Тема: Украйна

Володимир Зеленски потвърди: Украински ракети ''Фламинго'' поразиха руския завод във Волгоград (ВИДЕО)

27 Юни, 2026 16:14 2 954 162

  • русия-
  • украйна-
  • ракети-
  • дронове-
  • володимир зеленски-
  • олександър сирски

Заводът ''Титан-Барикади'' е руско предприятие на отбранителната промишленост, специализирано в артилерийски и ракетни технологии

Володимир Зеленски потвърди: Украински ракети ''Фламинго'' поразиха руския завод във Волгоград (ВИДЕО) - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Президентът на Украйна Володимир Зеленски потвърди поражението на руското предприятието ''Титан-Барикади'' във Волгоград с ракети ''FP-5 Фламинго''.

Държавният глава съобщи това във Facebook.

Той разясни, че през нощта на 27 юни ракети ''FP-5 Фламинго'' успешно са поразили предприятието, намиращо се на територията на Русия.

Според президента, заводът произвежда артилерийски системи и специално военно оборудване, включително елементи от ракетни установки и ракети ''Искандер''.

''Всеки руски отбранителен обект, който работи за война срещу Украйна, е справедлива цел за нашите санкции с голям обсег. Тази вечер ракети ''FP-5 Фламинго'' успешно поразиха предприятието ''Титан-Барикади'' във Волгоград. Това е голям индустриален комплекс, където врагът произвежда артилерийски системи и специално военно оборудване, включително елементи от пускови установки за удари по нашите хора. Регистрирано е попадение с последващ пожар на територията на завода. Благодаря на войниците от нашите отбранителни сили за тяхната точност'', написа той.

Украинският президент добави, че географията на украинските ''санкции с голям обсег'' непрекъснато се разширява. Според него именно този натиск всеки ден полага основите, за да бъде най-накрая постигнат достоен мир.

Губернаторът на Волгоградска област Андрей Бочаров потвърди по-рано през деня, че украински ракети са атакували Волгоград в събота вечер, повреждайки промишлено предприятие, предава УНИАН.

''Производствените мощности на едно от предприятията на Волгоград в Краснооктябрски район са повредени. В момента е известно, че десет души са ранени'', пише Бочаров.

Отелязва се, че ''Титан-Барикади'' се намира в района на атаката.

Заводът ''Титан-Барикади'' е руско предприятие на отбранителната промишленост, специализирано в артилерийски и ракетни технологии. То е едно от ключовите и най-секретни предприятия в местната отбранителна промишленост. Заводът е производител на оръжия с пълен цикъл - от проектиране до мащабно производство.

Той проектира, тества и произвежда наземни пускови установки и агрегати за стратегическите ракетни системи ''Ярс'', ''Топол-М'' и ''Сармат'', както и самоходни пускови установки за оперативно-тактическите системи ''Искандер-М''. Освен това заводът произвежда тежки артилерийски системи с голям калибър, корабни артилерийски установки и брегови противокорабни системи.

В същото време украинският предприемач и главен конструктор на отбранителната компания Fire Point Денис Щилерман също публикува видео от експлозиите във Волгоград.

''Волгоград приветства сезонната миграция на фламинго от Украйна. Очаквайте още...''

По-късно Astra отбеляза, че според анализ на OSINT, дим се е издигал над територията на военния завод ''Титан-Барикади'' след украинската атака срещу Волгоград с ракети ''Фламинго''.


Поставете оценка:
Оценка 2.8 от 64 гласа.


Свързани новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Пич

    63 47 Отговор
    Зелю потвърди - Жабата се изквака...

    Коментиран от #11

  • 3 Руснак без крак...

    48 53 Отговор
    Киев няма и Два дня 🤣

    Коментиран от #52, #65

  • 4 Удри , Володимире

    42 51 Отговор
    Московская Стражевая си лае , ама кервана върви .. 😃

    Коментиран от #68, #69, #72

  • 5 Наполеон

    46 17 Отговор

    До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":

    Ще видим.

    Коментиран от #10

  • 6 Бялджип

    56 46 Отговор
    Засега опитите показват, че Орешник е значително по-ефективен от Фламинго. Защо още се бавят?

    Коментиран от #9, #15, #22

  • 7 Вече и аллах не може да помогне на

    56 62 Отговор
    Путлето и азиатското му стадо.

    Коментиран от #61

  • 8 Маша Захарова, говорител МИД

    21 34 Отговор
    Русия сила 💪😄

    Коментиран от #16

  • 9 Сила

    36 34 Отговор

    До коментар #6 от "Бялджип":

    Защото не могат , просто НЕ МОГАТ !!!

