Развитието на войната между Русия и Украйна е водеща тема в западния печат, пише БТА.
Великобритания
Руският президент Владимир Путин иска мирни преговори - трябва да го ударим, докато е слаб, пише в аналитичен материал в. "Индипендънт".
Путин е обхванат от тревога, а Тръмп се нуждае от победа - това е шансът за Украйна и нейните съюзници да предизвикат краха на руската армия и да сложат край на завоевателните ѝ операции, коментира изданието.
Русия губи войната си срещу Украйна, пише "Индипендънт". Доказателство за това даде самият Владимир Путин, който отправи отчаян призив за завръщане към мирните преговори, докато петролните му рафинерии горят и мостовете, свързващи Русия с окупираните територии, стават обект на ракетните атаки на Киев, отбелязва вестникът.
"Руският президент е сериозно разтревожен - летищата му са затворени, веригата за военни доставки изпитва опасни прекъсвания, обществената подкрепа за войната, която той започна, намалява, а руските държавни медии вече не са в състояние да генерират изкуствен ентусиазъм за войната", обръща внимание "Индипендънт".
Подчинените му се оплакват, че споразумението, което смятат, че е било постигнато с Доналд Тръмп на срещата в Аляска миналата година - предоставяне на Москва на колониално владение на 20 процента от Украйна - е било изоставено от американския президент.
Понастоящем обаче Украйна набира инерция в конфликта срещу Русия, като установява пълна доминация в Черно море и принуждава Москва да обмисля забрана на дизеловия износ, след като руски рафинерии бяха поразени с ракети с голям обсег, коментира още "Индипендънт".
Вниманието на Тръмп бе отклонен от войната срещу Иран, която също така засили репутацията на Украйна, след като Киев предложи помощ за противовъздушната отбрана на съюзниците на Америка в Залива. Тръмп засега загуби войната си в Близкия изток. Сега той може да се оглежда за лесна победа и това може да се превърне във възможност за Зеленски - нещо, което Кремъл осъзнава, заключава "Индипендънт".
В. "Гардиън" се спира върху думи на американския президент Доналд Тръмп, че украинският лидер Володимир Зеленски се справя "доста добре" във войната срещу Русия. Тръмп, който в миналото беше казал на украинския президент, че не разполага с печеливши карти, заяви пред журналисти в Овалния кабинет на Белия дом, че Зеленски "поне се държи достойно. Много хора загиват и от двете страни, но си мисля, че той се справя доста добре", изтъкна Тръмп.
САЩ
Най-силното оръжие на Украйна са войниците, които не се отказват, пише в. "Уолстрийт джърнъл". Хилядите хора, които се присъединиха към въоръжените сили през първите дни на войната с Русия, са все още на фронта въпреки все по-голямата житейска цена, която се налага да плащат за това.
Генералният секретар на НАТО Марк Рюте изложи аргументите си пред Тръмп за съхраняването на алианса, пише в. "Ню Йорк таймс" във връзка с вчерашната среща на Рюте и Тръмп в Белия дом. Рюте извади графики, с които се опита да успокои Тръмп, като му покаже, че европейските страни се изравняват със САЩ, що се отнася до разходите за отбрана.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 оня с коня
Коментиран от #65, #242
10:27 25.06.2026
3 Диктор
Коментиран от #168
10:27 25.06.2026
4 Боже
10:27 25.06.2026
5 Mими Кучева🐕🦺
Коментиран от #229, #230
10:28 25.06.2026
6 🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦
Коментиран от #15, #32, #93, #165, #166, #182, #215
10:28 25.06.2026
7 Бай Амет чобанина
Коментиран от #66
10:29 25.06.2026
8 аз мисля че няма промяна
10:29 25.06.2026
9 Мурка
10:30 25.06.2026
10 🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦
До коментар #1 от "оня с коня":
Пак сте на погрешната страна. Вие и копейките скоро ще отидете в Проссия за мобилизация срещу великата ни страна - 🇺🇦!Коментиран от #21, #156
10:30 25.06.2026
11 Ввв
10:30 25.06.2026
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 кравария убер алес
Айде тролската ферма да стартира...
10:31 25.06.2026
14 никой
пълни шушляжи
Коментиран от #80, #127
10:31 25.06.2026
15 Mими Кучева🐕🦺
До коментар #6 от "🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦":
Тека е,окраинската армия се увеличава,милиарди доброволци със самальоти,коли,влакове,коне и камили пътуват към Кийв!🐴🦓🐪🐫🥳🤣🤣🤣👍10:32 25.06.2026
16 ПЪЛHИ OЛИГOФРЕНИ
Нищо общо с реалността.
Такава пpocташка пропаганда е нямало дори в нaциcтка Германия през 2-та световна война.
Коментиран от #24
10:32 25.06.2026
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Мумията
10:33 25.06.2026
19 прави и у метрото нощем седят бандерите
10:33 25.06.2026
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 никой
До коментар #10 от "🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦":
нямате място в държавата ни,вие сте едни скакълци...нагли,нахални и неблагодарни твариСЛАВА НА РУСИЯ
10:34 25.06.2026
22 Трол
Коментиран от #134
10:34 25.06.2026
23 Айде де
10:34 25.06.2026
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 В Евиан бе решена съдбата на Русия
10:35 25.06.2026
26 Анонимен
10:35 25.06.2026
27 Варна 3
Коментиран от #73
10:35 25.06.2026
28 Мноооого сте умни,
Коментиран от #169, #263
10:35 25.06.2026
29 Преговорите
Коментиран от #34
10:36 25.06.2026
30 Депендънт
Коментиран от #133
10:36 25.06.2026
31 Това мазало
Зеленски копира Тръмп. Измисля си разни победи, някакъв оптимизъм и безпрекословно желание на младите мъжлета, аместо да живеяи да си дадат живота за печалния просяк!
