пространство до невероятни размери. Целта е, както правилно отбелязва В.В.Путин да се посее паника в руското общество и да се обърне то срещу властите в Москва. По същество тече информационно- психологическа обработка на руснаците с цел създаване на условия за цветна революция в Русия.
3. Киев и спонсорите му залагат на този вариант като единствена последна възможност във войната срещу Русия, т.к. всичките им останали опции за нанасяне на стратегическо поражение, ако трябва да използвам точния пропаганден термин се провалиха.
4. Без съмнение отново ги очаква провал...
Коментиран от #86, #90
21:18 23.06.2026
77 ПревзетиОт27Колонизатора
Коментиран от #85
21:19 23.06.2026
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Роко
Коментиран от #83
21:21 23.06.2026
80 Магучая
21:23 23.06.2026
81 Путюблиз
21:27 23.06.2026
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 руски банан
До коментар #79 от "Роко":
Това са гримирани кино-актьори, включително изпълнителят на главната роля. Всичко е театър. Вижте снимката отпреди 15 години и гледайте новото видео. Половината физиономии, но малко позастарели са си същите. Същите се появяват и в други епизоди с други роли. Веднъж са рибари в гумена лодка, след това труженици в завод или жители на някакво уж отдалечено от цивилизация градче.21:28 23.06.2026
84 Хаха
До коментар #75 от "Руснак без крак...":
"Единственото решение - изтегляне, Крим, Репарации, край с фашистките идеи за "величие"."Заминавай в Купянск да дадеш своя принос за перемогата тогава!?
Иначе мИчтите ти са безплатни и можеш да драскаш тук всякакви глупости...
21:29 23.06.2026
85 Интересно
До коментар #77 от "ПревзетиОт27Колонизатора":
Че то задължително ли е да пазаруваш от тях? И защо няма по "качествени" други? И какво ли ги брига "такса война"?21:29 23.06.2026
86 руски банан
До коментар #76 от "az СВО Победа 81":
Какво сте се загрижили за кремълския търтей?Коментиран от #89
21:30 23.06.2026
87 Моряка
До коментар #5 от "Владимир Путин, президент":
Няма татаро монголци,бе многознайник.Татарите са вид монголци.Нахлуват в Европа с монголското нашествие,харесва им мекия,здравословен климат в Крим и се самонастаняват.Не бачкат,изхранват се с набези на северозапад,изядат плячката и пак тръгват.Да,ама не.Без икономика не може.Поради тази причина последният им хан Гирей подписва договор с Русия за саморазпускане на Кримското ханство преди 250 години..Посетил съм навремето музея дворец Бахчисарай в едноименната бивша тарска столица.Запознаха ни подробно с Кримската история.Бяхме с ранг на делегация,хората се постараха да ни обясняват и развеждат.Беше по времето на Горбачов,не съществуваше въпроса "чий е Крим".21:32 23.06.2026
88 Пора
21:33 23.06.2026
89 az СВО Победа 81
До коментар #86 от "руски банан":
Питай руснаците, те го избират безапелационно на всички избори, на които участва вече близо 30 години!Да не говорим, че в световен мащаб е един от държавниците с най-висок авторитет за обикновенните хора.
Коментиран от #93, #100, #105
21:33 23.06.2026
90 😂😂😂😂😂
До коментар #76 от "az СВО Победа 81":
🤣🤣🤣🤣😸🥳🥳🥳😁😁😜21:35 23.06.2026
91 Z-ахарова
21:35 23.06.2026
92 Пич
Коментиран от #96
21:35 23.06.2026
93 Забрави да кажеш
До коментар #89 от "az СВО Победа 81":
Колко велик и готин е Путлето.Коментиран от #97
21:36 23.06.2026
94 Този коментар е премахнат от модератор.
95 фелдмаршал
21:37 23.06.2026
96 Този коментар е премахнат от модератор.
97 az СВО Победа 81
До коментар #93 от "Забрави да кажеш":
Хората го казват, не аз... 🤣И така вече близо 30 години!
Коментиран от #104
21:39 23.06.2026
98 Пич
До коментар #96 от "Шмроц":
Ти си въдворен там, ти ще кажеш!!!Следващия...!!!
21:43 23.06.2026
99 Да обобщим.
ВСУ ще бъдат снабдени със всякакви видове оръжия.Путин приключи.