    Коментиран от #13

  • 10 Ще ми

    19 22 Отговор

    До коментар #5 от "Наполеон":

    видишУия

    Коментиран от #23, #24

  • 11 Кико

    52 30 Отговор

    До коментар #2 от "Пич":

    А вовата се нассра в бункера.

    Коментиран от #18

  • 12 Може

    19 12 Отговор

    До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":

    Би е в способностите ви, и течниковия еи запас, да обясните, като как точно ще стане това?!
    Или бъркам, и сте най обикновен кретен?!

    Коментиран от #29

  • 13 Без име

    16 15 Отговор

    До коментар #9 от "Сила":

    Какво не могат?

    Коментиран от #20

  • 14 Баламата

    11 11 Отговор
    Тъкмо се чудех на кой да повярвам
  • 15 Адолф Гитлер, фюрера

    30 25 Отговор

    До коментар #6 от "Бялджип":

    "...Орешник е значително по-ефективен от Фламинго.."

    Аз също разчитах на Фау 2 !!!
    Като резултат свърших в бял джип облят с две туби бензин ☝️😄

    Коментиран от #30

  • 16 Така е

    36 24 Отговор

    До коментар #8 от "Маша Захарова, говорител МИД":

    Маша всяка вечер превзема Финландия, 2-3 пъти поне...
  • 17 Дон Корлеоне

    40 28 Отговор
    Хаяско пусна ли бензина?

    Коментиран от #90

  • 18 Моля

    29 14 Отговор

    До коментар #11 от "Кико":

    Да споделите откъде имате такава информация! Някакъв фактор в разузнаването ли сте?!
    Или най обикновен каруцар?!
  • 19 Волгород не беше ли Украйна

    11 23 Отговор
    Тез пак си трепят своите

    Коментиран от #43

  • 20 Сила

    32 26 Отговор

    До коментар #13 от "Без име":

    "Хотели стат лучше , но получилос как всегда ..."
    Просто толкова си могат руснаците ...
    За справка ...Лада и Москвич !!! Толкова ...

    Коментиран от #32

  • 21 хахахахха

    16 18 Отговор
    много фантазии,много нещо🤣
  • 22 Бегай с тоя джип

    19 14 Отговор

    До коментар #6 от "Бялджип":

    Купи си Москвич.
  • 23 Фифи

    11 6 Отговор

    До коментар #10 от "Ще ми":

    то няма какво да се гледа . Празна шушулка.
  • 24 Вашият

    12 6 Отговор

    До коментар #10 от "Ще ми":

    Паветен О Й няма как да бъде видян без подходящо оборудване, с минимум двеста кратно увеличение!
  • 25 жик так

    27 24 Отговор
    Англичаните ще го отнесат.

    В момента руснаците видят ли струпване на 15 украински военни и до там. Директно анихилиране.

    Коментиран от #33

  • 26 Само питам

    24 17 Отговор
    Руснаците от колко часа ще играят на световното?

    Коментиран от #37

  • 27 Маринов

    29 19 Отговор
    Фламинго са английска технология. Произвежда се с вносни китове и извън Окраина. Водят се от Старлинк и НАТО всеки спътници. Целеуказването е от англичаните. Още месец така и Путин си отива. И новият Сталин ще обърне всичко. И в коалицията на войната няма да има отпуски, защото ще се активират фронтове и извън Окраина. Стой та гледай.

    Коментиран от #35, #113

  • 28 Хипотетично

    12 15 Отговор
    След политическата реанимация на императора в Аляска, мир би могъл да се постигне само в негово отсъствие (ако фламингото стане ято) или след окупацията на провъзгласените новоруски територии.
  • 29 Майор Деянов, на всеки километър

    27 26 Отговор

    До коментар #12 от "Може":

    С.А.Щ. приключи само след два месеца военна операция, не война !!! Русия за ПЕТ години фалира и се самоуби. Дори да спре войната днис и изтегли, това не може вече я спаси. Ситуацията е необратима ☝️

    Коментиран от #36

  • 30 Сила

    21 26 Отговор

    До коментар #15 от "Адолф Гитлер, фюрера":

    Абсолютно !!! Фюрера продължаваше да командва въображаеми армии в настъпление , когато руснаците бяха на две преки от бункера му ...
    Путин и той така ще приключи земния си път ...
  • 31 Докато тролят

    24 21 Отговор

    До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":

    глупаци, запада е приключил.😄
  • 32 Моля

    20 11 Отговор

    До коментар #20 от "Сила":

    Вземайте отношение само по кучкарски въпроси! По другите въпроси умственият ви капацитет клони към отрицателен!