10:36 25.06.2026
32 Мдаа
До коментар #6 от "🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦":
Путкер ще мобилизира овни,пърчове и друг рогат добитък.10:37 25.06.2026
33 Обективен
10:37 25.06.2026
34 Това са безспорни
До коментар #29 от "Преговорите":
Факти.Коментиран от #187
10:37 25.06.2026
35 Хххххххххххх
10:37 25.06.2026
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Варна 3
10:39 25.06.2026
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 Ами
Коментиран от #43, #48
10:40 25.06.2026
41 Дон Корлеоне
10:41 25.06.2026
42 7373737272
10:41 25.06.2026
43 Ол1гофрен,
До коментар #40 от "Ами":
Това какво общо има с темата?Коментиран от #47, #55, #68, #70, #77, #88, #104, #136, #145, #162, #186, #206, #222
10:42 25.06.2026
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 Левски
10:42 25.06.2026
46 Владимир Путин, президент
Летище Домодедово затвори, а руските РДЖ железници спряха влаковете за Крим. Ситуацията е наистина тежка !!! Моля да се отнесете с разбиране и спрете се редите на опашки пред бензиностанциите. Бензина нет и не будет в близките Три Года. Както беше казал някой - Всеки опит за руско величие приключва с купони, опашки за хляб и бутане на празната кола от бензиностанцията до вкъщи ☝️
Коментиран от #62
10:43 25.06.2026
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 И кво?
До коментар #40 от "Ами":
Британско оръжие трепе ватенките.Коментиран от #53, #72
10:44 25.06.2026
49 Селянин
10:44 25.06.2026
50 ИСТЕРЯСАЛИ ПРОПАГАНДАТОРИ
Коментиран от #64, #150
10:44 25.06.2026
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Всъщност
Дано ви го натресе превантивно !
10:45 25.06.2026
53 Ами нищо
До коментар #48 от "И кво?":
САЩ източва Европа. Украйна загиват хиляди, ама ко ти пука. Троли там и показвай трагедията си.10:46 25.06.2026
54 Атина Палада
Коментиран от #57, #60, #227
10:46 25.06.2026
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 наркомани луди
10:47 25.06.2026
57 Този коментар е премахнат от модератор.
58 УРСУЛА
10:47 25.06.2026
59 Абе
10:48 25.06.2026
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Софиянец
10:48 25.06.2026
62 Зеленски 🇺🇦 - Началник хунта
До коментар #46 от "Владимир Путин, президент":
Не знам за руското величие , ама половината ми украински население избяга , и не иска да се връща за мобилизация .10:48 25.06.2026
63 И Киев е Руски
10:48 25.06.2026
64 Руснак без крак...
До коментар #50 от "ИСТЕРЯСАЛИ ПРОПАГАНДАТОРИ":
Русофила е като руски реотан.Три Дня отказва включи случващото се, на четвъртия ден включва, прегаря и пак отначало 😄
Коментиран от #103
10:48 25.06.2026
65 Напред другари!
До коментар #2 от "оня с коня":
Няма край американската лакомия. Всеки си говори за своето си, въшлия - за баня!10:49 25.06.2026
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 БРИТИТЕ И ЮДИТЕ
Коментиран от #137
10:50 25.06.2026
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Я тогава ми обяснете
На голяма загуба мирише
Никой вече не ви вярва
10:50 25.06.2026
70 Този коментар е премахнат от модератор.
71 Боа
10:51 25.06.2026
72 Ами
До коментар #48 от "И кво?":
Хитлер също е убивал руснаци, но след края на войнатапет милиона германци десет години възстановяват СССР.
Коментиран от #271
10:52 25.06.2026
73 Володимир Зеленски, президент
До коментар #27 от "Варна 3":
"... Скоро Белгородска област ще бъде в украински ръце. Дори и Курск ще бъде превзет от Украйна отново..."Аре нема нужда да превзимаме нищо ....
Белгородци и курчани сами с две ръце и крака ще драпат за в Украйна, само да се манат от Н-Е-М-О-Ж-А-Ч-Е-С-К-А Русия 👈
Коментиран от #84
10:52 25.06.2026
74 Мафалда
Коментиран от #152, #171
10:53 25.06.2026
75 Зелен фен
10:53 25.06.2026
76 Варна 3
До коментар #70 от "Като спреш":
За Обединеното кралство загубата е малка, но на Просията е 10х по-голяма. А Украйна замества САЩ като защитник на Европа. Не знаете това, че украинците са велики във войни.Коментиран от #82, #95, #205
10:53 25.06.2026
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Радио Ереван
10:54 25.06.2026
79 Българин
Коментиран от #85
10:54 25.06.2026
80 Майор Деянов, на всеки километър
До коментар #14 от "никой":
"..по-голяма глупост.."По-голяма глупост от страна-бензоколонка да няма капка бензин и да проси от Казахстан, Белорус, Индия не бях чувал, но и това доживяхме ☝️
10:55 25.06.2026
81 Този коментар е премахнат от модератор.
82 Ами
До коментар #76 от "Варна 3":
ти руснак ли си или глупак фанат да показва колко е отчаян фашизма, че Русия пак го нарита? Щото иначе хората се интересуват, от това, че САЩ унищожава Европа!Коментиран от #94
10:57 25.06.2026
83 Този коментар е премахнат от модератор.
84 Куцото Добиче
До коментар #73 от "Володимир Зеленски, президент":
Това са среднощните полюции на Зеленски, след среща с Марк Рюте.10:57 25.06.2026
85 Разберете това
До коментар #79 от "Българин":
Не е вярно. Точно обратното. Русия не иска мир, а пък Зеленски иска, като си върне окупираните от Русия украински земи. Анексията на Крим е началото на войната в Европа в 21 век.10:57 25.06.2026
86 Този коментар е премахнат от модератор.
