Петима души загинаха в Русия и Крим при украински атаки, съобщиха днес властите в Русия и на анексирания полуостров, цитирани от Франс прес, предаде БТА.
"Двама души, сред които дете бяха убити при нощни атаки на врага", написа в Телеграм поставеният от Русия губернатор на Крим Сергей Аксьонов. По думите му двама души са ранени. Украинската армия се опитва да прекъсне снабдителните пътища на Кримския полуостров, който бе анексиран от Москва през 2014 г.
Съобщено бе и за убит цивилен тази нощ в Белгородска област "при атака на украинските сили".
При украински удари с дронове бяха убити и двама души в Брянска област - 23-годишен шофьор и 15-годишно момиче, заявиха областните власти. Съобщено бе също за пожар в петролен склад в Краснодарския край "след падането на отломки от дрон".
В медийното пространство се появи информация и за паднали отломки от дрон в индустриалната зона на град Уфа - столицата на руската Република Башкортостан, предаде Ройтерс.
Общо 269 украински дрона бяха свалени тази нощ над руски региони и над Кримския полуостров, предаде АФП, като се позова на руското Министерство на отбраната.
Украинската армия почти всяка седмица атакува петролни рафинерии, петролопроводи и петролни складове в Русия, за да лиши Москва от приходи от продажбата на въглеводороди, която помага за финансирането на военните действия срещу Украйна, започнати през 2022 година. Тези удари причиняват зрелищни пожари, но е трудно да се оцени въздействието им върху руското производство.
Украинските сили поразиха петролен склад в руския Краснодарски край и две петролни рафинерии в региона на Уфа, каза днес украинският президент Володимир Зеленски.
"Руснаците трябва да помислят за истинска дипломация, вместо отново да се опитват да измамят останалите или да печелят време. На войната трябва да бъде сложен край", заяви Зеленски в социалната мрежа Екс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ПРАВИЛНОТО ЗАГЛАВИ Е
Коментиран от #5, #26, #34, #63
13:26 25.06.2026
2 Последния Софиянец
Коментиран от #6, #11, #36
13:26 25.06.2026
3 Наглия
Коментиран от #37, #49, #105, #147
13:26 25.06.2026
4 Презвитер Козма
Коментиран от #84, #156
13:26 25.06.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Сила
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
Четеш ли кво пишеш ...понякога !!!?13:28 25.06.2026
7 Добри новини
‼️👏✌️🇺🇦1500 км от границата с Украйна
Бой до сриване напълно икономиката на болшевишките фашаги,....тогава може би ще седнат на масата за преговори.
13:29 25.06.2026
8 Блатна действителност
‼️🤣През 2026 г. горивната криза в Русия засегна повече от 50 региона на страната, а продажбата на гориво беше забранена в окупирания Крим, дори с купони.🫏🫏🫏
13:30 25.06.2026
9 Груйо
13:30 25.06.2026
10 Джуджи
13:31 25.06.2026
11 Може ли координати
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
защото и аз имам дрон за фабриката на тагаревицаКоментиран от #18
13:32 25.06.2026
12 Хохо Бохо
Коментиран от #19
13:33 25.06.2026
13 Смър на евро-атлантидчетата в БГ
Коментиран от #33, #70, #89, #162, #163
13:33 25.06.2026
14 Спец
Коментиран от #38
13:34 25.06.2026
15 Мда
Коментиран от #43
13:36 25.06.2026
16 Ех, че хубавооо
13:37 25.06.2026
17 Скоро
Ха ха ха хааааа
Коментиран от #22, #87
13:39 25.06.2026
18 Последния Софиянец
До коментар #11 от "Може ли координати":
В Самоков се намира.13:39 25.06.2026
19 Сила
До коментар #12 от "Хохо Бохо":
Преди четири (4) години орките" стъпиха " в предградията на Киев и се готвеха да отварят шампанско за залавянето и убийството на Зеленски ....Къде са сега пехотинците ( пешките ) на Путин ...?!?
Там от където тръгнаха ...
Коментиран от #27
13:40 25.06.2026
20 НАТО ВЕЧЕ ОТКРИТО Е ВЪВ ВОЙНА С РУСИЯ
Коментиран от #46
13:41 25.06.2026
21 Многоходовото
13:41 25.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 ДОНЧО ГОРСКИЯТ
13:42 25.06.2026
24 РФ е огромана септична яма !