    Коментиран от #40, #44

  • 33 Ами

    29 23 Отговор

    До коментар #25 от "жик так":

    Най-голямото струпване е на Кримският мост от бягащи ватенки.

    Коментиран от #39, #50

  • 34 мдаа..

    26 20 Отговор
    Чета руските блогъри. Вече не се подиграват на розовото фламинго.

    Коментиран от #38

  • 35 Умрел руснак

    26 22 Отговор

    До коментар #27 от "Маринов":

    Важното е ефективно млатене на руските примати.

    Коментиран от #42

  • 36 Моля,

    20 13 Отговор

    До коментар #29 от "Майор Деянов, на всеки километър":

    Съсредоточете се върху единственото вярно от вашето твърдение - САЩ приключи!

    Коментиран от #46, #51

  • 37 Божидар Искренов, Гибона

    18 21 Отговор

    До коментар #26 от "Само питам":

    "... Руснаците от колко часа ще играят на световното..."

    Дано да не е в 20.00 !!!
    Ми развалат вечерята тия тюфлeци недобити 👈😄
  • 38 Това са безспорни

    4 10 Отговор

    До коментар #34 от "мдаа..":

    Факти.
  • 39 жик так

    16 13 Отговор

    До коментар #33 от "Ами":

    Ти кога ходи на моста и видя ?

    Коментиран от #48

  • 40 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 41 пешо

    16 6 Отговор
    пак е насмъркън
  • 42 Моля,

    27 15 Отговор

    До коментар #35 от "Умрел руснак":

    Защо не сте доброволец в Украйна, за да млатите руснаци колкото пожелаете?!
    Обикновен страхливец ли сте?!
  • 43 Засега

    19 24 Отговор

    До коментар #19 от "Волгород не беше ли Украйна":

    не е в Украйна, но след войната когато Русия капитулира и мине на купони а Украйна влезе в ЕС, много руски региони може и да поискат да се присъединят към Украйна
  • 44 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 45 Ачо

    16 15 Отговор
    Госпожо Митрофанова,кажете на Путин,че е страхливец!
  • 46 ГОЛЕМ СМЕХ

    18 19 Отговор

    До коментар #36 от "Моля,":

    СССР приключи
    САЩ бомбят Путин и аятоласите.
  • 47 мдааааа

    10 11 Отговор
    Розовото Фламинго ...
  • 48 Ол1гофрен,

    7 12 Отговор

    До коментар #39 от "жик так":

    Има нещо,което се нарича Глобална мрежа.

    Коментиран от #54

  • 49 Удри Зелю!

    13 15 Отговор
    Колкото повече ги удряш толкова повече се кефят!
  • 50 Украинците

    18 19 Отговор

    До коментар #33 от "Ами":

    обясниха защо не удрят по керченския мост в момента: дават шанс на руските цивилни окупатори които са дошли в последните няколко години да се изнесат. Колкото повече окупатори се изнесат, толкова по-добре.
  • 51 Майор Деянов, на всеки километър

    19 19 Отговор

    До коментар #36 от "Моля,":

    ".. САЩ приключи..."

    Американците са умни, усетиха накъде отиват нещата и се оттеглиха само с 50-на жертви.
    Глуповатия монголски татарин каталяса с 1.2млн ранени и убити. Може ли си представите какво нещо е това, 1 200 000 фира за НИЩО ☝️

    Коментиран от #55, #57

  • 52 Димяща ушанка

    12 15 Отговор

    До коментар #3 от "Руснак без крак...":

    Утре влизам в Киев с 200!
  • 53 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 54 жик так

    22 8 Отговор

    До коментар #48 от "Ол1гофрен,":

    И глобалната мрежа казва че 2 500 000 украинци са заминали при бай Бандера .

    Коментиран от #58

  • 55 Дако

    19 8 Отговор

    До коментар #51 от "Майор Деянов, на всеки километър":

    Объркали си и влака и посоката.
    363хил загинали руснака срещу два милиона и половина украинеца .

    Коментиран от #66

  • 56 Инфо от 15 часът вчера

    16 12 Отговор
    ​„В момента, според анализатори на Асоциацията на туроператорите (ATOR), на Кримския полуостров има приблизително 150 000-200 000 туристи, от които не повече от 30 000-40 000 са организирани. Организираните туристи са във връзка със своите туроператори или техни представители. ATOR непрекъснато следи туристическата ситуация на полуострова“

    Крим е пълен с туристи и по тая причина има опашки и задръствания при преминаването на Керченския мост в двете посоки.

