Пожарникари с висока стълба са достигнали до човек, чийто тяло е открито в каменното корито на реката под "Лъвов мост" в София.
На място са извикани екипи на полицията.
Причините за инцидента се изясняват.
По информация на очевидци мъжът е бил бутнат от трима младежи, които са задържани. Загиналият е почиствал витрини на магазините в района и на моста се виждат разпилени кофа, парцали и стъклочистачки. На мястото са и негови близки.
Поставете оценка:
Оценка 2.7 от 7 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Сталин
- Малколм Х
Коментиран от #29
20:16 22.06.2026
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Последния Софиянец
Коментиран от #13, #35
20:20 22.06.2026
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Исторически парк
Коментиран от #9, #30
20:21 22.06.2026
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Последния Софиянец
До коментар #6 от "Исторически парк":
В София без оръжие си загубен.Коментиран от #11
20:22 22.06.2026
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Пухльо
До коментар #9 от "Последния Софиянец":
Я ти се появи. И, защо се страхуваш нали се хвалеше, че си имал охрана на въображаемото си заведение дето ме покани със закани и после ме излъга къде се намира и се скри като мишка.20:31 22.06.2026
12 Теслатъ
Коментиран от #36
20:37 22.06.2026
13 Работи я...
До коментар #3 от "Последния Софиянец":
Да не е ,като тебе да виси денонощно 24/7 у сайта и да е все ПЪРВИ в коментарите освен ако не е на някое събитие ,като митинг или протест.20:38 22.06.2026
14 чийто не е ли чието
Коментиран от #16
20:40 22.06.2026
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Мдада...
До коментар #14 от "чийто не е ли чието":
Точно, и какво има да откриват, като всичко е видяно, има свидетели...20:48 22.06.2026
17 бай Онзи
20:49 22.06.2026
18 Айде са, Убитият❗️
20:50 22.06.2026
19 МПС
20:52 22.06.2026
20 Браво
20:54 22.06.2026
21 Mими Кучева🐕🦺
20:55 22.06.2026
22 Сигурно са
20:57 22.06.2026
23 Айляк
Задържаните са между 20 и 30-годишна възраст.
Да меткат атома и да се свършва.
Колкото и да му се живее на човек, подобни гадости втрещяват.
Коментиран от #31
20:58 22.06.2026
24 Безсрамници
20:58 22.06.2026
25 Оле мале
20:58 22.06.2026
26 Васил
21:05 22.06.2026
27 социолог
21:17 22.06.2026
28 Гадно е
21:18 22.06.2026
29 ганю
До коментар #1 от "Сталин":
а у меня дети нетy и проблем такой тожеa также и вообще не интересует
Меньше людей ,меньше проблемьi
и в кладбище все принимают
и все в порядке.
21:20 22.06.2026
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Има си закони
21:30 22.06.2026
33 Яшар
21:31 22.06.2026
34 Само Минаващ
21:32 22.06.2026
35 хмм
До коментар #3 от "Последния Софиянец":
На Лъвов мост има едни много особени джензита, чуждестранни едни такива. Горкият млад мъж, толкова ужасна смърт. Бог да прости и дано възмездието дойде бързо, защото отдавна вече на съда не разчитаме.21:51 22.06.2026
36 Тъжната равносметка
До коментар #12 от "Теслатъ":
Питаш се дали са бежанци? Не, нашенски индуси са. Убили са друг индус, който за разлика от тях работи за да се изхранва.Жалко за загиналия човек, но още по-голяма беда е това, че някои от тукашните индуси, без да се крият, вече вършат убийства посред бял ден в самия център на София и то на 50-60 м от сграда на МВР!!!
Тази е последицата от онова "Десетилетие на ромското включване", чийто единствен резултат беше това, че НПО-тата внушиха на индусите, че имат права. Но забравиха да им кажат, че имат и задължения. Добави още и това, че типовете от НПО-тата получават добри пари, за да защитават индуси, извършили всякакви престъпления. Не е тук мястото и моментът да разсъждаваме кой и с каква цел налива в НПО-тата тези пари.
Сега трябва само да кажем "Бог да прости човека, който си е изкарвал хляба чрез труд".
21:51 22.06.2026