13:42 25.06.2026
25 СКОРО ЩЕ ВИДИМ НОВОФАШИСТИТЕ
13:43 25.06.2026
26 Путин друго казва.
До коментар #1 от "ПРАВИЛНОТО ЗАГЛАВИ Е":
Ако НАТО атакува Русия, ще я изпепели за 4 минути. Украйна няма как да се свалнява с НАТО, няма и една стотна от силата на съюза. Така че не си прав.Коментиран от #30, #69
13:43 25.06.2026
27 Пропагандата
До коментар #19 от "Сила":
винаги се цели в глупака!Коментиран от #39, #45, #56, #74
13:43 25.06.2026
28 Пурко
13:45 25.06.2026
29 ТРЪМП за Зеленски :
13:45 25.06.2026
30 Затова
До коментар #26 от "Путин друго казва.":
ползват Украйна!13:45 25.06.2026
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
13:45 25.06.2026
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 НАТО
До коментар #1 от "ПРАВИЛНОТО ЗАГЛАВИ Е":
още не е дошло...13:46 25.06.2026
35 Крим е Руски
До коментар #31 от "Крим":
И колкото и този факт да дразни безродните глупаци, факт е. Крим е руски!Коментиран от #42, #48, #170
13:47 25.06.2026
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 АУУУУУ
До коментар #3 от "Наглия":
ПО-СКОРО ПУТЛЕР СКОРО ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ .....И ЗА ТОВА ЩЕ СЕ ПОГРИЖАТ НЕГОВИТЕ ХОРА ....... ДАЛИ ГО ЧАКА СЪДБАТА НА ....МУАМАР КАДАФИ 😍😍🤣🤣🤣🤣🤣🤣13:47 25.06.2026
38 Изоставаш с информацията.
До коментар #14 от "Спец":
СВО отдавна няма, тя се провали. Путин каза, че руския народ в момента води Отечествена война за защита на отечеството.13:48 25.06.2026
39 Сила
До коментар #27 от "Пропагандата":
Бяха ли руснаците почти в Киев....къде са сега ?!?Германците 1941 бяха почти в Москва ...1945 къде бяха ?!?
Коментиран от #40
13:48 25.06.2026
40 Пропагандата
До коментар #39 от "Сила":
винаги се цели в глупака!13:48 25.06.2026
41 Муня
13:49 25.06.2026
42 ВОЙНИТЕ
До коментар #35 от "Крим е Руски":
Не се печелят с глупостите ти написани във форума на факти.Коментиран от #44
13:49 25.06.2026
43 55555
До коментар #15 от "Мда":
Защо,да не ти е лошичко?!!!!Коментиран от #47
13:49 25.06.2026
44 Така е
До коментар #42 от "ВОЙНИТЕ":
Но това не спира глупака да троли срещу Русия!13:50 25.06.2026
45 А глупака
До коментар #27 от "Пропагандата":
винаги е рОзав.Коментиран от #53
13:50 25.06.2026
46 Нато няма никакво намерение
До коментар #20 от "НАТО ВЕЧЕ ОТКРИТО Е ВЪВ ВОЙНА С РУСИЯ":
да се включва във войната. Няма и нужда от това. Русия много успешно се самоунищожава и сама.13:51 25.06.2026
47 Ами гнусничко е
До коментар #43 от "55555":
да се гледат лъжите и денонощната пропаганда срещу Русия. Човек си задава въпроса откъде се народи толкова измет и що за боклук я роди.Коментиран от #88, #179
13:51 25.06.2026
48 Аз си имам
До коментар #35 от "Крим е Руски":
Род - български, а твоя май е руски, а???Коментиран от #51
13:52 25.06.2026
49 Натал
До коментар #3 от "Наглия":
Зелето си ходи където си поиска ,за разлика от БУНКЕРНИЯ ДЯДКА сврян в ъгъла на бункера с ПАНПЕРС НА Г........ЗА🤣🤣🤣Коментиран от #54
13:53 25.06.2026
50 Смешник
Коментиран от #76
13:53 25.06.2026
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 ГЛУПАВИТЕ БАНДЕРИ НЕ РАЗБИРАТ
13:54 25.06.2026
53 хихи
До коментар #45 от "А глупака":
а ние се чудим какво правят в окопите розовите руски зайчета с ушанки - те били глупави 😆😆Коментиран от #57
13:55 25.06.2026
54 Ходи
До коментар #49 от "Натал":
само при лакеите на САЩ! Продажници, при продажници!13:55 25.06.2026
55 руската мечка
13:56 25.06.2026
56 А глупака
До коментар #27 от "Пропагандата":
винаги е рОзав.Коментиран от #102
13:56 25.06.2026
57 Браво на розовото пони
До коментар #53 от "хихи":
И то се чудело! 😄Коментиран от #62
13:56 25.06.2026
58 Разбирам
До коментар #51 от "Ами безродника":
Говориш за себе си, щом нямаш род и браниш “неприятелска” държавАКоментиран от #61
13:57 25.06.2026
59 Меси от Банкя
13:58 25.06.2026
60 Този
ще ни докарат ЕКОЛОГИЧНА КАТАСТРОФА с резултат:
БЕЗ БЪЛГАРСКИ МОРСКИ ТУРИЗЪМ за следващите 10-20 години ...