21:43 23.06.2026
100 Интересно
До коментар #89 от "az СВО Победа 81":
Щом казваш. Руснаците са уникални. Има го в няколко държави. Всички са от Левски. Или от ЦСКА. Няма други. Всички харесват една бира, една мръвка, един цвят, един тип жена, абе по "калъп". Колко са тези "уникални"държави?21:43 23.06.2026
101 ЕВРЕИНА ШАЛОМОВИЧ
Ей ПЛЕШИВ НЕНОРМАЛНИК
ТИ КАТО БОМБИШ
4 ГОДИНИ КИЕВ
УБИВАШ МИРНИ ГРАЖДАНИ
УДРЯШ ЕНЕРГИЙНАТА СИСТЕМА
ТОВА НЕ Е ЛИ ОПИТ
ДА ДЕСТАБИЛИЗИРАШ ОБЩЕСТВОТО ?
Когато ви Отвърнаха подобаващо
Ударите Украйна
Взехте да РЕВЕТЕ.
Защо бре Кремълски Терористи?
21:44 23.06.2026
102 Факти
Коментиран от #122
21:44 23.06.2026
103 Дембо
Коментиран от #108
21:45 23.06.2026
104 Кои хора го кзват?
До коментар #97 от "az СВО Победа 81":
Дъртите опиkана русофичета.Коментиран от #113, #119, #136, #158, #180, #195
21:45 23.06.2026
105 Хахахахаха хахахахаха хахахахаха
До коментар #89 от "az СВО Победа 81":
ПАК ЛИ СИ НАХАПОВЕ
ЧЕБУРАШКЕ?
21:45 23.06.2026
106 абе
21:46 23.06.2026
107 малиййй, страх...
21:46 23.06.2026
108 Да не се озовеш ти в ковчег
До коментар #103 от "Дембо":
Никой не е безсмъртен за сега. Внимавай по добре. Скромен бъди.Коментиран от #114
21:48 23.06.2026
109 НЕ МОЕ МИ СВЪРШИ ДЕНЯ
21:48 23.06.2026
110 Ердоган
21:49 23.06.2026
111 рядко
До коментар #1 от "Путине, Путине...":
глупав екземпляр си21:50 23.06.2026
112 Този коментар е премахнат от модератор.
113 Интересно
До коментар #104 от "Кои хора го кзват?":
Е, той чете какво му е написано. Не отговаря.21:52 23.06.2026
114 Дембо
До коментар #108 от "Да не се озовеш ти в ковчег":
Аз за това се натискам в къщи на дивана и ходя да анексирам. Дано не ми се прииска да скачам от балкона.21:54 23.06.2026
115 Нужни са
21:56 23.06.2026
116 Така така
21:57 23.06.2026
117 ГЛАМАВ ПУТЕРАСТ
ЗНАЕ:
ВОЙНАТА ИМА МНОГО
ИЗВРАТЕНО ЧУВСТВО
ЗА ХУМОР.
ВИНАГИ СЕ ВРЪЩА ПРИ ТОЗИ.
КОЙТО Я ЗАПОЧВА.
РУЗЙЙКАТА ГОРИ
И ОЩЕ ДЪЛГО ЩЕ ГОРИ.
21:58 23.06.2026
118 звездите ми говорят
На този на снимката му се клати стола.
21:58 23.06.2026
119 Този коментар е премахнат от модератор.
120 България
22:00 23.06.2026
121 Я па тоа
До коментар #119 от "Хората бре":
ИдиотКоментиран от #125, #134, #164
22:01 23.06.2026
122 Хаха
До коментар #102 от "Факти":
Представи си, че не остана неизбомбена краварска база и самолетоносач в Близкия изток....22:02 23.06.2026
123 БЕНЗИНОВА ДРАКА
Клипове от
Руските Бензиностанции.
Крепостните вече се бият
За Бензин.
Хаха хахахахаха хахахахаха
Скоро ще почнат и да се стрелят
Първо Драка със юмруци
После Драка със пистолети.
А сега с тая Война
Пистолети колкото искаш.
Хаха хахахахаха хахахахаха
22:02 23.06.2026
124 Атина Палада
Коментиран от #128, #129, #133
22:03 23.06.2026
125 Този коментар е премахнат от модератор.
126 Този коментар е премахнат от модератор.
127 България
22:06 23.06.2026
128 Този коментар е премахнат от модератор.
129 Пешката
До коментар #124 от "Атина Палада":
Митрофанка му е набила канчето и приемаме рублата.Коментиран от #130
22:08 23.06.2026
130 Този коментар е премахнат от модератор.