87 Тома
10:57 25.06.2026
88 Този коментар е премахнат от модератор.
89 аz СВО Победа 81
Ква стана тя?🤣
Киев за два дня?🤣
10:59 25.06.2026
90 А ДОКАТО У ФАКТИ ВАЛЯТ ИЗМИСЛИЦИ
10:59 25.06.2026
91 6555
Коментиран от #111
10:59 25.06.2026
92 Този коментар е премахнат от модератор.
93 Този коментар е премахнат от модератор.
94 🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦
До коментар #82 от "Ами":
А дали разбирате това, че диктаторът Тръмп иска Гренландия, Канада или други територии? А Европа е солидарна с Гренландия и с Канада. САЩ искат, за да могат да отворят война в света както Русия иска да превземе целите републики от бившия СССР!Коментиран от #98
11:00 25.06.2026
95 Това са безспорни
До коментар #76 от "Варна 3":
Факт.Украинците са най-добрите войници.Нищо общо с руската Измет.Коментиран от #102, #112
11:01 25.06.2026
96 Звездоброец
11:01 25.06.2026
97 Някой
Нали се оплакваха, че руснаците не искат преговори за мир. Сега ще викат обратното. Дори временни успехи са често временни.
Ако се взриви някой завод за оръжия във Великобритания, какъв ли ще е ефекта?
11:02 25.06.2026
98 Прочети по два пъти
До коментар #94 от "🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦":
и тогава коментирай! САЩ унищожава Европа, а глупаци тролят срещу Русия!Коментиран от #107
11:02 25.06.2026
99 Мусорчик
Коментиран от #220
11:02 25.06.2026
100 Удри копейката с лопатЕто!
11:02 25.06.2026
101 Този коментар е премахнат от модератор.
102 Този коментар е премахнат от модератор.
103 Този коментар е премахнат от модератор.
104 Този коментар е премахнат от модератор.
105 Този коментар е премахнат от модератор.
106 Мнение
11:04 25.06.2026
107 Тихо пико4!
До коментар #98 от "Прочети по два пъти":
Не си компетентен да даваш мнения.Коментиран от #113
11:04 25.06.2026
108 Този коментар е премахнат от модератор.
109 Някой
11:05 25.06.2026
110 Петрохански некропедофил
11:05 25.06.2026
111 Миролюб Войнов, военен експерт
До коментар #91 от "6555":
"...Русия още не е започнала истинската война.Тепърва предстои...."И с какво ще почна Рассията тази война, след кота ПЕТ години така и не почна ? 12000 танка, 1200 самолета, 30 кораба и 1млн души си заминаха за едното нищо, а други няма.
Пълна пррръдня е Pусията....
Коментиран от #114, #125, #126
11:05 25.06.2026
112 БУСИФИКАТОР
До коментар #95 от "Това са безспорни":
А милион и половина заровени и 600 000 дезертирали окраински войници - и те от най-добрите ли са??11:06 25.06.2026
113 Това е ясно
До коментар #107 от "Тихо пико4!":
Иначе нямаше да си пико4. 😄Та черти по два пъти и не троли срещу Русия, докато САЩ те ползва за глу... на форума докато унищожава Европа!11:06 25.06.2026
114 Този коментар е премахнат от модератор.
115 ние
Коментиран от #118
11:07 25.06.2026
116 ами
11:07 25.06.2026
117 Мдаа
До коментар #108 от "91 - и кремълски лакей":
Вчера Путин се опитваше да дава интервю. Пелтечеше,фъфлеше нещо.Абе като малоумник е.11:08 25.06.2026
118 Ами само глупак
До коментар #115 от "ние":
може да чака война!11:08 25.06.2026
119 Този коментар е премахнат от модератор.
120 Подла пропаганда
11:09 25.06.2026
121 3 дня
Коментиран от #139
11:09 25.06.2026
122 Име
11:09 25.06.2026
123 Този коментар е премахнат от модератор.
124 Бай Араб
11:10 25.06.2026
125 Цеко
До коментар #111 от "Миролюб Войнов, военен експерт":
Много руска смрадт измре.Много нещо е това.11:10 25.06.2026
126 Този коментар е премахнат от модератор.
127 Никодим
До коментар #14 от "никой":
Така е.Това е тяхната хранителна среда.Каквото им наредят,това пишат.Слуги.11:12 25.06.2026
128 Бай Араб
Коментиран от #208
11:13 25.06.2026
129 Антиватник
11:13 25.06.2026
130 ТРЯБВА ДА СИ МНОГО ТЪП
11:14 25.06.2026
131 Бай Араб
11:14 25.06.2026
132 иво христов Пуловера
Коментиран от #135
11:15 25.06.2026
133 ти не ги мисли
До коментар #30 от "Депендънт":
англичаните те ще се оправят бързо ама копейките още по затъват в калта11:15 25.06.2026
134 Бай Араб
До коментар #22 от "Трол":
Ракетните и бензина не са важни .11:16 25.06.2026
135 ами
До коментар #132 от "иво христов Пуловера":
ха ха ха - като се обединят западните медии и започнат да пишат за победата на украина и току виж победили русия на хартия11:16 25.06.2026
136 Този коментар е премахнат от модератор.
137 Крепостен селянин
До коментар #67 от "БРИТИТЕ И ЮДИТЕ":
А руснацитата какви са за крепостния монголски цар Путя?11:17 25.06.2026
138 Как е ШЕЛОМОВ?
11:17 25.06.2026
139 Ами
До коментар #121 от "3 дня":
То и Натаняху каза на Тръмп, че катоубият аятолаха Иран ще се предаде,
ама не им се сбъдна предсказанието :)
11:18 25.06.2026
140 Този коментар е премахнат от модератор.