    Всичко останало е украинска пропаганда и внушения.

    Коментиран от #85

  • 57 Моля,

    10 8 Отговор

    До коментар #51 от "Майор Деянов, на всеки километър":

    Не се правете на луд, защото анамнезата ви е безапелационна! Но все пак ще съм снизходителен - за някой с анамнеза в психологията е допустимо да твърди, че САЩ са умни!
  • 58 Урсула фон дер Лайен, председател

    7 6 Отговор

    До коментар #54 от "жик так":

    "...2 500 000 украинци са заминали при Бандера.."

    2 500 000 украинци + 800 000 руснаци......жик-так👏😆
  • 59 Тракторист

    8 10 Отговор
    Това вече е прекалено. Путин да отвърне с тотална мобилизация и да прати 5 милиона армия да превземат Киев. Уж щеше да продължи три дни.
  • 60 Бандерологски напъни

    11 10 Отговор
    Внушенията за Крим са украинска пропаганда. Крим се пука от руски туристи, а хoхлитe се пукат от яд.
  • 61 Европеец

    12 15 Отговор

    До коментар #7 от "Вече и аллах не може да помогне на":

    Ника ти е верен...... Ако Путин не се вземе в ръце и Аллах и Господ няма да му помогнат..... Четири години и половина излагации и унижения на Русия заради либералният Путин..... Волевия Путин го няма, има един глупак, който води война, като жали враговете си.... За всеки разумен човек тактиката и стратегията за водене на войната от Путин е крайно не разбираема, сигурно чака украйниците да почнат да бият и по Владивосток..... Лъгаха го в Минск, Истанбул, Аляска, лъгаха го и със зърнената сделка за пристанищата около Одеса..... 2018 година каза че войните вече няма да се водят на територията на Русия, а виждаме какво става...... Докога руснаците ще търпят това унижение само те си знаят.... Но ако Путин не се вземе в ръце ще бъде поставен на равно с негодяите Горбачов и Елцин....

    Коментиран от #70, #71, #83

  • 62 венсеремос

    10 10 Отговор
    Когато Фашистка Бандеровска Окраина пише във факти ЛЪЖИ, просто не чета написаното.То от ФАШИСТКА БАНДЕРОВСКА ОКРАИНА и от НАРКОМАНА няма и следа,а факти пишат ли пишат лъжи.
  • 63 Шварценегер от съседната палата

    6 4 Отговор

    До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":

    пак ли те гони параноята, братле, вчера не беше ли диригент?

    Коментиран от #86

  • 64 Бибо

    7 8 Отговор
    Зелению, радвайсе докато можеш. Времето изтича, тик....так, тик....так и буууум. Той беше малък, но нагъл с бяло носле.
  • 65 добре ли си с главата?

    5 6 Отговор

    До коментар #3 от "Руснак без крак...":

    Да не е нещо от детството?
  • 66 Руснак без крак...

    6 8 Отговор

    До коментар #55 от "Дако":

    "...363хил загинали руснака срещу два милиона и половина украинеца..."

    Всички умрели са били Серьожа, Иван, Антон, Саша, Алексей, Борис пък от коя страна на граничната линия е без значение. Все монгольяк, не се кахъри ☝️
  • 67 Mими Кучева🐕‍🦺

    7 7 Отговор
    Зеле шмрък.🥳🤣🤣🤣🤣👍
  • 68 Бг азбуката

    5 5 Отговор

    До коментар #4 от "Удри , Володимире":

    Как пък не се научиха да си пишат имената правилони, 1000 години откакто сме им дали азбуката..

    Коментиран от #81

  • 69 родна реч..

    7 4 Отговор

    До коментар #4 от "Удри , Володимире":

    Владимир владее мира, Володимир володира. ли.?
  • 70 Владимир Путин, президент

    7 10 Отговор

    До коментар #61 от "Европеец":

    "...Путин го няма, има един глупак, който води война..."

    Не съм глупак !!!
    Пълен ИДИОТ който унищожи 2млн души за кефа на Урсула и Деянов. Майор Деянов ☝️😄

    Коментиран от #100

  • 71 Дреме му на дедовия

    17 9 Отговор

    До коментар #61 от "Европеец":

    Путин си гледа държавата. Хората си ходят на работа. Транспортът работи, фабриките и заводите работят, ИМА ТОК И ГОРИВА, икономиката има ръст. Путин не обикаля по света да проси.
    КРИМ Е ПЪЛЕН С ТУРИСТИ. Фронтът се предвижва в посока запад и юг.

