65 милиона повече в бюджета за издръжка на ВСС било "техническа грешка":
ВСС - техническа грешка,
КЕВР - техническа грешка,
АЯР - техническа грешка.
Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" и да дадат повече пари за майчински и детски?
Този коментар публикува на страницата си във фейсбук лидерът на ПП Асен Василев, след като по-рано днес финансовият министър Гълъб Донев обясни, че увеличеният бюджет на ВСС и вдигане на заплати на шефове в КЕВР и АЯР било "техническа грешка".
Поставете оценка:
Оценка 3.8 от 52 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 закон на мърфи
Коментиран от #12
14:44 27.06.2026
2 Поредната власт, която мисли
Коментиран от #56
14:48 27.06.2026
3 Тракиец 🇺🇦🇮🇷
Коментиран от #54
14:49 27.06.2026
4 ма ДУРО
Аре ма. Вече си на въраст, и вместо да ти казват мами, ще чуваш - ей, бабишкер !
Коментиран от #62
14:49 27.06.2026
5 Стига вече!
14:51 27.06.2026
6 Кресливко
14:52 27.06.2026
7 Цък
14:54 27.06.2026
8 Луд ли си бе Асена
14:54 27.06.2026
9 Истински неможачи
Коментиран от #30
14:55 27.06.2026
10 Модерно семейство
14:55 27.06.2026
11 Хи хи
Коментиран от #26
14:56 27.06.2026
12 Чакам да минем на купонна система
До коментар #1 от "закон на мърфи":
и последвалите обяснения на Гълъб Донев защо сме на такава.Как пък Гугутчо ни дума не обясни за Боташ.
14:59 27.06.2026
13 Кокорчо знае какво
Коментиран от #20
15:00 27.06.2026
14 Популист
15:00 27.06.2026
15 Българин
Коментиран от #39
15:00 27.06.2026
16 КАЗВАМ
ЛИЦА, КОИТО ДИГНАХА ЗАПЛАТИТЕ С 50% НА ТЕЗИ, КОИТО ИСКАТ СЕГА РАДЕВ ДА СЪКРАТИ! ДА ВЗЕМЕШ АВАНСОВО ДАНЪК ПЕЧАЛБИ НА БАНКИ И ДЪРЖАВНИ ПРЕДПРИЯТИЯ - АВАНСОВО ЗА 2026 Г. ПРЕЗ 2025 Г., ДА ОСАКАТИШ И СРЕБЪРНИЯ ФОНД, КОЙТО НИКОЙ ОТ 1989 Г. ДО 2024Г ГОД. НИКОЙ НЕ СИ Е ПОЗВОЛИЛ ОСВЕН КАБИНЕТА ЖЕЛЯЗКОВ - 2025 Г., ЗАЩОТО ТОВА СА ВНОСКИТЕ НА ХОРАТА ЗА ПЕНСИИ И Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ - РАВНЯВА СЕ НА ИЗТОЧВАНЕ НА ЛИЧНИ БАНКОВИ СМЕТКИ НА ХОРАТА, ДА ОСТАВИШ НЕПЛАТЕНИ ФАКТУРИ ЗА НАД 2 МИЛИАРДА ОТ 2025 ГОД. И ДА ПЛАЩАШ АВАНСОВО НА ФИРМИ ЗА МИЛИАРДИ АВАНСОВО БЕЗ ДА СА ЗАПОЧНАЛИ РАБОТА ПО ДОГОВОРИТЕ Е ПОВЕЧЕ ОТ ПРЕСТЪПНОСТ, А ТЕ ДАЖЕ И КРЕЩЯТ И ОБИЖДАТ, ДАВАТ ОЦЕНКИ И СРАВНЕНИЯ НА ХОРА, КОИТО НЯМАТ ВИНА С РАЗНИ ПАДЕНИЯ! СРАМ! ПОЗОР! КАБИНЕТА НА РАДЕВ РАБОТИХА ДЕНОНОЩНО ЗА ДА СТЪПЯТ НА ЗДРАВА ОСНОВА, ЗАЩОТО ЗАВАРИХА ХАОС ВЪВ ФИНАНСОВОТО МИНИСТЕРСТВО И БЯХА ПОД НАТИСК И ОБИДИ. СРАМ ЗА ПРЕСТЪПНИЦИТЕ, КОИТО ИЗТОЧИХА ДЪРЖАВАТА, А СА ДИГНАЛИ ГЛАВИ, СЯКАШ ВИНАТА Е НА ТЕЗИ, КОИТО ИМ ОПРАВЯТ БАКИИТЕ!