141 Нострадамус
11:19 25.06.2026
142 Браво на Русия
Коментиран от #204
11:19 25.06.2026
143 идиоти вън
11:19 25.06.2026
144 Отреазвяващ
11:20 25.06.2026
145 Този коментар е премахнат от модератор.
146 тука има, тука нема...
Коментиран от #147, #175
11:21 25.06.2026
147 Цъ...
До коментар #146 от "тука има, тука нема...":
Крим е на Мадяр Бровди.11:23 25.06.2026
148 Цървул
11:24 25.06.2026
149 Този коментар е премахнат от модератор.
150 Стареца и морето
До коментар #50 от "ИСТЕРЯСАЛИ ПРОПАГАНДАТОРИ":
Така е.Ужасна пропаганда.Но пък съм сигурен ,че младите и тези на средна възраст не четат тези пасквили.Тук са само пенсионери,болни и скучаещи застаряващи които помнят миналото.Новите поколения имат други ценности и какво е било изобщо не ги интересува.11:26 25.06.2026
151 Не правете глупости!
Откакто изобретиха изкуствения интелект, прогресивно оглупявате!
11:27 25.06.2026
152 Този коментар е премахнат от модератор.
153 Този коментар е премахнат от модератор.
154 Т Живков
11:27 25.06.2026
155 Този коментар е премахнат от модератор.
156 Абе това UA
До коментар #10 от "🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦":
не е ли със същото значение като 404? Това 404 изглежда по смислено от UA!11:28 25.06.2026
157 Теслатъ
Коментиран от #246, #303, #309
11:28 25.06.2026
158 6135
11:29 25.06.2026
159 Този коментар е премахнат от модератор.
160 Този коментар е премахнат от модератор.
161 Дон Корлеоне
11:30 25.06.2026
162 Този коментар е премахнат от модератор.
163 Казанлъшкия
11:31 25.06.2026
164 Този коментар е премахнат от модератор.
165 А бе все още не сме видели видеа...?!
До коментар #6 от "🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦":
Как събират в Русия насила,с юмруци и ритници,като дибитък от паркове,градинки и молове-мъже за фронта...!За разлика от Украинското ТЦК,чийто патент е...
...БУСОФИКАЦИЯТА...!
Коментиран от #172
11:33 25.06.2026
166 Този коментар е премахнат от модератор.
167 Няма край руският поzор
11:36 25.06.2026
168 Брежнев
До коментар #3 от "Диктор":
Цивилизация без Русия е невъзможна.Това не Ви ли е ясно?И ако допуснем,че днес Русия не съществува какво надежди имате?Ще живеете по-добре,няма да работите,ще обикаляте плажовете и няма да имате никакви грижи ли?Не!Ще живеете под наем,ще работите по 15 часа,ще се връщате в спалнята единствено да спите.В неделя ще посещавате мач на стадиона за да ревете като разярена горила до пресипване.И така до крематориума.Живот на пчела-работничка.Коментиран от #176, #252
11:36 25.06.2026
169 Да удариш Украйна
До коментар #28 от "Мноооого сте умни,":
с ядрени ракети след като ти е съсед, а според Кремъл нямало такава държава и там живеят само руснаци е пълна шизофрения.Коментиран от #179
11:37 25.06.2026
170 Така се получава
11:37 25.06.2026
171 наблюдател
До коментар #74 от "Мафалда":
ЕС може да гарантира мира в Европа със собствена мироопазваща армия.Тогава Русия ще има интерес от това ЕС да продължи да съществува, защото алтернативата за Украйна ще бъде само НАТО!
11:37 25.06.2026
172 И как ще видиш видеа от кочината?
До коментар #165 от "А бе все още не сме видели видеа...?!":
В Раша няма Интер НЕТ😅😅😅Коментиран от #183, #188
11:38 25.06.2026
173 Този коментар е премахнат от модератор.
174 Този коментар е премахнат от модератор.
175 тука е имало и пак ще има...
До коментар #146 от "тука има, тука нема...":
А последно,Зелко пие ли си кафето в Крим ,както обеща преди 4 года,или шмърка белото на Брендо,в Kiif-ският бункер...?!11:38 25.06.2026
176 “Когато се почувстваш нещастен,
До коментар #168 от "Брежнев":
иди в Русия. Всеки, който опознае тази страна, ще разбере, че е истинско щастие да живее в което и да е друго кътче на света.” Казал го е известният френски пътешественик, журналист и писател маркиз Астолф дьо Кюстин в книгата си “Русия през 1839”.Маркизът е поканен от руския император Николай I да посети Русия и я опише, за да излъска имиджа ѝ, значително пострадал в Европа след жестокото потушаване на полските бунтове от руските казаци. Императорът обаче яростно захвърля книгата след като прочита в нея, че Русия е “затвор за народите”.
11:39 25.06.2026
177 Мишел
Защото 2%от руското ЯО е предостатъчно да изтрият от картата на Европа Англия, Франция и Германия.
Коментиран от #184, #190, #195, #200, #211
11:39 25.06.2026
178 Кво а го у дрим
Монголяк ислямския нуж НИК... УЙДЕ
Хехехехехехе
11:41 25.06.2026
179 не е невъзможно
До коментар #169 от "Да удариш Украйна":
В най -западните части при добре изчисляване на циклоните накъде духат ще бъде ефективно.С по малки заряди.Таман ще усетят мераклиите ятаци аромата на мерака.11:41 25.06.2026
180 дондьо 2026
Коментиран от #185
11:42 25.06.2026
181 Този коментар е премахнат от модератор.