131 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #17 от "Варненец":
Как да няма интернет, като В МОМЕНТА слушам интернет радио от Русия. Новини на всеки кръгъл час и анализи на ситуацията в страната и на фронта. Освен това си свалих днес един аудио роман и гледам филми по всяко време и от целия свят, дублирани на руски език на руските сайтове.Коментиран от #148
22:09 23.06.2026
132 Обикновен човек
Коментиран от #162
22:11 23.06.2026
133 Този коментар е премахнат от модератор.
134 Този коментар е премахнат от модератор.
135 Я па тоа
До коментар #130 от "Без Митрофонова":
Идиот.22:12 23.06.2026
136 Този коментар е премахнат от модератор.
137 Бай Араб
22:12 23.06.2026
138 Я па тоа
До коментар #136 от "Хората бре":
Идиот.Коментиран от #141
22:13 23.06.2026
139 Този коментар е премахнат от модератор.
140 Хахаха!🎺🥳😀
22:14 23.06.2026
141 Този коментар е премахнат от модератор.
142 Този коментар е премахнат от модератор.
143 Не си дават земята тия украинци...
22:15 23.06.2026
144 В Русия има свръх бърз интернет
Коментиран от #151
22:16 23.06.2026
145 ГУНДЯЕВ
До коментар #133 от "Чорапите се носят на краката":
ЩЕ МУ СВАЛЯТЛИ САНКЦИИТЕ?
ЧОРАПА КВО КАЗА ?
Коментиран от #146, #155
22:16 23.06.2026
146 Този коментар е премахнат от модератор.
147 Мунчовци
До коментар #3 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Ва тен ките са най-жалкото племе, няма толко некадърни същества като тях....великата сила е една жалка пародия 😂😂😂😂22:18 23.06.2026
148 Доктора
До коментар #131 от "Хахаха!🎺🥳😀":
А температурата мериш ли си ,аповете пиеш ли ,ако не помагат направи си клизма със студена вода ще те отпусне,после си пусни руския химн и си лягай22:18 23.06.2026
149 Бай Араб
22:19 23.06.2026
150 ЧУВА СЕ
НА ЗЕЛЕНСКИ
ДА ПРОДЪЛЖАВА
ДА УДРЯ ПО РААЗЗИЙКАТА
ПО ЗДРАВО И СИЛНО.
УСЕТИЛ ЧЕ ПУТИН ГО ВЪРТИ
И
СЕГА ИСКА ЗЕЛЕНСКИ
ДА ГО БОМБИ
НОН СТОП.
САМО ТАКА МОЖЕЛ
ДА ПРИНУДИ ДА СЕДНЕ НА МАСАТА
ЗА ПРЕГОВОРИ.
КУЦОКРАКИЯ СЪС ВИСОКИТЕ ТОКЧЕТА.
ХАХА ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХА
22:21 23.06.2026
151 То хубаво
До коментар #144 от "В Русия има свръх бърз интернет":
Ама защо го повтаряш ,или забрави вече че си го писалКоментиран от #163
22:21 23.06.2026
152 К.О.Т.а.р.А.К 🐱
Коментиран от #166
22:21 23.06.2026
153 Манол от Чуричене
Или още си мисли, че все идьот по плану?
22:22 23.06.2026
154 Рублевка
Коментиран от #157, #167
22:22 23.06.2026
155 Този коментар е премахнат от модератор.
156 ТОЯ НА СНИМКАТА
ЕДНА МАСКВА НЕ МОЖА ДА ОПАЗИ.
22:23 23.06.2026
157 Този коментар е премахнат от модератор.
158 Този коментар е премахнат от модератор.
159 А ТОЯ ВАГИТ
До коментар #155 от "Ами казаха":
КАКЪВ Е?ЧЕ ЧОРАПА
ИСКА БЪЛГАРИЯ
ДА МУ СПАСЯВА
ДИРНИКА?
Коментиран от #170, #176, #187, #194
22:24 23.06.2026
160 Този коментар е премахнат от модератор.
161 ДДТ за Путя
22:24 23.06.2026
162 Този коментар е премахнат от модератор.
163 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #151 от "То хубаво":
А защо другите повтарят по 100 пъти на ден, че в Русия няма интернет, че руснаците живеят като жаби в блатата, че нямат нефт, бензин и дизел и прочие глупости? Направи им забележка.22:25 23.06.2026
164 Този коментар е премахнат от модератор.
165 Този коментар е премахнат от модератор.
166 Димата
До коментар #152 от "К.О.Т.а.р.А.К 🐱":
Само аз мога да фъргам атома ,наздрове Путин Акбар22:26 23.06.2026
167 В МОМЕНТА
До коментар #154 от "Рублевка":
ПУТИН СИ ГОВОРИСЪС ПЕТЪР 1.