Коментиран от #85
13:58 25.06.2026
61 Така е
До коментар #58 от "Разбирам":
Разбрал си. Безродника няма род и родина и затова е ползван за лъжи срещу Русия, за да обслужва унищожението на Европа от САЩ!Коментиран от #78
14:00 25.06.2026
62 Розовото пони Путин 🦄
До коментар #57 от "Браво на розовото пони":
И аз съм розов, но даже ме избраха за президент 🌈 🦄 🇷🇺 🤣Коментиран от #71
14:00 25.06.2026
63 Опа
До коментар #1 от "ПРАВИЛНОТО ЗАГЛАВИ Е":
Дроновете са украински. Зеления каза - дайте ми пари и ще залея Русия с дронове.14:00 25.06.2026
64 Алексбг
Коментиран от #68
14:00 25.06.2026
65 гост
14:00 25.06.2026
66 Слава на украинските ни братя 🔱🇧🇬🇺🇦
Коментиран от #72
14:01 25.06.2026
67 Диетолог
14:01 25.06.2026
68 Българин
До коментар #64 от "Алексбг":
Вчера -Украйна - минус 47 кв.км.14:01 25.06.2026
69 Лиз ач евроатлантик
До коментар #26 от "Путин друго казва.":
Само ти ли не разбра,че нато воюва с Русия,украина е само плацдармКоментиран от #83
14:02 25.06.2026
70 Алексбг
До коментар #13 от "Смър на евро-атлантидчетата в БГ":
Смърт за смрадливата ви,пропадаща Руска империя,копейке !14:02 25.06.2026
71 Така е розово пони си
До коментар #62 от "Розовото пони Путин 🦄":
Затова пропадналият запад ти се радва, че си евтино и глупаво. Всеки път казвам, тролея е отпадък, а глупака се радва. Розово пони! 😄Коментиран от #77
14:02 25.06.2026
72 Българите
До коментар #66 от "Слава на украинските ни братя 🔱🇧🇬🇺🇦":
не сме братя с фашистите в Украйна. За безродната измнет може.Коментиран от #181
14:03 25.06.2026
73 НА АНГЛОСАКСИТЕ ЩЕ КАЖА
14:03 25.06.2026
74 Град Козлодуй
До коментар #27 от "Пропагандата":
Така е приятел. Руската пропаганда винаги е насочена към глупаци. Русофилството е култ към глупостта и робското мислене.Коментиран от #75
14:04 25.06.2026
75 Пропагандата
До коментар #74 от "Град Козлодуй":
винаги се цели в глупака!Коментиран от #79
14:05 25.06.2026
76 Ма верно си ПроЗДТ като афца
До коментар #50 от "Смешник":
ХихихихихиНа фронта всичко върви по... План! За май месец...32 000 монголья Фира! Превземаме селата
ПОКРОВСК ( на 25 км от Донецк), Купянск и Малая Токмачка!
Даже още нема...3... ПЕТИЛЕТКИ! Нема и бензин, солярка, нема ручанье, ама има магарета и ного Фира.