15:01 27.06.2026
17 az СВО Победа 81
15:02 27.06.2026
18 Жица
15:03 27.06.2026
19 Как пък ти, много знаещият
Не е достатъчно да си хубав
Трябва и акъл и възпитание за действие в интерес за общо благо за България в тази овършава от вас държава.
Въпрос на възпитание
15:04 27.06.2026
20 пенсионер
До коментар #13 от "Кокорчо знае какво":
аз съм доволен от Василев,а сега съжалявам,че гласувах за радев,зкпч и комунистическа секта!Коментиран от #36
15:04 27.06.2026
21 бай мишок
като при краткото ти безполезно кат фин министър
тук писаха че тиквите те питаха за някви липсващи милиарди
като добави и техните липсващи милиарди кво ставе ве
не можеш да смяташ пък фин министър
радеви казаха за много кражби в миналото
и трябва да ви разследват всички дето сте бъркали в меда
да се уточни
кой ял кой пил
кой ще плаща от чекмеджета и офшорки ако се установи кражби
15:05 27.06.2026
22 Усмихнат
15:07 27.06.2026
23 Ехаааа
Коментиран от #29
15:08 27.06.2026
24 ФАКТ
ПРЕСТАНИ ДА ХОДИШ ОТ МЕДИЯ В МЕДИЯ КАТО СЕЛСКА РЕШАТАРКА ДА КРЕЩИШ! ТИ ИЗТОЧИ БЮДЖЕТА С ПОСЛЕДНАТА ВИ СГЛОБКА НА - ПП-ДБ, ГЕРБ И НЕОФИЦИАЛНО СТАРОТО ДПС. ОЩЕ ТОГАВА ПРЕДИ ДА ПОДАДЕТЕ ОСТАВКА ОТКЛОНИХТЕ НАД 8 МИЛИАРДА, ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ОСТАВЕНИЯ ХАОС ОТ СГЛОБКАТА НА ГЕРБ С БСП , ИТН И ПАК НЕОФИЦИАЛНО ДПС-НН.
Коментиран от #32
15:09 27.06.2026
25 скрий се, Асене
15:09 27.06.2026
26 Неможач е баща ти че не те е доправил
До коментар #11 от "Хи хи":
Спрете сеУсмирете се
Всичко беше казано
Неуки сте и явно не можете да четете
Причините за това състояние на страната съм във вашето глупаво и алчно управление
Повече няма да видите власт
Народът ще ви отвее до мястото ви в коневръза
Ще работите за филия хляб без мас
При тиквата ви е мястото
Пропуснахте шанса да покажете вашите способности за управление който ви беше даден
Тъжно, но вярно.
Коментиран от #53
15:11 27.06.2026
27 Да Ама !
И Следва Заповеди !
Само Дето Не е Ясно !
Чии ?
15:12 27.06.2026
28 Смилете се над лешоядите
15:13 27.06.2026
29 Не си прав
До коментар #23 от "Ехаааа":
Ще се оправи, но само като протече кръв...Това зависи от нас...15:13 27.06.2026
30 миме
До коментар #9 от "Истински неможачи":
споко бе жендър ТВОЙТЕ ппдбейци скоро нема да са у парламента и в НЕкоалицшя с винету и момчето отново да окрадат България15:13 27.06.2026
31 Асене,
Коментиран от #57
15:14 27.06.2026
32 Да Ама !
До коментар #24 от "ФАКТ":
Гарван !Гарвану !
Око !
Не Вади !
Така Че Вашето Бичме !
Не Струва !
Коментиран от #33
15:14 27.06.2026
33 Забравих Да напиша !
До коментар #32 от "Да Ама !":
ФАКТ !15:15 27.06.2026
34 миме
15:16 27.06.2026
35 Хохо Бохо
15:19 27.06.2026
36 Ванга казва,
До коментар #20 от "пенсионер":
че социалната система ще претърпи колапс през 2076 година и тогава по цялата земя ще бъде въведен комунизъм. Прочети го, има го в нета. Така че не се безпокой. Който владее положението, той ще си постигне целта. Ние само зяпаме като папагали и си мислим разни мисли.Коментиран от #44
15:21 27.06.2026
37 миме
15:24 27.06.2026
38 Де по-леко, де!