182 Иванов
До коментар #6 от "🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦":
Украина се превърна в голям гробищен парк до последния украинец Зеленски е Еврен не е украинец ще остане само тоиКоментиран от #239
11:42 25.06.2026
183 Така е
До коментар #172 от "И как ще видиш видеа от кочината?":
Затова виждаме само воя на глупаците срещу Русия от западната кочина.Коментиран от #192
11:42 25.06.2026
184 Този коментар е премахнат от модератор.
185 за кой бре ганчо
До коментар #180 от "дондьо 2026":
за кой съд кажи ганчо -11:43 25.06.2026
186 Този коментар е премахнат от модератор.
187 Факт
До коментар #34 от "Това са безспорни":
Не се занимавай с тъпи11:44 25.06.2026
188 Този коментар е премахнат от модератор.
189 Кривоверен алкаш
11:45 25.06.2026
190 Този коментар е премахнат от модератор.
191 Този коментар е премахнат от модератор.
192 Този коментар е премахнат от модератор.
193 Факт
11:47 25.06.2026
194 Този коментар е премахнат от модератор.
195 Няма нужда да се занимават с Русия.
До коментар #177 от "Мишел":
Тя много успешно се самоунищожава и сама.Коментиран от #212
11:49 25.06.2026
196 Няма край путинското унижение!
11:49 25.06.2026
197 Абе,
11:50 25.06.2026
198 🦁ЩЩД🦁
Коментиран от #203
11:51 25.06.2026
199 Този коментар е премахнат от модератор.
200 Кой е нападнал РФ,
До коментар #177 от "Мишел":
че и да я превзема? ЯО не може да се употреби срещу дворцов преврат, пуч, демонстрации, цветни и черно-бели революции, партизанско движение, конспирации и диверсии. На предния фронт също където се стрелят с леко оръжие и ръкопашен бой, не може и срещу батареи и дивизиони. Противниковата армия има противоатомни укрития които спасяват на повече от километър от епицентъра на ядрения взрив. При хиляди километра фронт и 50км. дълбочина на фронта колко бомби ще трябват, май хиляди? Най "ефективно" е ЯО да се използва над голям град където ще избие най-вече жени, деца и старци (мъжете са на фронта). А и Путин как ще обясни на украинците и на останалия свят, че ги "освобождава" от фашистите като хвърли атомна бомба над Киев, избие 1мил. и останалите са зомбита болни от лъчева болест? След бомбата ли ще прави референдум за присъединяване към РФ?Коментиран от #221, #258
11:51 25.06.2026
201 Гресирана ватенка
До коментар #192 от "те розавите танкисти вият":
Гресирай 😁😁😁11:52 25.06.2026
202 Този коментар е премахнат от модератор.
203 Глей...
До коментар #198 от "🦁ЩЩД🦁":
КРИМ, сещай се за московия, Питере, Туапсе, Перм, Орск...и те така...И то само с... отломки...
Хихихихихи
11:54 25.06.2026
204 Град Козлодуй
До коментар #142 от "Браво на Русия":
Грешиш приятел. Русия, освен да смачка сама себе си, нищо друго не може да направи.Коментиран от #207, #225
11:54 25.06.2026
205 Този коментар е премахнат от модератор.
206 Този коментар е премахнат от модератор.
207 Този коментар е премахнат от модератор.
208 Русия стана жертва на
До коментар #128 от "Бай Араб":
собствената си глупост. По-скоро на глупостта и неадекватността на Путин и съветниците му.Коментиран от #262
11:57 25.06.2026
209 Българин
11:57 25.06.2026
210 Вацев
11:57 25.06.2026
211 Този коментар е премахнат от модератор.
212 Този коментар е премахнат от модератор.
213 Обективен
До коментар #190 от "Зае БИ тия пен ДЕЛ мурафети":
Във Вашия случай е необходима спешна медицинска намеса. Това е повече от очевидно, но, според непрофесионалното ми мнение, тя е безвъзвратно закъсняла.11:58 25.06.2026
214 Копека се лекува!
До коментар #211 от "Диагноза":
С бордюр по главата куха!11:58 25.06.2026
215 Българин
До коментар #6 от "🇺🇦УКРАÏНА🇺🇦":
Вчера - МИНУС 47 кв.км!11:58 25.06.2026
216 Този коментар е премахнат от модератор.
217 Архимандрисандрит Бибиян
11:59 25.06.2026
218 Гледащ
11:59 25.06.2026
219 Дедо
12:00 25.06.2026
220 Факрус
До коментар #99 от "Мусорчик":
Само да отговоря-а къде има бензин и дизел в България или в руската коч и на?12:00 25.06.2026
221 Обективен
До коментар #200 от "Кой е нападнал РФ,":
Хирошима?! Нагазаки?! Или там е нямало цивилно население, а само бесни самураи-камикадзе?Коментиран от #238
12:00 25.06.2026
222 Този коментар е премахнат от модератор.
223 Руснак без крак
12:01 25.06.2026
224 Ъъъ
12:01 25.06.2026
225 Браво на Русия
До коментар #204 от "Град Козлодуй":
Мачка здраво фашистката хунта, щом има такъв рев на отпадъка! 😄12:02 25.06.2026
226 Мишел
12:03 25.06.2026
227 Афродита
До коментар #54 от "Атина Палада":
Чорапа ще ни изкарва ли от НАТО и ЕС ?12:04 25.06.2026
228 Удри
Коментиран от #232, #235
12:04 25.06.2026
229 стоян
До коментар #5 от "Mими Кучева🐕🦺":
До 5 ком - другар федерацията като фалира и разтури няма да вярвате но ще повярвате и много от вас ще получат нервни кризи а други ще самоубиват а великия Зеленски ще е още по велик12:05 25.06.2026
230 хаха🤣
До коментар #5 от "Mими Кучева🐕🦺":
остави го зеленото, ами дядо Вовчик съвсем изпусна нещата от контрол🤣 фалира Рашка, на крепостните им спряха нета и сега ги подготвят за глад и купонна система по северно корейски модел🤣12:06 25.06.2026
231 Т. Живков....