14:05 25.06.2026
77 Розовото пони Путин 🦄
До коментар #71 от "Така е розово пони си":
В Кремъл сме 70% розови понита🌈 🦄 🇷🇺 🤣Коментиран от #92
14:07 25.06.2026
78 Повтаряш се
До коментар #61 от "Така е":
Разбрахме че описваш себе си и те използват за да браниш РусияКоментиран от #95
14:08 25.06.2026
79 Така е
До коментар #75 от "Пропагандата":
Пропагандата ни казва че за 3 ДНЯ сме в КИЕВ и тръгваме за Виена Берлин и Лисабон.Че има бензин, Интернет и тоалетни чинии за всеки монголь.
Коментиран от #96
14:08 25.06.2026
80 Хаха
14:09 25.06.2026
81 Няма как да е руски.
До коментар #22 от "Крим":
РФ съществува едва от 1991г.Коментиран от #98
14:12 25.06.2026
82 спете спокойно руснаци
14:13 25.06.2026
83 Малиии шо си ПроЗДТ
До коментар #69 от "Лиз ач евроатлантик":
Истината е че 22 ядрени Републики, Фюрера педофил и редовната армия Оризо-Гризачи от ядрената С Корея вече 13 год превземат хЕРОЙСКИ ДОНБАС и... Пи ЗДЕЦ!13 год мляскат Украински КУ реве пред 3 села!
А НАТО идея си нема,че напикаващия се педофил воюва... С тех.
Хихихихихи
14:13 25.06.2026
84 2020
До коментар #4 от "Презвитер Козма":
Путлер е добър, защото ако бече като ЧИрчИл щеше да превърне КИИВ в картофена нива, както англето направи със София.14:17 25.06.2026
85 Ами като сте недоволен от положението,
До коментар #60 от "Този":
напишете едно писмо на Путин и му се скарайте и протестирайте защо е започнал войната.14:19 25.06.2026
86 Този коментар е премахнат от модератор.
87 Крим
До коментар #17 от "Скоро":
де юре международния съд в Хага с пълно единодушие го признаха за руски.Затова сега укрофашистите го бомбата като изоглавени!Коментиран от #100
14:22 25.06.2026
88 12321
До коментар #47 от "Ами гнусничко е":
Аннално - ха ха - оттам се пръкват пИдалите и лИзбитета - почитатели на ПП ДБ Еврогейщинната...14:22 25.06.2026
89 Този коментар е премахнат от модератор.
90 Мдаа
Мдаа...
Коментиран от #97, #122
14:25 25.06.2026
91 Kолко
14:25 25.06.2026
92 Така е
До коментар #77 от "Розовото пони Путин 🦄":
Само дето розовите понита сте зад клавиатурите и показвате падението на запада да ги ползва, докато САЩ унищожава Европа! Но розовото пони е по природа глупак!Коментиран от #104
14:26 25.06.2026
93 Кривоверен алкаш
14:26 25.06.2026
94 Ами
Нали уж говорим за върховенството на правото.
Международният арбитраж в Хага отхвърли
морските претенции на Украйна за Крим,
Азовско море и Керченския проток.
По този начин на практика призна,
че това са законни територи на РФ.
Коментиран от #117
14:26 25.06.2026
95 Така е
До коментар #78 от "Повтаряш се":
Затова ползват глупака да се повтаря, докато безродника няма род и родина и затова е ползван за лъжи срещу Русия, за да обслужва унищожението на Европа от САЩ!14:27 25.06.2026
96 Пропагандата
До коментар #79 от "Така е":
винаги се цели в глупака!14:28 25.06.2026
97 Герги
До коментар #90 от "Мдаа":
Недей смекчава...бъди твърд,,,загиналите са около 5 милиона...от делно 10 мил ранени украинсци,докато Русия няма убити понеже маг Путин ги съживява...давай смело,няма да ги жалиш...амебачехълче.14:29 25.06.2026
98 Този коментар е премахнат от модератор.
99 Бай Араб
14:30 25.06.2026
100 Руснаков
До коментар #87 от "Крим":
Дърт, лъжлив ТРОЛейбус.....Постоянният арбитражен съд в Хага не е признал, че Крим е руски...чети статията Оли.....14:32 25.06.2026
101 Бай Араб
Коментиран от #145
14:34 25.06.2026
102 Волгата, Копейката и Евгени Минчеф
До коментар #56 от "А глупака":
И ние сме розови като идола ни другаря Путин😘Коментиран от #103
14:34 25.06.2026
103 ГТака е тротке
До коментар #102 от "Волгата, Копейката и Евгени Минчеф":
Розови понита са тролещите глупаци срещу Русия, докато САЩ унищожава Европа. По природа са глупаци, затова и ги ползват за такива. Тъжно, но факт.14:36 25.06.2026
104 Бай Араб
До коментар #92 от "Така е":
Запада пада,а се крие Путин.Урсула е велика победи РФ . Не случайно е поставена да ръководи ЕС.Коментиран от #108, #109
14:36 25.06.2026
105 Намирате се в огромна заблуда.