В маалата е по-друго - бързат да родят колкото е възможно по-рано, за да започнат да получават пари даром и продължават да раждат докато могат.
Да бешеказал: "Да увеличат детските надбавки за децатана родители със средно и висше образование!" А то какво е положението днес - за дете ромче са дават доста по-големи суми като детски надбавки!
15:29 27.06.2026
39 Точно Асен Василев
До коментар #15 от "Българин":
Увеличи пенсии,заплати и майчинските.И дефицитът беше 3%.Ама Асен е играч,а Гълъб -неможач.15:35 27.06.2026
40 400000 сме
15:35 27.06.2026
41 Престъпници в Правителството
Технически грешки били заделените пари за двойни кражби и злоупотреба с власт.
Два месеца ги нагласяха и щяха да си ги прокарат СКРИШНО и ПРЕСТЪПНО.
15:36 27.06.2026
42 Макробиолог
Коментиран от #46
15:37 27.06.2026
43 Радкото
15:38 27.06.2026
44 хахахах
До коментар #36 от "Ванга казва,":
ти вярваш на всичко което прочетеш в "нета" ли15:38 27.06.2026
45 мунчо и полодиал гилап
15:42 27.06.2026
46 Ти да не си министърката микробиоложка?
До коментар #42 от "Макробиолог":
С "оная" рокля като за паркинг с турски тираджии.Коментиран от #48
15:42 27.06.2026
47 Левски
Коментиран от #50, #52
15:44 27.06.2026
48 Макробиолог
До коментар #46 от "Ти да не си министърката микробиоложка?":
На паркинга с турски тирове Ася ша избие конкуренцията,нямам шанс там.15:48 27.06.2026
49 Протестът
15:48 27.06.2026
50 Дадоха, а ти пак си блял
До коментар #47 от "Левски":
Ако не са копейски новините, не ги четеш.15:49 27.06.2026
51 Тома
15:49 27.06.2026
52 Пенсионер
До коментар #47 от "Левски":
При Асен пенсията ми се увеличи със 700 лв.Префинтова при Борисов 6 години не мръдна с нито стотинка.15:49 27.06.2026
53 Копей, ти пак рееш в облаците
До коментар #26 от "Неможач е баща ти че не те е доправил":
Помислил се за фактор, смешник.Никой си.
15:52 27.06.2026
54 Кви майки ?
До коментар #3 от "Тракиец 🇺🇦🇮🇷":
Петроханци имат родител 1 и родител 2. Те нямат нужда от майчински, защото не раждат деца.15:54 27.06.2026
55 Бюджета на Мафията
Как само мутрите от ГЕРБ ги подкрепят, любезно им съдействат по заръка на ББ.
15:55 27.06.2026
56 И кво?
До коментар #2 от "Поредната власт, която мисли":
Василевица ли да управлява?Коментиран от #59
15:55 27.06.2026
57 Копей, те не дадоха властта
До коментар #31 от "Асене,":
баш на него. Той се възползва с лъжливи обещания от вас, изрожденците.Къде ти е Костината партия?
Гааах тии заблудените!
Чрез популизъм към съвеЦка власт, а?!
Няма да стане. Рундьо ще разбере откъде духа вятърът, ама късно, късно.
Смятах, че в учебниците ще пише "най-некадърният президент". Уви, с неговата недодяланост на кон капаци, сега ще пише "и най-некадърният министър председател в новата история на България". Нищо друго. Един абзац му стига.
15:58 27.06.2026
58 Грандоманите като Фатмака
Затова бързо им биват разкривани спатиите.
Слаба ръка.
Юмручета не помагат.
16:02 27.06.2026
59 Правителството на Кирил Петков
До коментар #56 от "И кво?":
Беше с най-добрите икономически показатели за целия преход.Ссмо при него ГЕРБ и ДПС нямаха допир с властта и не можеха да крадат.Затова го свалиха чрез подлогите си ИТН.Кокто щяха да чегъртат ГЕРБ а влязоха в коалиция с тях.16:05 27.06.2026
60 Абусурди
16:09 27.06.2026
61 Няма да има 4 години управление
Мутрите от ГЕРБ се нахвърлиха на Асен, по повеля на главната мутра ББ.Така каза Бойко-аз вярвам на Радев, демек аз съм на Путин покЛоннНик.
Алоо, ЕНП, европейската партия,докога ....
Сега делегирал правото на един престъпник по Магнитски да помага на ПГ.
16:12 27.06.2026
62 ма Дуро
До коментар #4 от "ма ДУРО":
Тихо, дегенерат! Скоро и ти ще си в канала!16:13 27.06.2026
63 Ляво колело
16:17 27.06.2026
64 Иван
65 милиона повече в бюджета за издръжка на ВСС било "техническа грешка":
ВСС - техническа грешка,
КЕВР - техническа грешка,
АЯР - техническа грешка.
Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" и да дадат повече пари за майчински и детски?
КАТО ГО ВИДЯ, ОТИДЕ ЛИ ДА КАЖЕШ НА КОЛЕГИТЕ СИ ОТ ПБ, ЧЕ ИМА ТЕХНИЧЕСКА ГРЕШКА ИЛИ НАПРАВИ ОБРАТНО - ТРЪГНА ПО МЕДИИТЕ ДА КРЕЩИШ? ЗАЩО?
СПОРЕД МЕН КАТО ЛИЦЕ ЗАНИМАВАЛ СЕ СЪС СЧЕТОВОДСТВО ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО ОТ ТВОЯ СТРАНА! ЗАЩО? ЗАЩОТО НЕ Е ЧОВЕШКО, ЗАЩОТО РАДЕВ ВИ СЪЗДАДЕ И ЛОША ДУМА ПРЕДИ ДА ТРЪГНЕТЕ ВИЕ СРЕЩУ НЕГО НЕ Е КАЗАЛ ЗА ВАС! ДА, НАРЕЧЕ ВИ ШАРЛАТАНИ, НО ВИЕ ГО ДОКАЗАХТЕ СТОКРАТНО, ЧЕ СРЕЩУ НЕГО ТРЪГНАХТЕ КАТО ШАРЛАТАНИ.
И СЕ ПИТАМ ВАСИЛЕВ, ДАЛИ РАДЕВ НЕ СБЪРКА, ЧЕ НЕ ИЗГОНИ ВСИЧКО ДО ЧИСТАЧКАТА ОТ ФИНАНСОВОТО МИНИСТЕРСТВО, ЗАЩОТО НЯМА СЧЕТОВОДИТЕЛ ДА НЕ СИ ПРЕГЛЕДА БАЛАНС, ОПР, БЮДЖЕТ И Т. Н. ПОНЕ ПЕТ ПЪТИ ПРЕДИ ДА ГИ ПРЕДАДЕ И НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧАТ ТЕЗИ ТЕХНИЧЕСКИ ГРЕШКИ, АКО НЯКОЙ ТЕХНИЧАР НЕ Е ПИПНАЛ И РАЗМЕСТИЛ ЦИФРИ! ТАКА ЛИ Е? А ДАЛИ НЕ СА ВАШИТЕ ХОРА НАПРАВИЛИ ТОВА КОИТО СА ОСТАНАЛИ ТАМ ИЛИ НЯКОЙ ВЪНШЕН ИЗВИКАН В ИЗВЪН РАБОТНО ВРЕМЕ IT специалист, РАЗБИРАЩ И ОТ СЧЕТОВОДСТВО - НА ПП-ДБ, НА ГЕРБ, ДПС ИЛИ ИТН-ДПС-2, ЗАЩОТО ТАКИВА ТЕХНИЧЕСКИ ГРЕШКИ МОЖЕ ДА ГИ НАПРАВИ САМО УЧЕНИК ОТ ВТОРИ КУРС В ИКОНОМИЧЕСКИ ТЕХНИКУМ?
ЩАСЛИВ ЛИ СИ АСЕН ВАСИЛЕВ ОТ ТОВА, КОЕТО ПРАВИШ - ТВОРИШ, ЗАЩОТО АЗ РАЗБИРАМ, ЧЕ И НАЙ-ГОЛЕМИЯ ГАД НЕ БИ
16:19 27.06.2026
65 И тоя очко,
16:24 27.06.2026
66 хаха
Да се връщат пари от внесените данъци. Ако не са внасяли данъци ... да се оправят.
16:39 27.06.2026
67 Доротея
16:44 27.06.2026
68 При минимални
16:52 27.06.2026
69 Гост
17:04 27.06.2026
70 Този коментар е премахнат от модератор.
71 Цървул
17:17 27.06.2026