    Коментиран от #78, #84, #89

  • 72 Ами

    11 6 Отговор

    До коментар #4 от "Удри , Володимире":

    Върви я,я виж къде отидоха границите на Украйна:)))Това ще го поправят,нов ще построят ако трябва,ама границите и върматоте руски земи никога няма пак Русия да им ги подари:))и бандерите го знаят ,затова искат преговори по фронтовата линия ,ама няма още ще връщат:))

    Коментиран от #79, #91

  • 73 Доктор Гълъбова

    8 5 Отговор
    Тримата " умници " ( по Донев) яко бачкат ,центове заработват ! Абе зеленото как ви плаща? А сега като сте много отворени да видим може ли сами да си намерите едно яко клипче от вчера! Две урко същества от мъжки пол изповядват еуро ценностите в най чистия им вид! Само дето нямат жартиери ама иначе програмата е пълна, и точно в тоя момент опсссс руски дрон ги изненадва ! Веселбата е пълна!
  • 74 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 75 калина /алена.

    6 5 Отговор
    Путин от какво те е страх! От Фащистка Бандеровска ОКРАИНА! Страх те е от наркомана Зелената еуглена.Защо унижаваш Русия, Руския Народ победител във ВСВ и ВОВ през 1941/1945/6 година.Ти се поставяш наравно със пияницата Елцин и предателя Горбачов.Удри и ликвидирай за часове Фашистка Бандеровска Окраина .А, Зелената еуглена ,наркоман застреляй лично,защото Накрая Руския Народ тебе Путин ще застреля..Унищожи Фашистка Бандеровска Окраина!!!Стига си се страхувал!!!
  • 76 Али

    5 8 Отговор
    Честито путяги
  • 77 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 78 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 79 Хахаха!🎺🥳😀

    9 5 Отговор

    До коментар #72 от "Ами":

    По цялата 1500км линия на фронта бандеровците бягат, а бусифицираните се предават. След филтрация имат шанс да служат в руската армия или след войната да се завърнат при семействата и близките си.
  • 80 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 81 Абе

    8 2 Отговор

    До коментар #68 от "Бг азбуката":

    Без тях ни азбуката,ни нищо:)То Русия ако нямаше сила да отвоюва Крим за себе си още при Екатерина велика и за нас нямаше да има сила и за целия Балкански полуостров въобще,защото няма христянска държава на балканите дето Русия да не помага срещу османците.

    Коментиран от #160

  • 82 ФАКТ

    1 9 Отговор

    До коментар #74 от "Сила":

    Хапчетата пу тлер аст бавн0 ра3 виващ
  • 83 Руснак

    11 4 Отговор

    До коментар #61 от "Европеец":

    И други такива познавам като теб. Първо врякат за Русия и при най- малката трудност, започват да плюят по нея. Не мислят с главата си и не търсят първопричините и защо Путин постъпва така Абе ЕроГайци, меки души, меки тела, Мек мозък.
    Предатели

    Коментиран от #99

  • 84 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 85 Хахаха

    3 3 Отговор

    До коментар #56 от "Инфо от 15 часът вчера":

    Ааааааахахахахахахаха
  • 86 Путин

    2 4 Отговор

    До коментар #63 от "Шварценегер от съседната палата":

    Какъв "диригент" те гони, колхозня? Пакнси изплискал легеня.

    Коментиран от #127

  • 87 Джак Спароу

    1 3 Отговор

    До коментар #80 от "Е кой ще троли":

    как кой , ще останем само етнически спартанци
  • 88 утече ...☝️

    9 5 Отговор

    До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":

    кокошия ти мозък

    така завод с ракети лесно се не унищожава
    пълно с фейк за вас да се радвате злобари и да джафкате

    Коментиран от #92

  • 89 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 90 Мия чинии

    4 5 Отговор

    До коментар #17 от "Дон Корлеоне":

    Безинп 60 рубли , при нас само 2,50 евро !
  • 91 ти от кое измерение пишеш?

    3 6 Отговор

    До коментар #72 от "Ами":

    Крим си отива.Хората масово бягат.Палежи,бомбене,няма бензин,няма хляб,няма и картошки за борш.