До коментар #3 от "Наглия":
Судан, Русия, Мозамбик и Габон са на първо място по корупция в света. Класацията включва 185 държави.Коментиран от #130
14:37 25.06.2026
106 Уралсът пак падна
Коментиран от #110, #113
14:37 25.06.2026
107 Tишо
14:38 25.06.2026
108 Така е
До коментар #104 от "Бай Араб":
Наистина урсула е велика. Не е лесно да източваш и унищожаваш ЕС!Коментиран от #114
14:38 25.06.2026
109 Атина Палада
До коментар #104 от "Бай Араб":
Срещу моща на Запада Русия е безпомощна.Коментиран от #144
14:40 25.06.2026
110 Той така или иначе нищо не продава.
До коментар #106 от "Уралсът пак падна":
Дори и да продава, това са мизерни суми, които не оказват голямо влияние на финансовото положение на държавата. Загуба от 1 трилион долара не може да се компенсира с нищо, поне през следващите 30 години.Коментиран от #112
14:40 25.06.2026
111 Гаджева
Коментиран от #119, #123
14:41 25.06.2026
112 Пропагандата
До коментар #110 от "Той така или иначе нищо не продава.":
винаги се цели в глупака!14:41 25.06.2026
113 Ами
До коментар #106 от "Уралсът пак падна":
То и златото падна под 4 000 $,и сега едни хора реват :)
14:42 25.06.2026
114 Така е
До коментар #108 от "Така е":
Урсула е велика. Кая е велика! Путлер е нищожество.Коментиран от #115
14:43 25.06.2026
115 Така е
До коментар #114 от "Така е":
Няма по велики от урсулите и каите! Не е лесно да унищожиш ЕС!14:45 25.06.2026
116 Украйна е подпомагана от Турция с цел
Коментиран от #126
14:46 25.06.2026
117 Руската пропаганда
До коментар #94 от "Ами":
Има за цел глупака.Нищо лично.Да не вземеш да се обидиш😸.Коментиран от #118, #120, #143
14:46 25.06.2026
118 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #117 от "Руската пропаганда":
Да, точно вас има за цел. Но вие сте необучаеми.Умните хора по принцип са русофили. Американците обаче ви знаят цаката, като ви дадът малко пари и сте готови да ви обърнат хастара14:48 25.06.2026
119 Ами
До коментар #111 от "Гаджева":
Защото в началото на деветдесетте Сидеровбеше главен редактор на вестник "Демокрация".
А демократ войник не ходи.
Коментиран от #128, #136
14:48 25.06.2026
120 Така е
До коментар #117 от "Руската пропаганда":
Припадналият и залят от фашизъм запад винаги уцелва точно глупака за евтина пропаганда и глупави лъжи срещу Русия!14:48 25.06.2026
121 Готвачо Пригожин!
