Откриха труп на мъж под "Лъвов мост" в София

22 Юни, 2026 20:12 2 570 36

  • мъж-
  • труп-
  • лъвов мост-
  • софия-
  • крими-
  • българия-
  • новини българия

По информация на очевидци мъжът е бил бутнат от трима младежи, които са задържани

Откриха труп на мъж под "Лъвов мост" в София - 1
Снимка: БГНЕС

Пожарникари с висока стълба са достигнали до човек, чийто тяло е открито в каменното корито на реката под "Лъвов мост" в София.

На място са извикани екипи на полицията.

Причините за инцидента се изясняват.

По информация на очевидци мъжът е бил бутнат от трима младежи, които са задържани. Загиналият е почиствал витрини на магазините в района и на моста се виждат разпилени кофа, парцали и стъклочистачки. На мястото са и негови близки.


Поставете оценка:
Оценка 2.7 от 7 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Сталин

    35 4 Отговор
    "Само луд може да остави децата му да бъдат възпитавани от враговете му."

    - Малколм Х

    Коментиран от #29

  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 Последния Софиянец

    63 6 Отговор
    Човека работи а Джен Зитата го убиват от скука

    Коментиран от #13, #35

  • 4 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Исторически парк

    42 6 Отговор
    София е дивият запад

    Коментиран от #9, #30

  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Последния Софиянец

    33 2 Отговор

    До коментар #6 от "Исторически парк":

    В София без оръжие си загубен.

    Коментиран от #11

  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Пухльо

    13 7 Отговор

    До коментар #9 от "Последния Софиянец":

    Я ти се появи. И, защо се страхуваш нали се хвалеше, че си имал охрана на въображаемото си заведение дето ме покани със закани и после ме излъга къде се намира и се скри като мишка.
  • 12 Теслатъ

    8 3 Отговор
    "Бежанци"???

    Коментиран от #36

  • 13 Работи я...

    10 4 Отговор

    До коментар #3 от "Последния Софиянец":

    Да не е ,като тебе да виси денонощно 24/7 у сайта и да е все ПЪРВИ в коментарите освен ако не е на някое събитие ,като митинг или протест.
  • 14 чийто не е ли чието

    6 2 Отговор
    Супер правопис

    Коментиран от #16

  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Мдада...

    16 1 Отговор

    До коментар #14 от "чийто не е ли чието":

    Точно, и какво има да откриват, като всичко е видяно, има свидетели...
  • 17 бай Онзи

    0 7 Отговор
    Добре, че хора не са пострадали.
  • 18 Айде са, Убитият❗️

    12 2 Отговор
    а Не загиналият, факти модерират убийство, най тежкото престъпление в закона и защо така?
  • 19 МПС

    5 1 Отговор
    Много е важно да се проверят всички замесени дали имат неплатени фишове и дали спазват средна скорост
  • 20 Браво

    9 6 Отговор
    Общество става все по прогресивно !
  • 21 Mими Кучева🐕‍🦺

    2 5 Отговор
    Убит от лъвовете!?🐯🥳🤣👍
  • 22 Сигурно са

    5 1 Отговор
    били от Арийската раса със светъл цвят , руси. Най-много да имат и някое дюкянче за бради
  • 23 Айляк

    15 3 Отговор
    Заради 40 евро са го бутнали...и убили.
    Задържаните са между 20 и 30-годишна възраст.
    Да меткат атома и да се свършва.
    Колкото и да му се живее на човек, подобни гадости втрещяват.

    Коментиран от #31

  • 24 Безсрамници

    4 1 Отговор
    Човека се е отървал от жестокия живот, тежко и горко ви на вас виновните..Амин.
  • 25 Оле мале

    5 4 Отговор
    Така е в ЖълтоПаветия !!!
  • 26 Васил

    20 0 Отговор
    Тотална деградация такива келеши като имат толкова енергия да ги пращат на фронта в Украйна.
  • 27 социолог

    11 3 Отговор
    Народът е озверял, оскотяването е тотално. Всичко читаво отдавна е зад граница, тук са останали само пенсионери, роми, психично болни, квартални тарикати.
  • 28 Гадно е

    10 0 Отговор
    Притеснителното е че на такова място убиват,всеки ден минавам.
  • 29 ганю

    1 2 Отговор

    До коментар #1 от "Сталин":

    а у меня дети нетy и проблем такой тоже
    a также и вообще не интересует
    Меньше людей ,меньше проблемьi
    и в кладбище все принимают
    и все в порядке.
  • 30 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Има си закони

    7 1 Отговор
    Нека медиините звезди, наричащи се -;борци с престъпноста;,да свършат малко работа.На престъпник не трябва да му мине през ум да убива на "Лъмов мост"
  • 33 Яшар

    1 1 Отговор
    Като чета коментарите си мисля че тази държава е загубена кауза ...довчера секяци спали в едно легло с циганчета след месец по софийските сокаци са станали гамени, бръснати..болуци...ножицата софия- утопия и провинция ще изиграе лоша шега на много деца
  • 34 Само Минаващ

    3 1 Отговор
    София Де Жанейро
  • 35 хмм

    6 0 Отговор

    До коментар #3 от "Последния Софиянец":

    На Лъвов мост има едни много особени джензита, чуждестранни едни такива. Горкият млад мъж, толкова ужасна смърт. Бог да прости и дано възмездието дойде бързо, защото отдавна вече на съда не разчитаме.
  • 36 Тъжната равносметка

    7 1 Отговор

    До коментар #12 от "Теслатъ":

    Питаш се дали са бежанци? Не, нашенски индуси са. Убили са друг индус, който за разлика от тях работи за да се изхранва.
    Жалко за загиналия човек, но още по-голяма беда е това, че някои от тукашните индуси, без да се крият, вече вършат убийства посред бял ден в самия център на София и то на 50-60 м от сграда на МВР!!!
    Тази е последицата от онова "Десетилетие на ромското включване", чийто единствен резултат беше това, че НПО-тата внушиха на индусите, че имат права. Но забравиха да им кажат, че имат и задължения. Добави още и това, че типовете от НПО-тата получават добри пари, за да защитават индуси, извършили всякакви престъпления. Не е тук мястото и моментът да разсъждаваме кой и с каква цел налива в НПО-тата тези пари.
    Сега трябва само да кажем "Бог да прости човека, който си е изкарвал хляба чрез труд".