    Коментиран от #94, #98

  • 92 Хахаха!🎺🥳😀

    6 3 Отговор

    До коментар #88 от "утече ...☝️":

    Тролчета, имате ли представа, какъв огромен е един завод за ракети? Какви мерки се предприемат още при проектирането му против БОМБЕНИ КИЛИМИ И ЯДРЕНО ОРЪЖИЕ?
    Дрончета с 3кг взрив не могат нищо да му причинят. ТТ означава тъп трол или Тулски Токарев. Изберете си, кое е ваше.
  • 93 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 94 Така е тротке

    3 2 Отговор

    До коментар #91 от "ти от кое измерение пишеш?":

    Не, че ще разбереш, че троленето е занимание за отпадък и глупак и показва отчаянието на фашистите срещу Русия, ама троли там и да не ти пука, че изглеждаш толкова тъпо. Природа! 😄
  • 95 Тихо МАНГе

    1 2 Отговор

    До коментар #80 от "Е кой ще троли":

    !Не си компетентен.

    Коментиран от #101

  • 96 Пора

    3 6 Отговор
    Путинова русия умря.
  • 97 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 98 Хахаха!🎺🥳😀

    5 4 Отговор

    До коментар #91 от "ти от кое измерение пишеш?":

    В Интернет има не само украински сайтове и пропаганда. КРИМ Е ПЪЛЕН С ТУРИСТИ. ОКОЛО ЧЕТВЪРТ МИЛИОН. Към Франция също има задръствания по 100 километра през лятото от туристи. И там ли задръстванията означават, че Франция губи война? Много сте т....пи, ейййй!
  • 99 Европеец

    3 7 Отговор

    До коментар #83 от "Руснак":

    Свали си розавите очила..... Е каква е причината Путин да постъпва така глупаво..... Сталин за това време стигна до Берлин, а Путин още се мота в Донецка област.....

    Коментиран от #102

  • 100 Цеко

    3 7 Отговор

    До коментар #70 от "Владимир Путин, президент":

    Много руска смрадт измре.
  • 101 Е тихо де

    2 2 Отговор

    До коментар #95 от "Тихо МАНГе":

    Поне да беше казал, като пратят глупака циганин за дърводобив, кой ще троли и ще изглежда тъпо показвайки падението на запада. Чи сложно стана за тролещ глупак. 😄
  • 102 И аз съм европеец

    7 1 Отговор

    До коментар #99 от "Европеец":

    Ти какво искаш? Путин да избие 20 милиона украинци, че да стане бързо?

    Коментиран от #119

  • 103 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 104 Фори

    1 2 Отговор
    Ракети ще дадат Северна корея.
  • 105 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 106 Смешник

    1 4 Отговор
    Скоро да очакват Орешник в Киев
  • 107 Хаха

    3 4 Отговор
    Смятай колко е зле руската противовъздушна отбрана щом не може да свали 6 метрова ракета.
  • 108 Ода за плаши петела

    3 2 Отговор
    Аз съм малкото пут.че
    На децата пръв другар
    Но ме бият като маче
    У бодливия дувар
  • 109 червена точка на челото

    0 3 Отговор
    Денис Щилерман скоро ще спинка дълбок непробуден сън под г..зъ на фламингото.Знае се от къде папка и с кой.
  • 110 Удри

    2 1 Отговор
    Закривай завода.
  • 111 ПЪЛHИ OЛИГOФРЕНИ

    6 6 Отговор
    Русофобните коментари в този сайт са на изключително ниско ниво, адекватно на интелектуално и емоционално развитие на деца от предучилищна възраст.

    Коментиран от #118, #124

  • 112 Цомчо Плюнката

    4 3 Отговор
    Руснаците са неможачи.Ако има световно първенство по неможене,то те няма да могат да се класират.
  • 113 Берлинер цайтунг

    0 0 Отговор

    До коментар #27 от "Маринов":

    Чакаме с интерес!
  • 114 Смешник

    4 4 Отговор
    Абе напишете какво става на фронта Там се решава войната а не с терористичните атаки на кървавия фашиски режим Изглежда нещата не стоят добре за укронацистите и затова мълчите
  • 115 Зеления ненормален наркоман ще събира

    2 4 Отговор
    Орехи падащи от небето! Ненормалните урки ги чака обилна реколта от орехи!
  • 116 Дзак

    2 0 Отговор

    До коментар #77 от "Джак Спароу":

    Гладна кокошка просо сънува!
  • 117 Тъмен субект

    3 4 Отговор
    Това миролюбивото зелено джудже ли е? Тоя дето искал мир, ама все някой му пречел (предимнопутин). Тоя мил, ненахален и много почтен човек? Също въобще не корумпиран, тоя ли е? Тоя симпатяга напада чужда държава и не еагресор. Не, не,не, изоцщо не е!
  • 118 ПЪЛНИ Т ЪПАЦИ

    2 0 Отговор

    До коментар #111 от "ПЪЛHИ OЛИГOФРЕНИ":

    Кво търсиш тук?
  • 119 Европеец

    3 11 Отговор

    До коментар #102 от "И аз съм европеец":

    Нищо не искам, казвам си мнението..... Няма да избие 20 милиона украинци, бъди спокоен..... Жаловит е Путин, я виш как пощади живота на зеленчука просяк милионер....