СЛЕД МАЛКО
ЩЕ СИ ГОВОРИ
И СЪС ХИТЛЕР.
АДОЛФ КАЖИ КАКВО ДА ПРАВЯ
МАЙ ЩЕ СВЪРША КАТО ТЕБ .
22:26 23.06.2026
168 Жужето
22:26 23.06.2026
169 Еврокопейкa
До коментар #164 от "Верно е":
Дъртия уйvло е параноиден шизофреник. Изби маса народ, заради мокрите си сънища, болните си амбиции и параноидните си страхове. Всичко се връща, винаги!Коментиран от #175, #178, #186, #197
22:27 23.06.2026
170 Този коментар е премахнат от модератор.
171 ГУНДЯЕВ
КАК БЕШЕ КЛЕКНАЛА.
БЕЗ МАЛКО ДА МИ БРЪКНЕ ПОД РАСОТО .
ХАХА ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХА
22:28 23.06.2026
172 Този коментар е премахнат от модератор.
173 Този коментар е премахнат от модератор.
174 Този коментар е премахнат от модератор.
175 Този коментар е премахнат от модератор.
176 Този коментар е премахнат от модератор.
177 Хомосексуалисти за Путин
До коментар #175 от "Верно е":
Да не си пил пиkн.я?22:33 23.06.2026
178 Това са безспорни
До коментар #169 от "Еврокопейкa":
Факти.Коментиран от #182, #196, #201
22:34 23.06.2026
179 Този коментар е премахнат от модератор.
180 Този коментар е премахнат от модератор.
181 Този коментар е премахнат от модератор.
182 Този коментар е премахнат от модератор.
183 Този коментар е премахнат от модератор.
184 Този коментар е премахнат от модератор.
185 Този коментар е премахнат от модератор.
186 Този коментар е премахнат от модератор.
187 Този коментар е премахнат от модератор.
188 Така ли?!
Коментиран от #189
22:43 23.06.2026
189 Много точно
До коментар #188 от "Така ли?!":
си описал фашисткият и терористичен режим в Украйна! И зад това запада стана спонсор. Трагедия!22:45 23.06.2026
190 Даскалов
22:45 23.06.2026
191 Този коментар е премахнат от модератор.
192 22 - и бял джип
злодей! Украйна нанася такива страшни удари на рашките, че не могат да се опомнят, завалиите! А на фронта е пълен застой, руските убийци се скатават или дезертират! Щом кремълският масов убиец се моли на негри в Африка да се ибят за него, направи си сметката бе, барто! Ама то пък, ти не можеш да смяташ! Хайде, много здраве на КГБ!
Коментиран от #193, #198, #204
22:51 23.06.2026
193 Този коментар е премахнат от модератор.
194 Този коментар е премахнат от модератор.
195 Този коментар е премахнат от модератор.
196 Този коментар е премахнат от модератор.
197 Този коментар е премахнат от модератор.
198 Това са безспорни
До коментар #192 от "22 - и бял джип":
Факти.22:58 23.06.2026
199 като Меси
До коментар #2 от "Джуджето пак е забравил":
Хайде да не завиждане поне за ръста на хората. Ниските хора били по-умни, защото кръвта стигала, по-бързо до мозъка. Относно кочини и разпад - да не бързане с изводите - еще не вечер.Коментиран от #200
23:00 23.06.2026
200 Този коментар е премахнат от модератор.
201 Глупака тролей
До коментар #178 от "Това са безспорни":
пак на смяна пише от 1100 ника и показва колко е пртостт и колкко пропаднал запада, Нали глуапав? 😄23:03 23.06.2026
202 Като те Гледаме
До коментар #194 от "Чорапите се носят на краката бе глупав":
ТИ СИ ПО ГОЛЯМ ЧОРАПИ ОТ ЧОРАПА
БРЕ ЧОРАП СКЪСАН.
Коментиран от #203
23:03 23.06.2026
203 Чeкия 🍌
До коментар #202 от "Като те Гледаме":
Имам въпрос.Трябва ли баща да покаже на сина си как да прави "Чeкия"? На пениса си или на пениса на сина си? Или самият син трябва да разбере как да го направи? 🤔
23:04 23.06.2026
204 Така е
До коментар #192 от "22 - и бял джип":
Да се чуди човек само защо изкараха глупака да троли срещу Русия. 😄 Май отчаянието на фашизма е накрая, щом глупака така реве неистово. Сега пак ще се идоса, че е глупак, ама аз вина нямам. 😄23:05 23.06.2026