14:49 25.06.2026
122 😂😂😂😂😂😂😂😂
До коментар #90 от "Мдаа":
😂😅😅🤣😜🤣🤣🤣🤣🤣😜🤡Коментиран от #146
14:49 25.06.2026
123 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #111 от "Гаджева":
Сидеров е СДС Ар за Това. После става русофил14:49 25.06.2026
124 големсмях
14:49 25.06.2026
125 Шо станА бе
Коментиран от #132
14:49 25.06.2026
126 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #116 от "Украйна е подпомагана от Турция с цел":
А украйна 2030 г ще има ли? Хахахах.2030 е по рано от 100г
А с тази раждаемост и БГ е в мъглата
14:51 25.06.2026
127 Ретроспекция
Коментиран от #131
14:51 25.06.2026
128 В началото на 90те
До коментар #119 от "Ами":
Сидеров е на 40 години.😂😂😂
Коментиран от #149
14:52 25.06.2026
129 Ако е така както казваш,
До коментар #98 от "Ако теб днес":
какви територии трябва да се дадат на бившата Римска империя ?Коментиран от #134
14:53 25.06.2026
130 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #105 от "Намирате се в огромна заблуда.":
А украйна е на първо. Има снимки- на знати кенефиНа второ е БГ. Има снимки на чекмеджета със кюлчета
После са изброените, хахахах
14:53 25.06.2026
131 Ол1гофрен,
До коментар #127 от "Ретроспекция":
Херсон,Изюм...по-натам сам потърси.Коментиран от #141
14:53 25.06.2026
132 Минувач
До коментар #125 от "Шо станА бе":
Виж сводките от фронта в последните 4 години и ще разбереш колко метра земи си е върнал смъркача ! Факт !14:54 25.06.2026
133 Муня
Коментиран от #140
14:54 25.06.2026
134 А що
До коментар #129 от "Ако е така както казваш,":
трябва да даваш! Чети книжки, а не се занимавай с тролене и да изглеждаш глупаво!14:55 25.06.2026
135 Да се изредим дружно
Коментиран от #138, #153
14:55 25.06.2026
136 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #119 от "Ами":
Колега изпреварил си ме, хахах14:56 25.06.2026
137 Т Живков
Коментиран от #161
14:57 25.06.2026
138 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #135 от "Да се изредим дружно":
Боли ли истина та, хахахахОтивай в Максуда, там лекуват такива като тебе
14:57 25.06.2026
139 От бункера
14:57 25.06.2026
140 Механик
До коментар #133 от "Муня":
Слава Украине!Коментиран от #142
14:57 25.06.2026
141 Съвет
До коментар #131 от "Ол1гофрен,":
Необразованите и нискоинтелигентни тролове на смъркача и нацистите с татуировките дето ги вадиха от завода като мишоци да се научат на правопис и история и после да ги пускат да се изказват и фантазират по форумите ! Здравословно е …14:58 25.06.2026
142 Един минус от мен
До коментар #140 от "Механик":
за глупака славещ фашисткият режим в Украйна!14:58 25.06.2026
143 Ами
До коментар #117 от "Руската пропаганда":
Не се обиждам. Дори съм съгласен с Вас.Ако желаете мога да приложа и линк към решението.
14:59 25.06.2026
144 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #109 от "Атина Палада":
И така вече 5 години.И все по на запад в Украйна.
Харахх
15:00 25.06.2026
145 Ами
До коментар #101 от "Бай Араб":
Зеленски им е оставил кримския мост,за да могат да се омитат от Крим.15:00 25.06.2026
146 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #122 от "😂😂😂😂😂😂😂😂":
На глупаците все Ви е смешно15:01 25.06.2026
147 Антирашист 768
До коментар #3 от "Наглия":
Подкрепяш вражеска държава !Коментиран от #148
15:01 25.06.2026
148 Вражеска за България
До коментар #147 от "Антирашист 768":
е САЩ и Великобритания!Коментиран от #155
15:02 25.06.2026
149 Ами
До коментар #128 от "В началото на 90те":
Те някой хора стават демократи и преди 40.Ако ме разбираш какво искам да кажа :)
15:02 25.06.2026
150 Ами
Ако ме разбираш какво искам да кажа :)
15:02 25.06.2026
151 Механик
15:03 25.06.2026
152 Въпрос
Коментиран от #154, #158
15:03 25.06.2026
153 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #135 от "Да се изредим дружно":
Съгласен съм. Ще се прежаля.Ще Ви го дам да го
Лап
Не
Те.
Всички.
Хахахах
15:03 25.06.2026
154 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #152 от "Въпрос":
Всеки бандеровец заема 21 мТолкова може.
Иначе иска, ама....
15:05 25.06.2026
155 Мишел
До коментар #148 от "Вражеска за България":
България е в НАТО, ЕС,Шенген и ЕврозонатаМарш в първобитният руски мир!Марш да браниш Крим!
Коментиран от #157
15:05 25.06.2026
156 Хапчетата...
До коментар #4 от "Презвитер Козма":
...Спешно...!15:06 25.06.2026
157 България може и да е на Марс
До коментар #155 от "Мишел":
Това не променя факта, че вражески за България са САЩи Великобритания!
Коментиран от #167, #176
15:06 25.06.2026
158 Витанов математика
До коментар #152 от "Въпрос":
През 2022 русия окупира 28% от Украйна (тук влиза и Крим окупиран през 2014)Сега под руска окупация са около 18%.