    Коментиран от #122, #131

  • 120 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 121 Дон Корлеоне

    5 2 Отговор
    Хаяско пусна ли интернета?

    Коментиран от #135

  • 122 И аз съм европеец

    4 6 Отговор

    До коментар #119 от "Европеец":

    Можеше да бъде изобщо без жертви, както в Крим, ако се бяха предали навреме. Путин им даде шанс, а те удариха в гръб руската бронетехника която се изтегляше и избиха войничета на по 18-19 години.
  • 123 Володя Пучкарьов

    2 3 Отговор
    Ко ми пука!? Аз нали съм в бункера?
  • 124 🦁ЩЩД🦁

    3 2 Отговор

    До коментар #111 от "ПЪЛHИ OЛИГOФРЕНИ":

    Ама те СА са деца.Индивиди под 25 години.Едно момиче,след 25 години си е вече жена,но при момчетата липсата на казарма и особено безделието направо са унищожили възмъжаването.Та ето такива пишат.Пишете си,но да не забравите,че днес има митинг.Ще бутат властта...Ще възстановят либералността.
  • 125 Как

    3 2 Отговор

    До коментар #120 от "И да чете май не може глупака 😄":

    Как САЩ унищожава Европа?

    Коментиран от #132

  • 126 стоян георгиев

    3 4 Отговор
    Голям смях е руското пво дето уж е най доброто в света.тая бавна ракета е летяла поне два часа над русия докато стигне целта си.

    Коментиран от #145, #151

  • 127 ех, петроханче

    1 2 Отговор

    До коментар #86 от "Путин":

    Путин вече го сънувате май, яко ви разтресе..
  • 128 Фори

    0 0 Отговор
    Абе голяма работа , думнали един завод. Руснаците трябва да имат няколко.
  • 129 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 130 Странно, но факт

    4 1 Отговор
    Експрезидентът Владимир Зеленски все поразява и все поразен ходи.
  • 131 Мнението ти

    5 2 Отговор

    До коментар #119 от "Европеец":

    подклажда нашите укробсндери. Писаха ти плюсове и се радват на
    предателската тиПсихика. Твоето мнение се сменя според обстановката. Отначало ти слагах+, после ти прескачах коментарите игнорирайки ги, сега понякога без да ги пета докрай ти пиша-.
    ПромихатиМозъка. Много са такива като теб. Накъдето духа вятъра и те като разлепен афиш с него.
  • 132 Просто

    2 1 Отговор

    До коментар #125 от "Как":

    С войната в Украйна!
  • 133 Любопитно

    5 2 Отговор
    А руснаците знаят ли за това или трябва да четат атлантически медии за да се осведомят?
  • 134 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 135 Хи хи

    3 1 Отговор

    До коментар #121 от "Дон Корлеоне":

    Пуснал е интернета, и е пратил едно дронче по него да те види кво правиш !!

    Коментиран от #149

  • 136 Хахаха!🎺🥳😀

    4 1 Отговор
    Имало било задръствания по пътищата към морето през лятото, защото населението бягало уплашено от дроновете на Зеленски. Ха-ха-ха 🤣😁❗
    Нямате представа, какви задръствания има в Европа в направление север юг в момента. И тука ли сме уплашени от дроновете на Зеленски? Хората отиват да се натопят в морето и не им дреме за Зеленски или Путин!
  • 137 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 138 Евроатлантизъм сър

    5 2 Отговор
    Къде му е кирията на Зелето, уж президент, да унищожи и 120% от заводите на Русия? Дали ще му стане по-топло? Накрая ще гризне дръвцето, при това от своите господари, защото знае много.

    Коментиран от #141

  • 139 Благой

    3 2 Отговор
    Някой не утрален журналист да е потвърдил тия думи или гладна кокошка просо сънува
  • 140 Ко стаа бе руски боклуци?

    3 4 Отговор
    Ко стаа?
  • 141 Хахаха!🎺🥳😀

    4 3 Отговор

    До коментар #138 от "Евроатлантизъм сър":

    Мозъкът му вече е прогнил от дрога и не знае какво говори. Ръкомаха с ръчичките, опитва се да говори английски или тяхната украинска "мова", минава на руски, псува. Абе клоун наркоман. Държи се като дете.
  • 142 Лошите украинци не си дават земята...

