Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщават от пресцентъра на ГЕРБ, цитирани от Нова телевизия. Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.
Припомняме, че Добрев обяви оттеглянето си от парламентарната група на ГЕРБ-СДС в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски.
Поставете оценка:
Оценка 3.7 от 18 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Софиянец
Коментиран от #11, #20
15:27 22.06.2026
2 Бялджип
Коментиран от #8, #48
15:28 22.06.2026
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 хаха
Без папане на бюджетни пари така става.
15:29 22.06.2026
5 мишока
човечеца
дали всичко му е изрядно в банкови сметки и чужбина
също за чекемджета замаскирани
и тогава да го махат от парла ментата
тоз щяха да го махат преди за далавера че плащал наем на майка си да му го осребяват
ама цоко се застъпи за него
Коментиран от #10
15:29 22.06.2026
6 Последния Софиянец
15:30 22.06.2026
7 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ
ПРЕЗИДЕНТА РАДЕВ ЗНАЕ ОТ ТОГАВА - СЕГА ЯВНО СЛЕДСТВИЕТО Е ПРИКЛЮЧИЛО:)
.....
И ДВЕТЕ ШЕФКИ НА ВЪРХОВНИТЕ СЪДИЛИЩА ЗНАЯТ И ТЕ И СГП ОТ АПРИЛ 2026
......
ЛИЧНО СЕ ПОГРИЖИХ ЗА НЕГО :)
Коментиран от #27
15:31 22.06.2026
8 Останалото е измама!
До коментар #2 от "Бялджип":
така еизмамени и остригани до кожа стада из бг
дето редовно блееха за тиквите по избори
Коментиран от #19
15:31 22.06.2026
9 От парламента
15:32 22.06.2026
10 хаха
До коментар #5 от "мишока":
Ти да не падаш от Луната бе?"Майката на депутата от ГЕРБ и бивш енергиен министър Делян Добрев – Златка Добрева – е построила ваканционна къща край Брацигово, но в началото на ноември Върховният административен съд е постановил, че проектът е реализиран с незаконно строително разрешително"
Всичко при този е незаконно. То е обществено известно ама сега се сети а?
Коментиран от #14
15:32 22.06.2026
11 оня с коня
До коментар #1 от "Софиянец":
Публичните коментари и разследвания, свързващи името на Делян Добрев с твърдения за злоупотреби и корупция, обхващат няколко скандала през годините:15:32 22.06.2026
12 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ
И БОКЛУКА НА СОФИЯ , ВАРНА И СМОЛЯН
......
СМЯТАМ ДА ДУМНА КМЕТА ВАСИЛ ТЕРЗИЕВ СИКАДЖИЯТА :) НА ПРЕМИЕРА , НА ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ГРУПИ И НА ДАНС И МВР :)
15:35 22.06.2026
13 Цвете
15:36 22.06.2026
14 ДЕТРОЙТ РЕД УИНГС
До коментар #10 от "хаха":
МАЙКАТА ВЗЕ 2.4 МИЛИОНА ЕВРО БЕЗВЪЗМЕЗДНА ПОМОЩ ОТ ЕС ЗА ФОТОВОЛТАИЧНИ ЦЕНТРАЛИ И ПРОДАДЕ ФИРМАТА НА ЕВРОХОЛД - ЕНЕРГОХОЛД - ЧЕЗ......
ПО - ЛОШО Е ОТ ЕДНА ВИЛИЧКА :)
15:37 22.06.2026
15 Дойде
15:37 22.06.2026
16 Цвете
15:38 22.06.2026
17 ЗАЩО?
Коментиран от #26
15:38 22.06.2026
18 Тома
15:38 22.06.2026
19 Ти да видиш
До коментар #8 от "Останалото е измама!":
А сега, най-голямото и най-заблудено стадо в БЪЛГАРИЯ заблея за КАУН. ;)15:39 22.06.2026
20 Хасковски каунь
До коментар #1 от "Софиянец":
Не го мислете!Той така осребри некадърието си и ниския интелект, че срещу вас да тича не може го стигнете. Опаса окръга с фотоволтаици на орни земи и му дреме .....
15:43 22.06.2026
21 Съд, ОСтавка, ЗАТВОР
в храните да не се етикира. Ще ни тъпчат с отрови, и нямаме право да знаем.
Гласували срещу правото ни на избор:
- Танер Кабилов, Илхан Кючук
- Ивайло Вълчев, Радан Кънев.
Ако настъпят усложнения и вреди от ГМО за хора, животни, компаниите не носят вина.
Ще ни тровите БЕЗНАКАЗАНО?
Радев и НС дължат обяснения.
Словакия ще заведе иск срещу поредното безумие на ЕП.
Радев, кажи си? Освен за ГМО-то, и за Пакт за миграция ЕС?
Както Турция да строи и Концесионира магистрали,
заради неизгодните условия по Боташ.
Радев нещо за 6300 кв. клм. ВЕИ-та на Гюров,
безнаказано ще унищожавате плодородна българска земя?