12:06 25.06.2026
232 Този коментар е премахнат от модератор.
233 Този коментар е премахнат от модератор.
234 Механик
До коментар #232 от "Защото":
Удри копейката с фаража!!До посиняване!Коментиран от #237
12:09 25.06.2026
235 Този коментар е премахнат от модератор.
236 Колективен руски крепостен
12:12 25.06.2026
237 Този коментар е премахнат от модератор.
238 След огромната по брой
До коментар #221 от "Обективен":
на жертвите битка за Окинава( 240 931от двете страни ) американците пресмятат, че ще се дадат милиони жертви и от двете страни до победата над Япония. Избират по-малкото зло (340 000 жертви повечето изпарени за миг и нищо не разбрали). Освен това само те са имали ЯО - мислиш ли, че Хитлер над Москва или Сталин над Берлин нямаше да го използват ако го имаха? Между другото спасяват живота на поне 500 000 съветски войници защото почти милионната Квантунгска армия се предава след бомбите над Хирошима и Нагазаки и само някои фанатизирани дивизии не се предават доброволно, има само 12 000 руски жертви.Коментиран от #244
12:13 25.06.2026
239 Роко
До коментар #182 от "Иванов":
Ти за украинците не се грижи те сами ще се погрижат за себе си. Доказаха че го могат. Колкото до най - големият гробищен парк той е в Рассия поради големия дори забраниха на семействата да публикуват некролози щото са толкова много че развалят картинката. А това е само тази малка част която е погребана повечето са оставени да гният на бойното поле кво да се прави за всеки погребан трябва да плащат гробови за не погребаните семействата не получават нищо.12:14 25.06.2026
240 Удри Зельо!
12:14 25.06.2026
241 Мишел
Коментиран от #247
12:14 25.06.2026
242 Ма наф
До коментар #2 от "оня с коня":
Мара също трябва да се "удари", докато е млада, белким спре да пише глупости по поръчка.12:16 25.06.2026
243 Мъдрецът
12:16 25.06.2026
244 Погрижи се за себе си
До коментар #238 от "След огромната по брой":
Трагедия е да се гледа деградирал глупак!12:17 25.06.2026
245 Този коментар е премахнат от модератор.
246 стоян
До коментар #157 от "Теслатъ":
До 157 ком - браво много точно си описал мюслюманската федерация - интересно нямаш нито един отговор от путинофилите защото явно са шокираниКоментиран от #248
12:18 25.06.2026
247 Но това е....
До коментар #241 от "Мишел":
Чудесно!12:18 25.06.2026
248 Този коментар е премахнат от модератор.
249 усс.ран русофил
12:21 25.06.2026
250 Лука
12:21 25.06.2026
251 Този коментар е премахнат от модератор.
252 стоян
До коментар #168 от "Брежнев":
До 168 ком - другар интересно ми е да кажеш защо няма да я има русия - някой ще ги унищожава с атома ли - няма такъв -москвабад ще си е там и леннград ще е там - само мюслюманската федерация ще се разпадне за което мечтаем12:22 25.06.2026
253 Витанов
Коментиран от #261
12:23 25.06.2026
254 той
това е призив да се отпуснат още кредити за военните заводи в германия и сащ - разбира се ще ги плаща цяла европа
12:23 25.06.2026
255 Този коментар е премахнат от модератор.
256 Механик
12:24 25.06.2026
257 Този коментар е премахнат от модератор.
258 Ядрена война
До коментар #200 от "Кой е нападнал РФ,":
Това с ядрената реторика е най-голямото безумие. В момента в който руснаците отворят ядрен силоз, останалите ядрени сили ще отворат своите. Изстрелят ли руснаците, изстрелват и другите.Нарича се "ядрен паритет". Никой няма полезен/победен ход.
Но като им знам Москвичите и ВАЗките на руснаците, току виж им паднали ракетите върху собствените им глави.
Коментиран от #268, #270, #286
12:25 25.06.2026
259 Механик
Е тва изречение рябва да ви каже до колко е сериозен материала в статията.
Хилядите хора бяха върнати в съоношение 1 убит руснак за 16-20 украински войници. Е тва е положението.
12:25 25.06.2026
260 Пенчо
12:25 25.06.2026
261 стоян
До коментар #253 от "Витанов":
Слава ,Слава ,колко слава може да има на 2 м под земята за 2.3млн .хохохола ?12:26 25.06.2026
262 Бай Араб
До коментар #208 от "Русия стана жертва на":
Путин е никой, просто една говоряща глава на ФСБ / КГБ / Като падне Путин с него и чорапа.12:26 25.06.2026
263 Бай Араб
До коментар #28 от "Мноооого сте умни,":
С кои ракети ще ги удариш беееее ?Аман от охлюви .Коментиран от #266
12:28 25.06.2026
264 стоян георгиев
12:28 25.06.2026
265 мишо
12:29 25.06.2026
266 Хасан Хаспела
До коментар #263 от "Бай Араб":
Араби гьоотт .веррени досега не съм .....бал ,но винаги съм отворен за нови предизвикателства ,особено ако си плащат и добре .Коментиран от #277
12:30 25.06.2026
267 стоян георгиев
Коментиран от #285
12:30 25.06.2026
268 Механик
До коментар #258 от "Ядрена война":
Красавецо, ми те не смеят малка Корея да атакуват, бе. Ми що така?Викаш на руснаците бомбите били като москвичи и можело да паднат при излитането?!