Сам смятай(Крим също го пиши бегал).
15:09 25.06.2026
159 МНОГО БОЛЕН ФИЛ.РУС.ТАК
15:10 25.06.2026
160 Файнешънъл Таймс
15:10 25.06.2026
161 зоолог
До коментар #137 от "Т Живков":
Руски фашизъм - такова животно нЕмаКоментиран от #164, #171
15:11 25.06.2026
162 Антирашист 769
До коментар #13 от "Смър на евро-атлантидчетата в БГ":
Кафявата риза приготви ли ? За такива призиви трябва да те съдят !15:12 25.06.2026
163 пРОСИЯ Е КОЧ.ИНА
До коментар #13 от "Смър на евро-атлантидчетата в БГ":
Подлого,за теб със сигурност ще има смър, и то с права лопата,докато не станеш целия в кафява паста!15:12 25.06.2026
164 Антирашист 770
До коментар #161 от "зоолог":
Чети за фашистката държава и тогава пиши !Коментиран от #166
15:14 25.06.2026
165 Ха ХаХа
Ликвидирани са сградите на СБУ и Нац. Данъчно служба на Украйна.
В Киев няма вода ,но най лошото е ,че не може да се отмива канализацията и градът мирише на умрели лебеди.
Кога ще пусне тока Зеленски, а интернета?
15:16 25.06.2026
166 Ами чети
До коментар #164 от "Антирашист 770":
че с тролене показваш фашизма залял запада!15:16 25.06.2026
167 Антирашист 771
До коментар #157 от "България може и да е на Марс":
Това не е факт а груба лъжа !Коментиран от #169
15:18 25.06.2026
168 ха ха хо хо хи хи
15:18 25.06.2026
169 Факт е
До коментар #167 от "Антирашист 771":
че САЩ и Великобритания са вражески за България! Държави които вредят на страната ни, не са приятели!15:21 25.06.2026
170 Антирашист. 772
До коментар #35 от "Крим е Руски":
Няма факт има документи на ООН !Коментиран от #173, #175
15:22 25.06.2026
171 Тъпунгеп
До коментар #161 от "зоолог":
Фашизъм в Русия ще има когато Путин направи пещи за горене на хора и изгори отпадъците като тебКоментиран от #174
15:23 25.06.2026
172 Украинска мрия
15:24 25.06.2026
173 Ха ХаХа
До коментар #170 от "Антирашист. 772":
Иди с виза от ООН в Крим.Хайде.....
15:25 25.06.2026
174 зоолог
До коментар #171 от "Тъпунгеп":
По-добре се прегледай при ветеринар хи хи хиКоментиран от #177
15:25 25.06.2026
175 Има
До коментар #170 от "Антирашист. 772":
Крим е била автономна република в изкуствено създадената държава Украйна, сега е със същият статут, към руската федерация след проведен референдум! Така, че Крим е руски и това е факт!15:25 25.06.2026
176 иван
До коментар #157 от "България може и да е на Марс":
а странно твърдение Русия да не ти е родината ?Коментиран от #178
15:28 25.06.2026
177 Ха ХаХа
До коментар #174 от "зоолог":
След като те изгорят като стар цървул в пещите ,веднага отивам15:28 25.06.2026
178 Туй къде го прочете
До коментар #176 от "иван":
В коментара пише, че вражески държави за България са САЩ и Великобритания. Вместо да тролиш, учи се да четеш. Жалко е да ви ползват за безродници, защото сте неграмотни!15:30 25.06.2026
179 Антирашист773
До коментар #47 от "Ами гнусничко е":
Какво пиеш щото действа умопомрачително ?Коментиран от #180
15:31 25.06.2026
180 Не знам какво пиеш
До коментар #179 от "Антирашист773":
но очевидното е, че сте хора без морал и ценностна система и затова ви ползват за тролене на лъжи и глупава пропаганда срещу Русия, докато унищожава САЩ Европа!15:33 25.06.2026
181 Антирашист 774
До коментар #72 от "Българите":
Не си разбрал фашизма е в просия тя отговаря на почти всички критерии за фашистка държава . Не спори а чети за фашистките държави !Коментиран от #182
15:35 25.06.2026
182 Разбрал е
До коментар #181 от "Антирашист 774":
Троленето срещу Русия идеално показва фашизма залял запада!15:36 25.06.2026