Оставка на ГЕРБ, ДПС, СДС, ПП, ДБ и ПБ.
Над милион българи не са гласували да тровите с ГМО и
продавате на безценица на Турция Територията.
Чакаме Референдумът на Дойран, Радев.
Оставка! Втори Борисов, не ни трябва.
50% от заеми за ПВУ, ВЕИ-та на обръчи от фирми.
Над милион избиратели не сме гласували за РАДЕВ, Борисов 2!
Коментиран от #34
15:43 22.06.2026
22 Доротея
15:44 22.06.2026
23 АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ
И КУМА ( ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИК ОТ ГЕРБ) И КУМИЦАТА ( ПЪРВАТА БРАТОВЧЕДКА) НА ДЕЛЯН ДОБРЕВ
.....
ИМАТ 6 КАЗИНА - ПЕРАЧНИЦИ НА НАРКО ПАРИ СЪС СИНА НА ЗЛАТОМИР ИВАНОВ ИВАНОВ - ЗЛАТКО БАРЕТАТА :)
......
15:44 22.06.2026
24 След
15:44 22.06.2026
25 Ще си
15:45 22.06.2026
26 И защо
До коментар #17 от "ЗАЩО?":
Борисов го направи, този сополанко без никакво образование и квалификация, довлякъл се от САЩ, министър на енергетиката?Коментиран от #45
15:46 22.06.2026
27 Анонимен
До коментар #7 от "АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРИЯ":
Недей лъга Бедняко Европа разследва Kayна Радев за 8 милиарда грабеж в 5 негови Служебни правителства и 6 Милиарда лева Грабеж от Боташ15:48 22.06.2026
28 Истината
15:50 22.06.2026
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Дориана
15:57 22.06.2026
31 Възpожденец 🇧🇬
Да изметем червената чума !
16:00 22.06.2026
32 дорон
16:03 22.06.2026
33 пери
После искаме от такива да имат дългосрочна визия за България! Той за себе си нямал визия, освен явно личната далаверка.
16:07 22.06.2026
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 1-20
16:08 22.06.2026
36 Хм Хм
Човек сам кове съдбата си. Има още за стригане.
Коментиран от #44
16:09 22.06.2026
37 Томиславчо
16:11 22.06.2026
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 сара
Коментиран от #49
16:12 22.06.2026
40 Жеро
Народното, без гроб!
16:15 22.06.2026
41 Оз. Ген.Румянцев
16:21 22.06.2026
42 Гост
16:23 22.06.2026
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Ама
До коментар #36 от "Хм Хм":
за този Христо, който пиеше мазно кафе в скута на шиши и ги върна на бял кон с Буда/ Буци , ли говориш ?!Коментиран от #46
16:30 22.06.2026
45 Хасковски каунь
До коментар #26 от "И защо":
Той не знаеше закона на Ом а беше министър на тока и напрежението.УНИКАТ!
16:33 22.06.2026
46 Хм Хм
До коментар #44 от "Ама":
Говоря за този, който нямаше достатъчно гласове, за да направи съдебната реформа и беше излъган от Буци. Когато разбра, че няма да се получи, просто си тръгна като мъж. Но вие не му дадохте шанс.За този Христо говоря.
Както казах "Има още за стригане". Българинът обича да научава нещата по трудния начин.
16:38 22.06.2026
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 Разбрах те
До коментар #2 от "Бялджип":
Но кажи сега само честните и кадърните останаха в парламента И на ли Всеки депутат е избран от хора като вас/ умни красиви честни гласували сами доброволно за «тези крадци»16:47 22.06.2026
49 ХАХАХА
До коментар #39 от "сара":
Добра за Кокорчо ли? Може би ще спре да пълнее от присъствието на Д. Добрев. ;)Плюскането на телешки пържолки няма нищо общо с това. :)))))
16:47 22.06.2026
50 Наглост хасковска
16:52 22.06.2026
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Яяяяя
16:59 22.06.2026
53 Горски
Бягат, защото зимата хората с камъни ще ги гонят по площадите, като дойдат сметките за ток по 600 лева декември.
Унищожена енергетика. Унищожена вода и водонапоителни с-ми.
Колко ли ВЕИ-та са му подарили, за да не разчита на едната пенсия.
Чудовищна инфлация, чудовищен дефицит, чудовищни цени на лекарства, ток, вода, парно, храни.
Сглобката и ГЕРБ, БКП, ДПС ни унищожиха.
След тях Потоп.
17:05 22.06.2026
54 Никой
17:06 22.06.2026
55 Повече от майтап! Повече от срам!
17:29 22.06.2026
56 Горски
17:35 22.06.2026
57 🇧🇬БАЙ Х@Й‼️
" Давали път на младите🤔"
Ама досега не изпускаха кокала 😀
17:38 22.06.2026
58 🇧🇬БАЙ Х@Й‼️
До коментар #47 от "Народа":
Ей с това "пенсии и заплати голями" направо изби рибата 😀😀17:40 22.06.2026
59 Жбръц
18:00 22.06.2026
60 КАЗВАМ
18:04 22.06.2026