Аз имам 10 много стари руски ловни патрона. Я гръмнали, я не гръмнали. Дето се вика, ако гръмнат могат да ми повредят пушката и дори да ме убият. Мераклия ли си да ги пробвам по тебе? М?
То така става както ти си го мислиш.
Коментиран от #276
12:31 25.06.2026
269 Брейнлес
12:31 25.06.2026
270 Бай Араб
До коментар #258 от "Ядрена война":
То хубаво приказваш празни приказки,ама Русия няма нищо, само думи.Даже и Мария Захарова не иска повече да я карат да говори простотии по телевизията.12:31 25.06.2026
271 Най -много руснаци
До коментар #72 от "Ами":
са избити от Ленин, Сталин и Путин.12:31 25.06.2026
272 Обикновен човек
Коментиран от #278
12:32 25.06.2026
273 дядо дръмпир -дълбоко виждащия
12:32 25.06.2026
274 Удри Зельо.... удрииииии...
12:32 25.06.2026
275 Григор
Ха-ха-ха, голям виц! До няколко месеца войната наистина ще свърши. Познайте как. Ами как, ясно е какво ще стане. Русия ще си вземе Луганска, Херсонска, Запорожка и Донецка области. Към момента тя владее 90% от Донбас и е въпрос на време да установи контрол над цялата територия. Запорожката АЕЦ също ще си остане при тях. Ха сега ми обяснете какво и кога ще си върне Украйна, а аз ще ви обясня защо това няма да стане. Няма да стане, защото тези области вече са народни републики и над тях е издигнат руския флаг. От тук нататък влиза в сила ядрената доктрина на Русия, според която за отразяването на всяка атака застрашаваща целостта на Руската федерация може да се използва ядрено оръжие. И последно. ДА СЕ ГОВОРИ ЗА ПОБЕДА СРЕЩУ ЯДРЕНА СВРЪХ СИЛА Е ТЪПОТИЯ! САМО ЗАВЪРШЕН МАЛОУМНИК МОЖЕ ДА ГОВОРИ ПОДОБНИ НЕЩА!
Коментиран от #281, #287, #291
12:33 25.06.2026
276 Този коментар е премахнат от модератор.
277 Този коментар е премахнат от модератор.
278 Амет
До коментар #272 от "Обикновен човек":
Късметлии сме бате ,че сме са родили и израсли в Столипиново-Филибето,ама нидей са хвали че много завистници има !12:34 25.06.2026
279 Мъка, мъкааа
12:34 25.06.2026
280 Хасан Хаспела
До коментар #277 от "Пръч с роги":
Е....ем и пръчове ,дажи и Мъдреци да са ,па после правим хубав курбан от тях.а рогата за над камината .Коментиран от #289
12:36 25.06.2026
281 Ол1гофрен,
До коментар #275 от "Григор":
Кво стана червените линии на ботокса,а?Бомбят ежедневно Русия до Урал,че и отвъд Урал.Бомбят Питер и Москва,а?12:36 25.06.2026
282 604
12:38 25.06.2026
283 В. В. Путин
Че ми се протриха крачолите от местене...
12:38 25.06.2026
284 Ванка дето си изгуби танка...
12:38 25.06.2026
285 Този коментар е премахнат от модератор.
286 Разочаровал съм се
До коментар #258 от "Ядрена война":
навремето от всичко руско което съм имал - кола, телевизори, хладилници, фотоапарати, радиа, самобръсначка(електрическа), пералня. Всички съм ги поправял многократно и са пълна скръб. Видяхме им безаналоговите оръжия на руснаците - Армати, Сармати, СУ-57 и разбрахме, че където са победили е било заради огромния брой жертви, там живота на войника не се цени. Единствено не сме видяли ядрените им оръжия и ако те са като всичко останало няма страшно. Всъщност РФ няма ЯО, останало е съветското правено преди 40 и повече години което е изисквало постоянни и скъпи технически грижи, нетипично е за руснаците.12:38 25.06.2026
287 Ще ще ще ще ще
До коментар #275 от "Григор":
За пет години копейките станаха на ЩЕКИ .🤣12:39 25.06.2026
288 НЕ МИ СЕ ИСКА НО ТРЯБВА ДА ПРИЗНАЕМ
"Оше на 10 ден стана ясно че НЕВНЯТНИЯ БУНКЕРЕН СТАРУХА ПЕ-ДОФИЛ и престъпника шай гу ЗАГУБИХА ПОЗОРНО ВОЙНАТА! Заради Тия двамата Безказарменици Украйна унищожи най- боеспособните Бойни части на П ЕДЕРАЦИЯТА!!"
ФАКТ
Коментиран от #293
12:40 25.06.2026
289 Пръч
До коментар #280 от "Хасан Хаспела":
Откъде ли си толкова информиран!12:40 25.06.2026
290 Азов 🇺🇦
СЛАВА УКРАИНИ
12:41 25.06.2026
291 Мунчо
До коментар #275 от "Григор":
Чий Крим?12:42 25.06.2026
292 Мъдрецът
Коментиран от #294
12:43 25.06.2026
293 Боби Баламата
До коментар #288 от "НЕ МИ СЕ ИСКА НО ТРЯБВА ДА ПРИЗНАЕМ":
Добре де, ние на Героят ли да вярваме или на отчаяните Ко пейки Лепилари?Самите Zеки признават за 13 г. Безпомощност на педофила
Коментиран от #297
12:43 25.06.2026
294 Руси изгуби.