    4 1 Отговор
    Лоши много лоши хора, защо не си.дават земята ?!

    Коментиран от #144

  • 143 Украйна вече не е държава

    4 2 Отговор
    Украйна днес няма и 20 милиона нещастници, от които 90 % не са боеспособни - пенсионери, вдовици, сираци, бедняци, инвалиди и психопати. Имат около 2 милиона боеспособни, които се крият като мишки. Има 300 000 безследно изчезнали, крият ги жените и майките им. Нормално, на никой не му се мре. Не ги спира и тройната мрежа бодлива тел, нито зенитките, дето бият по делта-планерите над границата. Особено ме впечатли вратар, младежки национал, теринарал половин година и накрая преплувал под вода гранична река - сега играе за Беларус.
  • 144 Руснаците не ги питат

    3 2 Отговор

    До коментар #142 от "Лошите украинци не си дават земята...":

    Руснаците им вземат земята, но само 1/4, останалата им я оставят да си чупят главата с нея.
  • 145 🦁ЩЩД🦁

    2 3 Отговор

    До коментар #126 от "стоян георгиев":

    Коя Цел ? На Зеления нощните видения.

    Коментиран от #148, #158

  • 146 Макробиолог

    3 1 Отговор
    Пу пази Зе по една причина, за по удобно управление в кииф не може и да мечтае. Мир чрез сила ,ох на батя.
  • 147 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 148 Абе

    1 0 Отговор

    До коментар #145 от "🦁ЩЩД🦁":

    Кьорав ли си?

    Коментиран от #153

  • 149 Дон Корлеоне

    1 1 Отговор

    До коментар #135 от "Хи хи":

    Кво да правя ,както винаги в събота въртя квалли на промоция в подлеза на Централна Гара ,заповядай !
  • 150 стоян георгиев

    4 2 Отговор
    Тралала, на Зеля измишльотините 😂
  • 151 ивайло

    1 1 Отговор

    До коментар #126 от "стоян георгиев":

    СиСи ,пука ти на дебеуиа г...3 ,за няква си ракета ,карай си Мерцедеса и се наслаждавай на живота .
  • 152 Ами

    1 3 Отговор
    Щом статията е препечатана от
    "Фокус" коментарите са излишни.
    Тия познават само кога им е вътре :)
  • 153 🦁ЩЩД🦁

    3 4 Отговор

    До коментар #148 от "Абе":

    Абе,не съм кьорав.На снимката виждаме украинския актьор Вл.Зеленски да дава безценни военни съвети.Нещо като "човек от народа" .Това виждам. Айде на Митинг!
  • 154 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 155 укроекспресс

    3 4 Отговор
    Зеeленият наркоoман има още един месcец живoот, докато сcвърши свеeтовното по футбол. Послeе, язъkк му за златнитeе тоалеeтни, друг ще дрисcка в тях.
  • 156 Доктор

    3 3 Отговор
    На всички нормални хора им се повръща вече при името зеленски. Малоумната ви пропаганда е контрапродуктивна.
  • 157 Механик

    2 2 Отговор
    Ууудриииии!
  • 158 стоян георгиев

    1 1 Отговор

    До коментар #145 от "🦁ЩЩД🦁":

    Ударите са потвърдени от руснаците.много жалка ситуация три от пет ракети движещи се супер бавно да поразят волгоград дето е сигурно на 1500 км от границата
  • 159 Макробиолог

    0 0 Отговор
    Тук там нещо удрят.Поне на укр им е ясно за ко стаа дума,наследената от ссср-то военна инфраструктура може да бъде само леко почесана от дронова армия/ако че е под старлинк,палантир и прочие/.В едни съветски погреби в приднестровие има повече джепане от целокупното нато.

    Коментиран от #161

  • 160 Да бе

    1 3 Отговор

    До коментар #81 от "Абе":

    Вярвай си ти на социалистическата пропаганда , дошли руснаците да те освобождават защото си много хубав . Будала !
  • 161 стоян георгиев

    1 0 Отговор

    До коментар #159 от "Макробиолог":

    Киев да го чакаме в сряда да падне а?джапане...хаха...то верно при руснаците само подобно остана.няма вече танкове и бронирани машини,няма артилерия само джапане и джапанки вероятно...хах...а нато още не са се намесили.
  • 162 Президент Пуси н

    0 0 Отговор
    Все идет по плану. А аз съм в бункера и не ми пука.
Новини по държави: