Хостингът, на който fakti.bg разчита от 2011 г., вече е отворен и за твоя сайт! ›››

Убитите в Угърчин били проститутки?

25 Юни, 2026 11:11 5 286 42

  • убийство-
  • угърчин

Според данните от разследването 19-годишната Даниела Левчева се е опитала да разтърве приятеля си и пандизчията, когато е била прободена

Убитите в Угърчин били проститутки? - 1

Две от жертвите в Угърчин, момичетата на 19 и 15 години са се занимавали с извършването на сексуални услуги, а 27 годишният им приятел е прибирал част от заработеното. Това е една от версиите, която разследването проверява, научи „Телеграф“.

Задържаният, който също е на 27 години пък е излязъл от затвора съвсем наскоро – на 12 юни. Престоят му зад решетките е свързан с кражба. Има и ред други регистрации, както и три присъди през годините.

Според данните от разследването 19-годишната Даниела Левчева се е опитала да разтърве приятеля си и пандизчията, когато е била прободена. 15-годишната Даниела пък се е опитала да избяга скачайки от балкона и така е загинала. Сигнал за тежкото престъпление е получен в 3:40 ч. В сряда прокуратурата повдигна обвинение на 27-годишния рецидивист.

Едната от жертвите е изключително популярна в TikTok, Даниела се подвизава в мрежата като _brazilkata_baby_ и открито демонстрира по какъв начин докарва доходите си.

Момичето приема поръчки в София и основно живее от няколко месеца в столицата. Върнала се е в Угърчин няколко дни преди убийството, разкриха наши източници.


Поставете оценка:
Оценка 2.3 от 12 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 оня с коня

    15 0 Отговор
    Здравейте!
    Как сте!
  • 2 Последния Софиянец

    27 2 Отговор
    Живели са в дом за социално слаби и бездомни.

    Коментиран от #31, #32, #33

  • 3 Последния Софиянец

    47 3 Отговор
    Все едно живеем в романа Клетниците от Виктор Юго.

    Коментиран от #8

  • 4 Бобе

    34 1 Отговор
    Проституцията в Българшя е държавна.Затова има мнаго корупция там и никакви данъци за обществото.
  • 5 е нали е забранено . съседите им

    4 3 Отговор
    са ги натопили . как се живее по тоя начин . явно и друг път са се дърпали . ревността е болестно състояние . но си е масово убийство . 1 причинява смърт на 3 . любовна драма . скандал .

    Коментиран от #15

  • 6 Муци

    11 20 Отговор
    Веднага някой "татко" да направи ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ или партия "спаси фроститутка" .

    Коментиран от #9

  • 7 органите на хранилка що са клюмали

    40 0 Отговор
    и дрямали

    момичетата на 19 и 15 години са се занимавали с извършването на сексуални услуги, а 27 годишният им приятел е прибирал част от заработеното

    Коментиран от #39

  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 бащата на сияна съм

    17 17 Отговор

    До коментар #6 от "Муци":

    скоро на предсрочните пак ще се пробвам


    някой "татко" да направи ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ
  • 10 Последния Софиянец

    7 7 Отговор

    До коментар #8 от "Нека да пиша":

    Майка ми е писала на Тодор Живков и той казал да и дадат апартамент но Партийния секретар го взел за себе си .

    Коментиран от #11

  • 11 Нека да пиша

    10 5 Отговор

    До коментар #10 от "Последния Софиянец":

    Значе кофти е бозаела. Тя е била стахановка по бозаенето ,колко партийни члена е яла
  • 12 Е и какво

    28 0 Отговор
    Като е проститука ,работила е изкарвала си е парите ,а тия в парламента какви са и какво работят

    Коментиран от #14, #34

  • 13 Христо

    12 2 Отговор
    Пак държавен ресурс се прахосва,за"хора", които не заслужават.Единственото , което заслужават,е ...комин..
  • 14 Стара чанта

    9 0 Отговор

    До коментар #12 от "Е и какво":

    ТИЯ са политическата ни Из зз мм ет!
    Наш, та Гордост !
  • 15 Не бе...

    21 0 Отговор

    До коментар #5 от "е нали е забранено . съседите им":

    Няма никаква драма, обикновена сиганска история с очакван край!
  • 16 До цент

    5 9 Отговор
    Повечето жени не са проститутки, защото не вземат пари, когато се отдават на греховете си.
  • 17 Кобра Кай 🥋

    24 1 Отговор
    Излезлият от затвора маннгалл сводник е побеснял като е разбрал, че Даниела има нов сводник!? И за него е работело и непълнолетното 15 годишно момиче?

    Сега след като е причинил убийство на трима човека, слес колко месеца ще го пуснете на свобода? 2 години условно?

    Коментиран от #23

  • 18 Кобра Кай 🥋

    21 0 Отговор
    Жалко за момичетата! Като гледах интервюто на Даниела при тоя ютюбър, където ходи и се подиграва на всички в чалготеките, тя беше толкова горда от "професията" си. Правела 500лв за 30 минути. Това било "нейното нещо", чувствала се добре.

    Обадиха се жени, които се опитаха да говорят с нея, а тя ги напсува каруцарски! Обясняваше че гаджето ѝ щял да намушка клиент, ако не иска да плаща или я кара да прави нещо, което не иска. Ето сега я е намушкал и нея...
  • 19 Сутеньорчето и то ли е

    9 0 Отговор
    Същото?
  • 20 скапано бг

    1 0 Отговор
    като са поститутки в бг-то ги таксуват,като други хора!
  • 21 Теслатъ

    9 0 Отговор
    Доживотна, без право на обжалване!
  • 22 ПЕНКО

    11 0 Отговор
    ... ПРЕДИ ДА СТАНАТ ПРОСТИТУТКИ -ТЕ БЯХА БЕБЕТА И ДЕЦА --С МНОГО ЛИШЕНИЯ!?
  • 23 Ако си плати, ще го пуснат

    9 0 Отговор

    До коментар #17 от "Кобра Кай 🥋":

    Ако няма, ще лежи. Така гласи законът.
  • 24 ТИЯ СА КАЛАШНИЦИ

    8 0 Отговор
    Все честни ора.
  • 25 Християнски ценности🤣🤣🤣

    4 3 Отговор
    На левски святата република🤣🤣🤣

    Коментиран от #41

  • 26 Филип Марлоу

    7 0 Отговор
    До тук добре.Въпроса е как след скок от първия етаж е починало момичето?На снимката се вижда,че етажа е почти приземен,нисък.Лошото е,че този убиец ще го гледаме много години.Зачислен е на котлова храна.Безплатно ток,вода,отопление.Бельо не знам дали им дават.В много държави такива ги гърмят "при опит за бягство".Доказано е,престоя в затвор не възпитава.Особено убийци.
  • 27 Хасковски каунь

    1 1 Отговор
    Пазарлъкът не е станал
  • 28 Петро

    4 0 Отговор
    Ако е имало специални клиенти,щеше да стане тройно самообииство.
  • 29 Факт

    2 0 Отговор
    Убийството си е убийство па макар и на журналист
  • 30 А този убиецът защо не е скочил

    0 0 Отговор
    И той при "опит за бягство" , ще чакаме да излезе и да зарибява други ли?
  • 31 Любо

    5 0 Отговор

    До коментар #2 от "Последния Софиянец":

    То пък един живот.Вегетират.
  • 32 Работещо магаре

    7 1 Отговор

    До коментар #2 от "Последния Софиянец":

    Общежитие, ама се ширили в четиристаен апартамент, чети и други източници. Ти си работи като вол, плащайте сметки, а социално слабите се ширят и като социално слаби им плащат сметките.
  • 33 Първия парижанин

    3 1 Отговор

    До коментар #2 от "Последния Софиянец":

    Кво се праиш бе? Нали си я поръчваше редовно бразилката
  • 34 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 35 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 36 Много се работи по случая

    1 3 Отговор
    Не вярвам че са били плоститутки.Има ли свидетели,не нали.
  • 37 ОБЯВА ЗА РАБОТА

    3 0 Отговор
    КАЛАШНИЦИТЕ търсят служителки.
  • 38 АМИ ТО

    2 0 Отговор
    99,9999999999999 ОТ МАГИСТРАЛНИТЕ ПРОСТИТУТКИ СА "МУРГАВЕЛКИ" .................... ФАКТ !
  • 39 отговора е написан но ти не го виждаш!!!

    2 0 Отговор

    До коментар #7 от "органите на хранилка що са клюмали":

    ключът е в това че сутеньора е прибирал част от заработеното другата част са я прибирали ченгетата…
  • 40 Две римлянки по малко

    1 1 Отговор
    голяма работа
  • 41 не са християнски

    1 0 Отговор

    До коментар #25 от "Християнски ценности🤣🤣🤣":

    а ценностите на майка ти! а “святата”република за която говориш отдавна не съществува но нямаш толкова капацитет за да го разбереш
  • 42 Колко

    2 0 Отговор
    Даниели има в случая е въпроса?