До коментар #292 от "Мъдрецът":
Само нашите дръгливи копейки се правят още на неразбралиКоментиран от #295
12:44 25.06.2026
295 стоян георгиев
До коментар #294 от "Руси изгуби.":
Те последни ще приемат истината.лесно е да си фен на путин от ес и нато!Коментиран от #298
12:48 25.06.2026
296 Естествено,
Основният проблем на Украйна е, че нямат мозък, щом са приели да бъдат пушечно месо за западняците.Просто няма никакъв шанс да постигне каквото и да е срещу Русия. И колкото повече продължава да воюва, толкова по-мъчителна ще е агонията. Засега се изразява с 50% по-малко население и 20% по-малко територия от началото на войната.😂
От друга страна, Зеленски, когато беше ЛЕГИТИМЕН президент на Украйна, издаде указ, с който СИ ЗАБРАНИ да преговаря с руски представители, а сега, след като му изтече мандатът и беше изоставен от всички, изведнъж започна да говори за преговори.
НАШМЪРКАНА клоунска работа!
Коментиран от #304
12:48 25.06.2026
297 Мъдрецът
До коментар #293 от "Боби Баламата":
Славков ,Лап Пай У Йотт бре кюстендилски хъесосс !Коментиран от #299
12:50 25.06.2026
298 Този коментар е премахнат от модератор.
299 Мъдрецът
До коментар #297 от "Мъдрецът":
Не съм упълномощил никого да ми ползва името и авторитета! Аз съм за Украйна! СЛАВА УКРАИНЕ!Коментиран от #307
12:53 25.06.2026
300 Е..Б..А.. козяци изгодно
12:55 25.06.2026
301 Мъдрецът
Коментиран от #305
12:56 25.06.2026
302 Пръч мъдрец
Коментиран от #306, #308
12:58 25.06.2026
303 Браво за точния коментар,
До коментар #157 от "Теслатъ":
Искам да споделя нещо за което не се бях сетил, но в руските форуми започна да се коментира. На фронта почти няма доброволци, има помилвани затворници и контрактници за по 30 000$. Как би се чувствал един новобранец току що мобилизиран между такива пандизчии и хора на които е платена голяма сума. На всичко отгоре те са с голям боен опит, а новобранеца ще трябва без пари или вина да се бие тормозен от тия изроди и изпращан на опасни места от същите.12:59 25.06.2026
304 Сламки - такива ми ти работи
До коментар #296 от "Естествено,":
- Украйна не ни даде нито 1 точка на Евровизия 2026! А вие хранете и обгрижвайте украинците.Някой да е очаквал нещо друго от укpoпитешката измeт? А ние четири години ги отглеждаме изцяло за наша сметка!
- О, Украина, о, неразумни юроде, поради что се срамиш да се наречеш с БАНДАРАНГСКИ корени. Вие се оказахте пълни неблагодарници.Спасявайте се сами нататък, стига сте ни разорявали. И се разкарайте от България, моля. Замърсявате я.
- Харчат яко пари. Това разбира се са техни пари с които са бягали от войната, което говори, че войната не е толкова страшна, защото във ВСВ хората са бягали за да спасят живота си, а едва ли някой е мислил за пари. Но доста пари са имали ,,бягащите,, и да ги пуснат на границата и да започнат строежи в България. Щом е незаконно да се разваля .Това е примерът, който трябва да даде правителството. Хитреци.
- Украйнските наглеци да се махат от България, а Боку тиквата, прасето и Желязков-хаяшито, дето им разрешиха да си строят незаконните украйнски анклави в България, да бъдат подведени под наказателна отговорност.
- Бивша говорителка на Зеленски: Той е параноичен психопат, не го е грижа нито за Украйна, нито за украинците.
- Безсилни ли са институциите на България пред украинската мафия ? Или просто са напазарувани ?! Или пък заплашени ?
- Защо ясната по вида си посланичка на НАТОвския концлагер Украйна още не е обявена за персона нон-грата ?! И какво стана с престъплението на сина й? Ако беше Митрофанова??? - боже опази к
13:02 25.06.2026
305 Боби Баламата
До коментар #301 от "Мъдрецът":
Мъдрецът от Сопот ,балсам го в гъ333ецът !13:02 25.06.2026
306 Този коментар е премахнат от модератор.
307 Мъдрецът
До коментар #299 от "Мъдрецът":
Слава на Русия !РУСИЯ Е Сила и Мощ !13:04 25.06.2026
308 а пробитите долари
До коментар #302 от "Пръч мъдрец":
какви са? Миризливи пръчове, на които дори и центове не се полагат. Според природата си те сасмо смърдят!13:07 25.06.2026
309 И още нещо
До коментар #157 от "Теслатъ":
С наркомани, терористи и фашисти не се преговаря!Надрусаното Зеле разбра най-накрая и то по трудния начин, че първото предложение на руснаците е най-доброто. Оттам нататък все по-навътре ще му влиза. Ама така е като слуша мърсулата, каята, МИ6 и НАТО.
Кокаиновият клоун, затънал до уши в корупция, пращал интифа до Путин, искайки среща, може ли да е толкова изпаднал тоя наркоман? Довчера отдаваше почести при препогребването на нацисти, днес скимти, че му отказват среща. Дори поляците почнаха да му обръщат гръб заради нацистките му изцепки. Дядо му, на гроба на който до скоро наркоманът полагаше цветя, не просто се е бил с нацистите, но има доста заслуги - бил е командир на минометен отряд, после командир на стрелкова рота, лейтенант, награждаван многократно. А прадядото на Зеленски, заедно с тримата му братя са били избити от нацистите по времето на Холокоста. Няма такъв пропаднал наркоман!
Прави са полаците да искат ОДИТ на дадените на наркомана-клоун пари - колко за златни тоалетни, колко за прескъпи автомобили, за имения извът окраината на Русия. Но мърсулата и каята си ТРАЯТ! ЗАЩО ЛИ?
13:14 25.06.2026
310 КОЛЬО ПАРЪМА
13:14 25.06.2026